• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    GRIFTER: tak o zmene pokemonu v raidech se furt jen spekuluje, ale osobne verim ze prijde nejak relativne brzo - je to easy zpusob jak bez namahy pritahnout pozornost hracu ke hre. Nicmene cekal bych, ze se to stane az kdyz jim dojdou legendy, tj. nejspis pristi rok.
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    Hele co myslite, jak dlouho jeste vydrzi Vaporeon v raidech? Jak sem ted powerupoval jednoho Exeggutora, doslo mi, ze krome toho nedavno zlomenyho prokleti s Chansey zbyva uz asi fakt jedinej pokemon, kde mi nebylo Nianticem prano, a to prave Vapik (v podstate vsechny 90%+ Eevee vyzobal Jolteon) a jelikoz s trochou prispeni dustu a TMek bych tu solo partu na nej dohromady asi dal, docela bych to zkusil, jen me desi predstava, ze po cca deseti vyuzitych TM a par stech tisicich dustu a jednom dvou solo raidech nekdo zatahne za paku a vsechno bude jinak
    SERGEI
    SERGEI --- ---
    EVILMIND: taky se mi to děje..minule dvakrát za sebou
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: to jsem si teda fakt nevsimnul - jedina vec je, ze mi prijde ze to mozna trosku vic pada pri boji v gymech, ale muze byt jen muj problem. Se mi bezne deje, ze pri startu utoku na gym jak tam problikne ta bila obrazovka, tak mi to na ni zustane stat chvili, a pak aplikace spadne. Treba dneska rano cestou do prace na 5 gymech asi 7x.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: Neměl jsem čas otestovat ale co čtu tak solidní mínusy v podobě, mnohem většího stahování dat a rychlejšího ždímání baterky.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: Boha to je tak přesný :D
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: To bylo velmi... poučené :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Hitler video nikdy nezklame :)

    Hitler šel na Safari Zónu
    https://www.youtube.com/watch?v=YFc-hWBnTv0&feature=youtu.be&app=desktop
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    EVILMIND: Jo, ty posměšky od dětí, na to, jak jsme děsně out, ty jsou nejlepší ;)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    LADY_CANDAR: jsem jeste mel dozvuk dneska, jsem se byl po obede projet tramvaji abych mel aspon par ballu, a za mnou stali nejaky dva desetilety a hrozne nenapadne si septali, ze pokemony uz dneska hrajou jen duchodci... :-)
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    EVILMIND: Me tam v jeden moment bylo hrozne lito jednoho malyho kluka. Mel oci jak talire a nadsene opakoval: "Vsichni hrajou pokemony! Koukej, vsichni maj telefony a hrajou pokemony!" a jeho matka/babicka ho drapla za ruku a vlekla pryc s tim, ze jsme vsichni debilni magori.

    Celkove tam bylo dost prevazne nastvanych matek, kterym vadilo, ze si dospeli hrajou a ze to proste neni normalni, pripadne od takovych tech rodinek, co chodi o vikendech shopikovat - prevazne hrozne vystylovana zmalovana mlada matka tlacici kocarek a vedle ni poslusne dusajici radoby macho borecek. Od tech bylo zaroven slyset nejvic sprostych slov.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    NECROMAN: raidy se vyplati taky chodit, treba i jen ty dvojkovy
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    NECROMAN: to docela chapu.. uz me to taky tolik neba.. takze maximalne tak to chci pustit na prochazce se psem.. a pustit plusko.. popr. cekat na nakej dalsi event a obcas, kdyz bude nakej raid v okoli..
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nevím, jak vy, ale já si teď asi dám pauzu od PoGO. Pokedex mám plný až na regionálky, Mewtwo a Raikou, a až do uvolnění Gen3, příští eventy nebo protočení legendárek budu max točit denní stop a catch.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    plus není to tam napsaný, ale plusko konečně ukazuje gym, co chce točit
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Ty jo, to je zatim nejvetsi pokrok v rychlosti co v meziverzich byl. Fakt dobry.
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Cekas na 96+ s 15 Att? Ja tam mam ted 93 a taky vaham, teda je to larvitar z vejce, byt to Tyran z raidu, tak to do nej nasypu.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: jako prijde mi to fakt mnohem sviznejsi, zatim jsem doma, dojdu zkusit jeste gym/raid, ale treba krmeni na dalku je fakt o parnik jinde, jsme nakrmil blissey deseti malinama snad behem 5s, predtim jsem mel vzdycky lag jak prase mezi kazdou malinou
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: pan nema dobry IV tak setri :) a mam s buddym uz 1700km
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Pan je skrblik :-) To je jakt pekne.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: mel jsem asi 400
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam