• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    MAD_CADDY: pokud mas giovanniho research, tak bys mel dostat druheho, pokud ne, tak ne.
    (Giovanniho research bys musel mit z minulosti, ne tohoto mesice.. tam by ti po dokonceni puvodniho mel naskocit tohotomesicni)
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    EOLIS: no já totiž dostal Mew2 pořádnýho jedničkovýho zoufalce...proto přemýšlím zda se k Giovannimu nelze ted dostat ještě podruhé - už mam sejmutý všechny leadery...ale mam problém a tou je karanténa:D a u baráku se mi asi neobjeví
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    jo adventure sync nefunguje.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    TRAMEK: mezitím jsem se toho dogooglila - ano, je to bug (adventure synch zapnutý mám)
    MAD_CADDY
    MAD_CADDY --- ---
    TRAMEK: musíš si zapnout AR - v rohu pokéstopu máš nový modrý tlačítko, na to klikneš, pak chodíš kolem pokéstopu a natáčíš ho...no a pak to ideálně na wifině pošleš do nianticu
    TRAMEK
    TRAMEK --- ---
    MOIRAIN: me to posledni dny taky vubec nenacita na adventure sync. Tak jsem rad, ze to neni jen u me. Takze to bude zase nejaka chyba u nich.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    tenhle týden se mi skoro vůbec nenačetly kilometry, mám tam 2,3 km, přitom touhle dobou mám obvykle tak 20 km + (a chodila jsem zcela normálně, jako obvykle)
    Je to nějaký známý bug?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    EOLIS: pravda, taky jsem ho pak dostal :) Akorát váhám, jestli tu mašinu nepoužít na nějaký jiný legacy útok a M2 nepřetočit, až bude zase Rocket team takedown.
    TRAMEK
    TRAMEK --- ---
    Mohli by jste mi někdo vysvětlit ty nové tasky na ar?
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    EOLIS: Je to tak a je tam při vstupu do bitvy s gruntem warning, že máš plný batoh a nic nedostaneš.
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    EOLIS: Pokud jdes mlatit grunta a nemas misto v batohu, tak te to prece varuje, ze nic nedostanes ;-) (ja jsem rada, ze to dela, zachranilo mi to hoodne radarovych kousku)
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    FRAKIRA: jinak tedy vypadá to, že komponenty na radar zabírají místo v batohu (narozdíl od třeba samolepek a dárků), takže pokud máte plný batoh a porazíte Grunta, tak komponentu na radar nedostanete.
    EOLIS
    EOLIS --- ---
    TAURUS: Elite Charge TM byl naštěstí součástí balíčku který jsem vyhrál spolu s M2 :-)
    DRAGON1FLY
    DRAGON1FLY --- ---
    FRAKIRA: v pohode, mam toho vic rozdelanyho, myslim i to co ty...
    FRAKIRA
    FRAKIRA --- ---
    DRAGON1FLY: uaaaa.. tak to se moc omlouvam. Vubec me nenapadlo, ze ted nekdo resi jine tasky nez vsichni ostatni - ja zrovna visim na defeat a team go rocket leader three times, tak jsem si nevsimla, ze mas jiny :-/

    A na tohle mas teda casu a casu, z toho m2 neni (a ja bych teda byt tebou prioritne plnila ten s m2)
    DRAGON1FLY
    DRAGON1FLY --- ---
    TAURUS: je to ono. diky
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    EOLIS: Frustration mu budeš chtít vyměnit, na to můžeš buď použít Elite Charge TM (k dostání jako odměna za Rank 7 v PVP nebo občas v nějakém bundle v obchodě (teď tam byl v Community day box). Druhá možnost je počkat na Team Rocket Takedown event, které jsou tak jednou za čtvrt roku, pak jde několik dní změnit frustration i pomocí normální Charge TM (ale ne na Legacy útoky).
    Jinak jsem slyšel, že i 80 % IV Shadow Mewtwo je lepší než 100% IV Mewtwo, takže Shadow nepurifikovat.
    Ideálně se sejdi s Amiboshi, dokud to ještě jde, ten ti o PoGo řekne úplně všechno :)
    DRAGON1FLY
    DRAGON1FLY --- ---
    FRAKIRA: uvidime...
    DRAGON1FLY
    DRAGON1FLY --- ---
    TAURUS: ok, taky zkusim. diky
    TAURUS
    TAURUS --- ---
    DRAGON1FLY: Popravdě řečeno, tohle asi nebude Rocket Team Leader, ale Team Leader. Zkus v aplikaci v sekci Battle bojovat s Candela, Sparkem či Blanche - najdeš je tam úplně dole. To by mělo úkol splnit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam