• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: tipuju, ze to bude tak, ze ten item bud pouzijes jako evolve item, nebo jako specialni lure. Coz v principu je vlastne dobrej napad, dosavadnich evolve itemu ma kazdej nadbytek, a takhle by se jim dal smysl. Nicmene jelikoz tohle neni "nejakej" item, ale konkretne lure, tak jedinej duvod, co me pro to napada je, ze to je omluva pro to, aby to nebyl drop.
    Ale samozrejme varim z vody, zatim to vubec neni v klientovi.
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Já to nechápu s těma evolve :-/
    HANZO
    HANZO --- ---
    EVILMIND: mam na uctu takových dukatů, že nevím co s nima...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    infografika z Chralesovych dat - aneb Niantic konecne vymyslel, jak vyrejzovat neco navic za evoluce :) teda, pokud to nebude i padat, coz predpokladam nebude, proto to maskujou jako dualni lure

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: ve středu jdu na předpremiéru a dám report :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    dobry, muzu behem filmu chytat photobomb verzi :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Celebrate the launch of POKÉMON Detective Pikachu with Pokémon GO!
    https://www.youtube.com/watch?v=IclGJipLBBA
    HARALD
    HARALD --- ---
    EVILMIND: Costume mi právě pomohlo si pročistit žlutý krysy, co zabíraly místo a nechtělo se mi jima prolejzat. Díky.
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    a dneska jeste dochodit jedno vejce ...
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    To chce disciplínu děcka: vyčistit zuby, protřídit pokémony, číst a spát!
    SARGO
    SARGO --- ---
    PAJA07: Musíš si u toho opakovat: to je krása, že alespoň všichni ostatní jdou mazat hromadně! :-D
    (Možnost hromadného promazávání pro mě byla velký zlom. Mazání byla tak neskutečná otrava, že jsem málem přestala hrát. Zavedli to opravdu v poslední chvíli :-D Eventové kvůli tomu ani moc aktivně nechytám... :-))
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    PAJA07: Předpokládáš správně. Ano, je to pakárna.
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    predpokladam, ze neni zadna moznost jak hromadne oznacit a poslat pryc pokemony s eventovou grafikou (pikachu s cepickou apod.) Potreboval bych procistit batoh.. a po jednom je to pakarna :(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tady uzitecna infografika, nektery jsem neznal

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    aktualni seznam questu na tenhle mesic

    https://i.imgur.com/0dKlhR6.jpg
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    HANZO:sifrovany dotaz asi, ze.

    Nepoužívá někdo na Xiaomi dual apps? Jde na tom druhém duálním PoGo prohazovat účty?
    HANZO
    HANZO --- ---
    JEREMIUS: do teď nebylo jasné, že se bavíte o duálním pogo.. Tak se uklidní a nekaz si karmu
    TRAMEK
    TRAMEK --- ---
    JEREMIUS: uz mlcim...
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    LUDEKTATA: Díky, mrknu na to, jestli to zabere
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    HANZO: OMG, umíš číst?

    TRAMEK: Nic ve zlém, ale bylo by fajn, kdyby odpovídali lidi, kteří vědí, o čem je řeč. Tohle platí u normální instalace, ne u dual apps
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    HANZO: Pokud mám na dualním PoGo přihlášen PTC účet, odhlásím se a chci přihlásit jiný PTC účet, tak v naprosté většině případů se nepřihlásím. Pokud v mezikroku vymažu mezipaměť u té duální PoGo aplikace, tak se přihlásím vždy. Vyzkoušeno mnohokrát.

    JEREMIUS: Přesně tak, i když má člověk v telefonu více google účtů, tak u duálního PoGo mu je nenabídne. Kdysi jsem koukal na internet, že ostatní mají podobné problémy, i když teď jsem hledal znovu a možná už to někdo vyřešil:
    Dual Apps accounts feature, google accounts problem (Help) - Redmi 4X - Xiaomi MIUI Official Forum
    https://en.miui.com/thread-2144397-1-1.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam