• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: ja myslim ze to co bezelo posledne... teda spis jako nekdy kolem minulyho community day - tam byly inkubatory plus star pieces (a jeste neco), a poprvy mi to prislo jako fakt dobrej deal. Jakoze cena balicku odpovidala nebo byla mozna i o neco mensi nez soucet inkubatoru plus tam byly ty veci navic. Tak sem neco koupil. Ale nemel sem zdaleka na ten nejvyssi balicek. A herni pseudoprachy zasadne za realny prachy nekupuju. Nicmene sem se rozhod ze budu setrit na pristi podobnej deal, ted mam nejakych 1400 minci, krome toho taky sest desitkovejch vajec (pac v zakladnim inkubatoru davam prednost tem mensim). A jak si tak sumiruju to leaknuty info, asi budu muset tyhle zasobe pustit poradne zilou at chci nebo ne, pac na extra stardust se neda nekejvnout. Nastesti se zda, ze by ty balicky nemusely bejt uplne zly.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KOTVUS: jsem zvedavej teda, hlavne na ten deal za inkubatory, zatim myslim pokazdy jsem nakonec koupil ty obycejny, protoze jejich predstava "slevy" je vzdycky jako zvlastni...
    LETTRICE
    LETTRICE --- ---
    A to je jako velikonoční akce všechno? To vlastně nic moc.
    AETHER
    AETHER --- ---
    KOTVUS: většina z nich vypadá, jakože snědli něco zkaženého :D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KOTVUS: Snad budou i nejaky bundly s obyc inkubatory. Mam 6 10km vajec a rab bych se jich konecne zbavil :)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    KOTVUS: Už se těším na ty double candy za Aerodactyla...
    SARGO
    SARGO --- ---
    KOTVUS: Hm. My nemilovníci růžové jsme nahraní. :-D
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    SARGO: Obávám se, že do barev Niantic mov mluvit nemůže, ty jsou dané ;-)
    https://m.imgur.com/98iL1tw
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    Podle uniklých informací spustí zítra ve 21hod našeho času "Velikonoční event" Eggstravaganza 2018:
    - budou pouze 2km vajíčka, ze kterých se bude líhnout vše
    - za líhnutí dvojitý stardust a bonus k candy
    - v shopu budou zvýhodněné boxy se super incubatory a star pieces
    - konec eventu 2.dubna ve 21hod našeho času (možná to o hodinu posune změna času)
    Zdroj: https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/860brp/eggstravaganza_2018
    Bude to dobrá příležitost k vychození 10km vajec z Windy eventu. Pokud je teď máte v inkubátorech, doporučuji omezit chození, aby se nevylíhly dříve, než zítra večer
    KOLLUCHA
    KOLLUCHA --- ---
    Používáte někdo nějakou raid mapu? gymhuntr.com mi funguje blbě a pokemongomap.info teď přestalo poskytovat služby s tím že chystají něco božího do budoucna... :-(
    UBU
    UBU --- ---
    KOTVUS: Dik, prvni raid, hned shiny, tak na ni sel ananas :-)
    LETTRICE
    LETTRICE --- ---
    Ach jo, sněhového Castforma asi mít nebudu. Minule když od rána sněžilo a konečně zase skoro poslední šance na dlouhou dobu na patřičné pikemony, tak podle pokešího počasí pršelo nebo bylo oblačno až skoro do večera. Teď jsem v Paříži, kdy se déšť změnil ve sněžení, ale v PoGo zase nic. Moc jim to nefunguje.
    SARGO
    SARGO --- ---
    KOTVUS: Shiny je vošklivá, už by měl někdo v nianticu změnit paletu. :-D
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    EVILMIND: Díky za tip, tady sice není po sněhu ani památky, ale aplikace si myslí něco jiného a hned jeden z pokoje ;)
    Tradičně mi v ní prší, sněží a cokoliv, zatíco venku je pořád stejně. Tady se jim předpovědi teda ani trochu nedaří.
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    Dnes dost novinek:
    1) Navrátivší se Lugie může být shiny. A jako shiny má 100% catch rate (tzn. zůstane v prvním míči, kterým jí trefíte). Takže může to znít divné, ale když uvidíte shiny Lugii, házejte ananas :-)

    2) Obměnili se raid bossové. Vypadá to, že jsou cíleně vybíráni takoví, co jsou dobří na aktuální Legendárnku
    Raid Bosses changed again : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/84yta3/raid_bosses_changed_again/

    3) Venku je nový update 0.95.3
    Novinky (zdroj https://thesilphroad.com/news/v95-3-spinda-new-moves-pokestop-submissions/ ):
    - v kódu je komplet připraveny nový Pokémon Spinda (má 8 variant) - pro jeho aktivaci stačí Nianticu "zmáčknout knoflík"
    - v kódu 2 nové útoky Frenzy Plant (exkluzivně pro Venusaura na Community day, bude to 2-bars move se silou 100, obdoba Shadow Ball pro ghost, Venusaur se tak v podstatě vyrovná Exeggutorovi se SB), a Weather Ball (signature move pro Cast form, mění se dle počasí)
    - v kódu jsou zpět přípravy pro questy, které vypadly v posledních "opravných" updatech
    - náznaky přípravy pro POI submissions system (možnost navrhovat nové pokestopy/gymy)
    - nově je možnost dodatečného spárování účtu s Googlem/Facebookem
    - ukládání denní ušlé vzdálenosti (pravděpodobně příprava pro questy)
    - v kódu "event moves" - tzn. exkluzivní útoky získané během eventů určitě ve hře zůstanou i do budoucna
    - ESCAPED BONUS - váže se na excellent/great/nice throw; buď zvyšuje pravděpodobnost chycení při následujícím hodu (takže excellent hody na raid bosses by se tuplem vyplatily), nebo snižuje pravděpodobnost útěku (to by se nevyužilo v raidech)

    Link ke stažení (můžou tam být nějaké neobjevené bugy, tak bych určitě neinstaloval před ex-raidem apod.): https://www.apkmirror.com/...on-go/pokemon-go-0-95-3-release/pokemon-go-0-95-3-android-apk-download/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: jsem v noci mel TRI v pokoji - uz teda mam vsechny tak jsem to nehrotil, ale rikam si, co to je za blbost proc snehovej, a jdu k oknu, a koukam, PoGO ma dobrou predpoved! :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Praha pod sněhem, dost možná poslední šance chytit sněhového Castforma v této sezoně.
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Tyhlety vejce na poslední chvíli, to je naprd. Už podruhé jsem na to zapomněla během dne tak úspěšně, že double XP event skončil.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Já to někde musím napsat, tak to napíšu tady, neb mi to přijde vtipné.
    Víte, jak teď končí ten event s expama? Jen jsem vypotřebovávala pár vajec, přece je nevyhodím...
    Takže jsem podruhé čtyřicítka. Takže to je jako level osmdesát, ne? :-D
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    OKEYA: jj, plus se těším na posun konce raidů. Když je konec v sedm, tak to akorát tak stihnu dojet někam do centra...
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    WABICEK: Tak snad uz bude jaro a odzvoni zmrzlejm prstum a mickum co letej do haje...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam