• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    LUCCASH
    LUCCASH --- ---
    Já celkově 20 a to jsem nějak extra nehrál. Mně ty Community Day ale přijdou teda dost blbý. Úplně se tím vytrácí vzácnost toho shiny pokémona. Když byl ten Gible, tak jsem zrovna seděl na kérce a za ty cca 4 hodiny jsem bez jakéhokoliv chození chytil snad 15 shiny. Nevím jak vám, ale mně to tu hru docela kazí.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    jako nějak zajímavě nastavili u eevee šanci na shiny , z prvních 30 padli 4
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    MOIRAIN: ajo to mi nedošlo
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    MISOHU: obchoďáky bejvávalo, např ČM i Chodov mají zlomek bývalého množství stopů, zrušily se všechny sponzorované
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    MOIRAIN: při tomhle vedru bych zvažoval možná i obchodní centrum které bude klimatizovaný ale jelikož jsem se jim kvůli množství lidí vždt vyhýbal tak moc neporadím, kdyžtak bych poradil mrknout se sem a vybrat si https://www.pogomap.info/location/50,059977/14,429383/14
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    Pořídila jsem si počínající zánět šlach v kotníku, takže spíš mám chodit co nejmíň. Kam si v Praze sednout, aby tam byly v dosahu stopy v rozumném množství? Kvůli dnešnímu a zítřejšímu CD.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: jako v tomhle funguje hra dobre, proste se stabilizujes na ranku, co opravdu odpovida realne tvemu skillu. Ja treba vcera dvakrat 5:0, vyletel jsem skoro k 2500 o kterej se furt snazim, a instantne v dalsich setech 0:5 a 0:5, proste najednou nic nefungovalo. Akorat me teda sere, ze ciste teoreticky by se ta hranice mela celou ligu posouvat, jak ty lepsi hraci maji porad vic a vic bodu, ale u me se teda neposouva... :-)

    Dobre je ten rozdil videt na altovi, kteryho drzim umyslne nekde kolem 1500, je to tablet co laguje jak prase takze casto ani nevidim souperuv lead, pokud hned odswapne :-), a vicemene si muzu vyhrat co chci, protoze krome obcasnych lidi co odtankovali taky tak nizko vetsinou potkavam soupere, co hrajou fakt viditelne spatne.

    Celkem premejslim co budu delat na dalsi fight night, protoze se nabizi samozrejme moznost odtankovat vsechno, coz jsem minule neudelal a je za to proste tuna dustu, nebo zkusit naopak pushnout ranking, protoze je to tusim jen 2 dny pred koncem sezony, takze se da celkem cekat, ze vetsina souperu bude tankovat taky bo uz jim o nic nepujde, a mohl bych posbirat dost vyher zadarmo...
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    UBU: já to tak občas taky mám, držím se na nizkým ranku protože jakmile prohraju první dvě hry tak se na zbylé vykašlu a jen pustím souboj a jdu na chvilku od toho. Ono pak na nízkém ranku častěji dostaneš stejně schopného soupeře (a ten skill jak psal Evil dělá fakt hodně, jako když si swapneš pokemona ve chvíli kdy soupeř chce pustit charge útok tak aby ti to skoro nic neudělalo a ty si ušetřil štít, udělá fakt hodně. Ale odpočítavat si kolik soupeř má energie na jakej útok fakt nedávám, ani nedokážu odhadovat co má v týmu asi za další. )
    Děsně dělá lead pokemon, v normální ultra jsem děsně často potkával na leadu u soupeřu, giratinu, togekisse a nebo swamperta takže abomasnow byl pro mě jasná volba, ale prostě se pak sejde nějaká chvíle kdy soupeři přijdou s něčím jiným. A pak se meta mění podle toho na jakým rankingu jseš a nebo prostě podle toho jak se ostatní snažej přizpůsobit metě, já jsem na to línej tak si radši prohraju ( i když se u toho taky nervuju) ale ty dusty jsou na ranku 20 i za celkovou prohru dobrý
    UBU
    UBU --- ---
    Tak si tu zase popláču. Včera jsem dal úspěšně lvl 20 a naskočil sem s rankingem někde po 2000 a po chvíli jsem na 1850. Mam pocit, že každěj má na mě dokonalý countery a když ne, tak to prohraju úplně jen tak tak, ale stejně prohraju. V te premier jsem zkusil tu taktiku ABB, dal sem swampert, mandibuzz, obstagoon a peklo. Vlastně ani nevim za co to vyměnit, ještě jsem zkoušel tam do toho dát místo mandibuzze roserade, ale to je strašněj glass canon....
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Ne, to jsou ty Q na lvl 44, v každé lize vyhrýt 30 battlů
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: to bude urcite wording "great master league", cimz se mysli libovolna liga, ne?
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Mam to i v ukolech - vyhrat 30 v master...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: ja jsem uprimne master nehral tusim od prosince, vzdycky je tam nejaka alternativa co nestoji tolik :-)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    UBU: tak naštěstí pořád je tam ultra akorát bez legend navic s tim dvojnásobným dust rewardem je to bomba
    UBU
    UBU --- ---
    Tak great liga byla OK, Ultra ušla, ale ta Master, to je masakr :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MOIRAIN: jo, ja jsem rano zapnul, a byl jsem nekde kde jsem to vubec nepoznaval, ale mezi ctyrma stopama tak jsem si nestezoval, pak jsem koukal na mapu je to asi kilak daleko, fakt nechapu jak se k tomu klient odhodlal... :-) Kazdopadne to zmenseni dosahu je bullshit, Niantic CEO argumentoval v nejakem rozhovoru, co jsem cetl, ze ted to je skoro velikost fotbaloveho hriste a to je moc - jenze to, krom toho ze asi maji dost kratky hriste, je prumer toho kruhu, ale hrace samozrejme zajima polomer. Jeste by mohli zapnout, ze PvP je zase jen na nachozeny kilometry, a hra jim umre.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    EVILMIND: mně zatím naštěstí po mírném popojití avatara jde dosáhnout na jeden pokéstop, jakmile to zavedou, tak musím doufat v náhodné poskakovoání
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MOIRAIN: tak to musime drzet palecky za novou vlnu pandemie, bez toho doma nedosahnu na nic... :)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    EVILMIND: v USA a snad v Asii už to prý platí
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EOLIS: podle me jen ohlasili, ze to udelaji, ale jeste to neni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam