• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSPiráti.cz (unofficial) vs. hloupí a zlí trollové, co proti nim vystupují
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    ABDULAH: podivej se na vyrobni naklady iPhone a jeho prodejni cenu... :D Koncova trzni cena je urcena mnoha faktory, pocit, ze cena se odvozuje jen z vyrobnich nakladu je... ehm... ponekud smesny... ;-) I z pohledu te lekarny mas spoustu externalit - mj. najem za prostor nutny pro provoz pro lekarnu - ktery dle lokality take meni, v zavislosti na lokalite se ruzni take platy. Ten tvuj "zdanlive jednoduchy" pozadavek na jednotnou cenu leku ma v praxi pomerne dost racionalnich prekazek, ktere tvuj napad radi do kategorie "nesmysl".
    Ale chapu, tvoje zivotni uspesnost v podnikani se limitne blizi k nule, druhym zavidis jejich uspech a schopnosti, zatimco ty sam budes asi ne zrovna schopny :D Ostatne, kdyz jses takovym expertem na cenotvorbu a lekarnictvi, proc to teda nezacnes nekde levneji prodavat sam? Lidi by se urcite jen hrnuli... :-)
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    MAKROUSEK: Heled nebudu tady hledat tuny picovin co vas presvedcej. Ale pokud ma firma prosperovat musi planovat ohledne dalsiho vyvoje trhu a spotreby a ceny surovin atd ...
    Pokud mam nejakou firmu strategickou pro stat a nemam stat plnej sebestrednejch zmrdu jako je tohle forum tak musis pochopit ze statni firma (i kdyz ma jen 50% statniho) co vyvazi ven ma pro stat mnohem vetsi prinos nez soukromnik zmrd co si nakrade atd a ve vysledku statu odvede neco na pracovnikach a neco na danich ale zbytek jde jemu. Nechasi dane vratit atd atd atd ... pripadne ma sidlo v danovem raji ... To samy jako firma co vydela pro stat za jeho penize a ve vysledku penize z te firmy jdou zase statu ... A to samy jako jakakoliv firma nebo konzorcium firem co nechce chcipnout po par mesicich - musi planovat :-) Ve vysledku i to malo co ti tady soukromnik necha ve statu utratis za zbozi z ciziny ... Takze mas i nejkou povinnost ne jen pravo :-P

    ANO vyhodne pro stat je nevyhodne pro soukromnika :-D Ano jsem pro to aby byla statni vetsina veci a ano jsem i pro to aby byla STATNI BANKA a prez 100 miliard rocne jen z bank neslo rocne do prdele ... ATD ... Ano pokud ma stat fungovat musi i dostavat ne jen davat :-D

    A proto jsem zkurvenej komous :-D LOL
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    ABDULAH: A ktera konkretny statem ovladana fyrma na zapade ma centralny planovany? A podle ceho tak usuzujes?
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    DANYSEK: jinak delas jako by na zapade statem ovladane firmy nemeli centralni planovani :-D Tady je zase nekdo moc chytrej ...
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    DANYSEK: proc komunista? protoze me nebavi platit 50ti nasobek ... a poslouchat od dementu u piratu ze mam travit vic casu praci vydelavanim penez
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    ABDULAH: a jeje, dalsi zapaleny komunista, co by rad navrat k centralnimu planovani a zpet k centralnimu urcovani maloobchodnich cen... :D
    ABDULAH
    ABDULAH --- ---
    VYHULENY_UFO: heled tohle nema smysl ale s XCHAOSEM musim souhlasit ... Obeh jsem pred chvili mesto protoze mi dosel vitamin C a acylpyrin ... no tak DR. Max vychazi nejdraz z celeho mesta - Obyc vitamin C 250mg 100 tablet plus obyc acylpyrin 10 tablet 500mg od 145 do 165Kc (vetsi baleni vitaminu C proste u nas nemaji) ...
    Kurva jak je tohle mozny? Vitamin C kilo stoji vyrobne asi 150Kc a acylpyrin asi 500Kc :-D LOL ...
    Takze ano jedna cena na vse a vsude ...

    taky staval pulku - kurvy - https://4fitness.cz/vyhodna-baleni-a-naplne-proteinu/vitamin-c-1-kg-297-kc-p-8800/
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: myslíš čaj z medem? :-)

    hele, jděte do háje, prostě. znovu jsem četl Ferjenčíka na Tiscali, viz [ XCHAOS @ Česká pirátská strana - Pirátský přístav na Nyxu ] - myslím, že je to fakt dobrý a že odpovídá na řadu vašich připomínek, co zazněly za poslední léta.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    VYHULENY_UFO: a neni to zbytecny - kdyz rymicka se leci sedm dni... a nelecena trva tyden? :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XCHAOS: to je nejakej problem nasadit open source lek?
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    KOCOURMIKES: jisteze... dedecku pred duchodem :)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: nezavid... :) Rymicka je strasna choroba, zvlast u chlapu... ti na to casto skoro umiraj :D
    KOCOURMIKES
    KOCOURMIKES --- ---
    XCHAOS: hele to je 22 letej borecek co te rad sikanuje
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: jdi se vycpat, laskavě. (ty se prostě jen vytahuješ, že máš víc internetu, než já, pod palcem...)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: pred rymickou te ale internet neochrani :)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: V offline realitě mám dnes fakt drsnou rýmičku a rozbolely se mi fest záda... takže jděte do háje, kriplové, aspoň dneska... protože jsem taky kripl (v původním významu slova)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XCHAOS: rozhodne ne, protoze skutecny zivot se odehrava v offline realite
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: to by se tobě stát nemohlo, co? :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XCHAOS: lol
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    KOCOURMIKES: tos to daleko nedotah, kdyz nad sebou mas dustojnika :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam