• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOTVUS: jsem zvedavej teda, hlavne na ten deal za inkubatory, zatim myslim pokazdy jsem nakonec koupil ty obycejny, protoze jejich predstava "slevy" je vzdycky jako zvlastni...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOTVUS: Snad budou i nejaky bundly s obyc inkubatory. Mam 6 10km vajec a rab bych se jich konecne zbavil :)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    KOTVUS: Už se těším na ty double candy za Aerodactyla...
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    Podle uniklých informací spustí zítra ve 21hod našeho času "Velikonoční event" Eggstravaganza 2018:
    - budou pouze 2km vajíčka, ze kterých se bude líhnout vše
    - za líhnutí dvojitý stardust a bonus k candy
    - v shopu budou zvýhodněné boxy se super incubatory a star pieces
    - konec eventu 2.dubna ve 21hod našeho času (možná to o hodinu posune změna času)
    Zdroj: https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/860brp/eggstravaganza_2018
    Bude to dobrá příležitost k vychození 10km vajec z Windy eventu. Pokud je teď máte v inkubátorech, doporučuji omezit chození, aby se nevylíhly dříve, než zítra večer
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    Používáte někdo nějakou raid mapu? gymhuntr.com mi funguje blbě a pokemongomap.info teď přestalo poskytovat služby s tím že chystají něco božího do budoucna... :-(
    UBU
    UBU --- ---
    KOTVUS: Dik, prvni raid, hned shiny, tak na ni sel ananas :-)
    LETTRICE
    LETTRICE --- ---
    Ach jo, sněhového Castforma asi mít nebudu. Minule když od rána sněžilo a konečně zase skoro poslední šance na dlouhou dobu na patřičné pikemony, tak podle pokešího počasí pršelo nebo bylo oblačno až skoro do večera. Teď jsem v Paříži, kdy se déšť změnil ve sněžení, ale v PoGo zase nic. Moc jim to nefunguje.
    SARGO
    SARGO --- ---
    KOTVUS: Shiny je vošklivá, už by měl někdo v nianticu změnit paletu. :-D
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    EVILMIND: Díky za tip, tady sice není po sněhu ani památky, ale aplikace si myslí něco jiného a hned jeden z pokoje ;)
    Tradičně mi v ní prší, sněží a cokoliv, zatíco venku je pořád stejně. Tady se jim předpovědi teda ani trochu nedaří.
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    Dnes dost novinek:
    1) Navrátivší se Lugie může být shiny. A jako shiny má 100% catch rate (tzn. zůstane v prvním míči, kterým jí trefíte). Takže může to znít divné, ale když uvidíte shiny Lugii, házejte ananas :-)

    2) Obměnili se raid bossové. Vypadá to, že jsou cíleně vybíráni takoví, co jsou dobří na aktuální Legendárnku
    Raid Bosses changed again : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/84yta3/raid_bosses_changed_again/

    3) Venku je nový update 0.95.3
    Novinky (zdroj https://thesilphroad.com/news/v95-3-spinda-new-moves-pokestop-submissions/ ):
    - v kódu je komplet připraveny nový Pokémon Spinda (má 8 variant) - pro jeho aktivaci stačí Nianticu "zmáčknout knoflík"
    - v kódu 2 nové útoky Frenzy Plant (exkluzivně pro Venusaura na Community day, bude to 2-bars move se silou 100, obdoba Shadow Ball pro ghost, Venusaur se tak v podstatě vyrovná Exeggutorovi se SB), a Weather Ball (signature move pro Cast form, mění se dle počasí)
    - v kódu jsou zpět přípravy pro questy, které vypadly v posledních "opravných" updatech
    - náznaky přípravy pro POI submissions system (možnost navrhovat nové pokestopy/gymy)
    - nově je možnost dodatečného spárování účtu s Googlem/Facebookem
    - ukládání denní ušlé vzdálenosti (pravděpodobně příprava pro questy)
    - v kódu "event moves" - tzn. exkluzivní útoky získané během eventů určitě ve hře zůstanou i do budoucna
    - ESCAPED BONUS - váže se na excellent/great/nice throw; buď zvyšuje pravděpodobnost chycení při následujícím hodu (takže excellent hody na raid bosses by se tuplem vyplatily), nebo snižuje pravděpodobnost útěku (to by se nevyužilo v raidech)

    Link ke stažení (můžou tam být nějaké neobjevené bugy, tak bych určitě neinstaloval před ex-raidem apod.): https://www.apkmirror.com/...on-go/pokemon-go-0-95-3-release/pokemon-go-0-95-3-android-apk-download/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: jsem v noci mel TRI v pokoji - uz teda mam vsechny tak jsem to nehrotil, ale rikam si, co to je za blbost proc snehovej, a jdu k oknu, a koukam, PoGO ma dobrou predpoved! :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Praha pod sněhem, dost možná poslední šance chytit sněhového Castforma v této sezoně.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Tyhlety vejce na poslední chvíli, to je naprd. Už podruhé jsem na to zapomněla během dne tak úspěšně, že double XP event skončil.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Já to někde musím napsat, tak to napíšu tady, neb mi to přijde vtipné.
    Víte, jak teď končí ten event s expama? Jen jsem vypotřebovávala pár vajec, přece je nevyhodím...
    Takže jsem podruhé čtyřicítka. Takže to je jako level osmdesát, ne? :-D
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    OKEYA: jj, plus se těším na posun konce raidů. Když je konec v sedm, tak to akorát tak stihnu dojet někam do centra...
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    WABICEK: Tak snad uz bude jaro a odzvoni zmrzlejm prstum a mickum co letej do haje...
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    OKEYA: jenom jsem byl pak pěkně zmrzlej :-)
    TAHRQA
    TAHRQA --- ---
    COBRA_: Minulej víkend jsme ho dali ve dvou. 35 + 32 a zbejvalo cca 12 sekund. Chtělo si to ale dát záležet na výběru counterů, jinak by to bylo bez šance...
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    OKEYA: kolega rikal ze dal Absola ve dvou v pohode v den kdy byl v raidech poprvy a ze se mu zda, ze ho mozna ztizili. Moveset nevim, zabil mi za celou dobu par kousku jenom. Ve trech to byla pohoda.
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    COBRA_: My Absola ve dvou dali s rezervou, 36+39 ... asi záleží na movesetu.

    Jinak na Lugii se těším, mám jen 2...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOTVUS: tak sky attack jsem pouzival uz ted, na te jedine lugii co jsem si maxnul, takze jestli ho posilej i zpetne, nebudu se branit :-)
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    EVILMIND: Myslím, že pro nás bude reálně až od soboty - přepnou to nejspíš zase večer ve 22hod našeho času, kdy už je po raidech.
    A slibují nějaký vylepšený Flying útok Sky Attack, který ale už měla... Takže buď bude nějaká změna pro Sky Attack, a nebo to na marketingovém popletli, a Lugia třeba dostane svůj signature move Aeroblast. To by jim umožnilo recyklovat staré legendárky, mechaniku na znemožnění překlopení "limitované edice" útoku pomocí TM už si vyzkoušeli na posledním Community day s Dragonitem...
    Legendary Pokémon Lugia Soars Back into Raid Battles in Pokémon GO - Pokémon GO
    https://pokemongolive.com/post/lugia031518/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    od zitra Lugia... to zase bude :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam