• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    ALFACAD: Dík. Funguje to.
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    THEMAKARESH: restartni apku a on vyskočí
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Teda pokud se vůbec pak spawne, protože už se mi stalo asi 3x co ten event je, že se objevil na snímku a na chytání ve wildu už ne. Pak co vím, tak se pro různé účty na jednom spawnu objeví taky různý Pokémon, pak ta podělaná infografika při točení gymů a stopů, nebo chytám pokémona, chytím, a najednou ve wildu vyskočí ten samý a já ho můžu začít chytat znova. A taky jak se teď krásně spojují bitvy s friendama, fakt super. Ještě dopoledne šlo u někoho udělat power up za nějaký statisíce dustu. Fakt poslední doubou tleskám, jak se to Nianticu daří a člověk má prožitek ze hry.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    NACITALKA: Má být vždycky na první fotce dne a jenom jeden za den.
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Juchů!

    Minuly tyden jsem si fotila Snorlaxe zespodu, vykouknul mi detektiv Pikachu. Pak se hned objevil, ale utekl mi. Zkousela jsem pak fotit dalsi pokemony. Ted jsem zkusila zas Snorlaxe zespod a objevil se a je muj :)

    Ale asi to jde jen jeden za den, ale nevim jestli to bylo tim Snorlaxem nebo ne :P



    SERGEI
    SERGEI --- ---
    Dochází mi kamarádi tak kdybych ještě někoho neměl tak budu rád :-) 5653 7138 4639
    Detektiv Pikachu podle mě stojí za kino. Pokémoni byli udělaný suprově a v reálném světě to vypadalo hodně dobře. A jak už bylo řečeno příběh není vůbec nějak pro děti. Taková zlata střední cesta. Takže taky můžu doporučit
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    tak to jste mě docela nalákali
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: jo, film byl super, pochopitelný pro lidi, co o pokemonech nic moc neví, ale i vděčný pro hardcore fans :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: tak imho film uplne skvelej, presne tak jsem si to predstaval, roztomilej rodinej film, ale ne vyslovene detskej, jako jsou anime verze.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: tak jsem se spletl, bude to udajne fungovat takhle
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: tipuju, ze to bude tak, ze ten item bud pouzijes jako evolve item, nebo jako specialni lure. Coz v principu je vlastne dobrej napad, dosavadnich evolve itemu ma kazdej nadbytek, a takhle by se jim dal smysl. Nicmene jelikoz tohle neni "nejakej" item, ale konkretne lure, tak jedinej duvod, co me pro to napada je, ze to je omluva pro to, aby to nebyl drop.
    Ale samozrejme varim z vody, zatim to vubec neni v klientovi.
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Já to nechápu s těma evolve :-/
    HANZO
    HANZO --- ---
    EVILMIND: mam na uctu takových dukatů, že nevím co s nima...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    infografika z Chralesovych dat - aneb Niantic konecne vymyslel, jak vyrejzovat neco navic za evoluce :) teda, pokud to nebude i padat, coz predpokladam nebude, proto to maskujou jako dualni lure

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: ve středu jdu na předpremiéru a dám report :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    dobry, muzu behem filmu chytat photobomb verzi :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Celebrate the launch of POKÉMON Detective Pikachu with Pokémon GO!
    https://www.youtube.com/watch?v=IclGJipLBBA
    HARALD
    HARALD --- ---
    EVILMIND: Costume mi právě pomohlo si pročistit žlutý krysy, co zabíraly místo a nechtělo se mi jima prolejzat. Díky.
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    a dneska jeste dochodit jedno vejce ...
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    To chce disciplínu děcka: vyčistit zuby, protřídit pokémony, číst a spát!
    SARGO
    SARGO --- ---
    PAJA07: Musíš si u toho opakovat: to je krása, že alespoň všichni ostatní jdou mazat hromadně! :-D
    (Možnost hromadného promazávání pro mě byla velký zlom. Mazání byla tak neskutečná otrava, že jsem málem přestala hrát. Zavedli to opravdu v poslední chvíli :-D Eventové kvůli tomu ani moc aktivně nechytám... :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam