• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    EVILMIND: Vhodné lokality místa pro vytvoření nového gymu se skvěle tipují na https://www.pokemongomap.info - dá se tam zobrazit jako podklad S2 síť (dokonce i jako kombinace S14+S17) a jsou tam pokéstopy i gymy (akorát je tam stav před aktuálním zaříznutím map, takže tam nejsou nové stopy/gymy z minulého týdne. A rovněž se dají v nastavení zvýraznit "parky" dle OSM.
    HANZO
    HANZO --- ---
    EVILMIND: a odkud si? Že bys mi přidal něco na žižkově :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    WABICEK: v Ingressu ted probehla masivni akce s pridavanim portalu z fronty, takze se toho muze objevit spousta. Uz jsou docela i znama pravidla jak potom probiha ten prepis do PoGO, takze se to da i relativne manipulovat - protoze stopy/gymy vznikaji podle poctu portalu v S2 bunce level 14. Predevsim u gymu - u 2 portalu vznika 1 gym, u 6 dva gymy, u 20 pak treti gym. Tj. staci si najit bunku, kde je jen jeden gym (nebo dokonce zadny), a najit tam neco, z ceho bys v Ingressu mohl udelat portaly... Navic gym vznikne vzdycky ze starych portalu. Bohuzel tam co bydlim mi to nijak nepomuze :-( ale snadno se daji najit zajimave S2 bunky, kde i jediny portal ti prida gym.
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    hmm hmm koukam ze u nas v ulici pribyl novy pokestop. to se deje ted nejak generalne nebo je to vyjimka?
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: ja mel tohle s Rayquzou, 43 kousku, nej 91 ale zas s 13 att. To sem si bral vyslovene osobne.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Já mam jako unikátní sérii, podle dexu uz 17 moltresu, vcetne tech tří za questy, a ještě žádnej přes 90. Navíc mám totéž i se všema ostatníma legendárníma fire pokemonama... :-)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Já mám 3x moltrese. Jednou ale aspoň dobré IVčko - 98
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    slusnej studentskej projekt

    Multiplayer Augmented Reality Pokémon Battles
    https://www.youtube.com/watch?v=eOujgbU94lQ&feature=youtu.be
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    EVILMIND: to je.. .. nezabavny..
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: jo
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    a uz to nekdo splnil potreti? zase Moltres?
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    SARGO: ja uz si nechavam splneny ukoly pro razitka do dalsich dni, kdo se ma furt srat s necim novym :-)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    Je nějaká funkční mapa pokémonů v Praze?
    Kde byl v poslední době spatřen Ditto? (chytla jsem ho 30 m od domu samozřejmě den před tím, než jsem ten research dostala :/)
    díky
    SARGO
    SARGO --- ---
    NECROMAN: Ono je tu těch stopů asi deset. Prostě během dne nezbytně nastane okamžik, kdy ti zbudou jenom úkoly, které prostě neuděláš. Nebo tě čeká fakt dlouhá procházka. :-D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    SARGO: smaž úkol a vytoč si něco lehčího :)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    sice už máte jen hodinu a čtvrt, ale stop u Václavské náměstí 33 dává quest na vylíhnutí pěti vajec :-)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    SARGO: Na chalupě mám už 3 týdny obsazené 2 gymy. Doufám, že do léta někdo pojede kolem a vymlátí mi to
    SARGO
    SARGO --- ---
    ... zase jednou mi došlo, jak těžké je být pokémonistou na malém městě. Nastřádaly se mi všechny tři úkoly "battle in the gym" - jenže v okruhu několika kilometrů jsou všechny gymy už čtyři dny moje :-( To se mi v Praze nestane... :-D
    XSI
    XSI --- ---
    Ajo já už mluvila o Latiasovi. Ale ten Ditto mi dal teda jako fest.
    Fun fact: já dneska ve hře měla quest chytit pět pokémonů s výhodou počasí, ale to počasí zrovna nebylo. Ani u pokémonů, ani ikona. Prostě nebylo počasí. Much wow.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    A pozor při chytání venku v tomhle počasí, byl jsem venku asi dvě hodiny a vrátil jsem se celkem spálenej.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    XSI: To nevím, já je všechny chytil na plusko... :-D
    XSI
    XSI --- ---
    THEMAKARESH: Potkala jsem dneska na raidech další dva, co na tom jsou stejně. To je jak kdyby bylo selektivně určený, kdo prostě nemá nárok. Když mi nezůstane ani na točenej excelent tak wtf.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam