• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOLLUCHA: zrovna trade mi uz ted prijde jako uplne nevyznamna featura, ale i tak doufam, ze ji nikdy nezavedou, zjevne se jim absolutne nedari bojovat proti botum a spooferum, takze to uz by byl uplnej konec...
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    EVILMIND: No, přítel v podstatě říká to samé, co ty. Akorát mínus ta část s s tím dlouholetým fandou Pokémonu. Ale já sdílím tvůj optimismus, podle mě určitě nějaké novinky budou. Myslím ale, že nikdy nedovolí vyměňovat Pokémony mezi hráči a nebo jestli jo, tak to bude za draho, za zlaťáky nebo tak. Uvidíme.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    WABICEK: asi zvštšili šanci já jí taky dneska chytil
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    ale aspoň jsem chytil shiny swablu na plusko :-)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    jj, dneska nepomáhalo ani jet přes vpn
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    jako těch errorů co se ukazuje to je děs
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: jsem to zalozil at tu nazaclanime :-)
    [ Maguss ]
    HANZO
    HANZO --- ---
    MISOHU: já už ztratil dvě..
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOLLUCHA: tak treba ja, jako dlouholety fanda Nintenda a Pokemonu, mam s PoGO hlavne ten problem, ze to proste neni hra, sorry jako. Zatim. Nevyzaduje naprosto zadny skill, odmenuje castecne jen vynalozeny cas, a sice se tu daji pokemoni sbirat, ale realne s nimi neni co delat. Hraju fakticky jen z cireho optimismu, ze se to jednou zmeni, ale bohuzel pokud jim ekonomicky funguje tohle, tak zatim neni pro ne asi duvod nic menit, no... :-( Takze cim vic dobrych AR her vznikne, tim vetsi sance, ze je to nakonec donuti.
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    EVILMIND: Zní to zajímavě! Mně teda Pokémon baví, i když to není nejnaleštěnější hra a má svoje mouchy. Hrála jsem už jedničku, na třetí generaci jsem na emulátoru strávila desítky hodin. Vím, že je to trochu praštěné, když dospělí hrajou hry pro děti. Ale krom toho, že mě to bavilo, tak to byl způsob, jak si najít cestu ke svojí o 20 let mladší ségře. A i když PoGo není tak úplně to, co byly hry na nintendo, tak mě to obrovsky chytilo. Ale. Můj přítel je z PoGo značně otrávený a mě fakt baví si s ním něco hrát. Tak třeba by nás to mohlo bavit :-)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    Ha já vůl myslel že jsem ztratil plusko a naštvaně jsem to ani o víkendu nezapnul a teď jsem ho našel v práci pod jedněma deskama :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: asi ne, zaloz :)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    XSI: Maguss
    11 min ·
    MAGUSS AVAILABLE ON THE APPSTORE!
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: má už taky nějaký debatní forko?
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Android only, btw.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw Maguss je cerstve OPEN beta - priznavam teda jsem je sice podporil na indiegogo, ale hral jsem jen prvni verzi protoze jsem fakt nemel cas detailne studovat ten prekotnej vyvoj a mnozstvi wipu behem posledniho roku a ctvrt, ale jen co jsem vzdycky koukal na obrazky/videa, tak to nejenze neni ve stejne lize jako PoGO, ale ani na stejne planete - urcite nejnamakanejsi AR hra soucasnosti
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    EVILMIND: Vida, koukám, že mám 339 sladkostí, 3 dratini nad 90 % a jednoho 89% dragonaira, na event jsem připraven ;)
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    KOLLUCHA: No já pořád ještě nemám Pupitara, zato Tyrany dva, ale pořád málo candy na to abych tím plýtvala na tohle ;)
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    EVILMIND: Už začínám hoardit ananas.

    COBRA_: Jíst nemusíš ;-)))

    TROFOZOIT: Jj já podobně, akorát mi stačilo vychodit Dragonaira, protože Dragonita jsem chytila kousek od baráku na zlatou malinu :-)
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Dík!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam