• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSPiráti.cz (unofficial) vs. hloupí a zlí trollové, co proti nim vystupují
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    ‚Kdyby Richterovou umístili do středu, vše by bylo jinak.‘ Koalice sklidila kritiku za málo žen ve vedení | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/zivotni-styl/spolecnost/koalice-stan-a-pirati-olga-richterova-genderova-kritika-jedna-zena-ctrnact-muzu_2105200010_kuc

    Pry chteli rovnost muzu a zen v politice, jakoze pry rovne sance... ale zase se to nepovedlo :-)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Ted je stream s Herdyn s Ivanem Bartosem sympaticke

    Twitch
    https://www.twitch.tv/herdyn
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    MAWERICK: ne, já se chodím hádat sem s váma mě nebaví poplácávat se po ramenou s lidma, co se mnou akorát souhlasí, akorát potřebujou bejt na volitelným místě místo mě .-)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    MAWERICK: no jo, to jsou ty kulty osobnosti :-)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    DANYSEK: na druhou stranu to neni nic az tak divneho... Takovych auditek je tu vic :) Treba to o Muskovi :) Tam se taky nesmi kritizovat :)
    hmmm... a xchaos tam taky chodi :) Nahoda? A co na to jan tleskac? :)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    MAWERICK: ...otevreli si diskusni auditko, ale oni jim tam chodili lidi... diskutovat :D Takze z toho ma XCHAOS jen takovou nastenku... chapej, jsou na tom asi tak spatne, ze potrebuji prostor, kde se maximalne pochvali a poplacaji po zadech, jak jsou dobri... :-)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    VYHULENY_UFO: to je ale "ofiko" tam se asi diskutovat (kritizovat) nesmí :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    mozna by bylo dobry zrusit pro naprosty nezajem uzivatelu to druhe piratske auditko, ktere xchaos vlastni. stejne se diskutuje jenom tady. :D
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DANYSEK: na piratském jitsi
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    HONCKA: no jestli v tyhle dobe kujete pikle v hospode, tak bych se s tim na internetech moc nechlubil... :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    MAWERICK: no tak zase jsme asi jediná strana, která tvrdí, že program před volbami a povolení činy by měly nějak korelovat (i když epidemii a reakci na ní si asi nemohl dát do volebního programu nikdo, že jo)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DANYSEK: a taky kujeme pikle v hospodě :P
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    DANYSEK: :D tak podivej se k cemu to pak vede ze jo... Najednou se sem tam ukaze ze program vs realita nesedi a pak jsou z toho akorat mrzutosti :D
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    MAWERICK: no ono to phpbb s privatnima sekcema se ne kazdemu libi, takze obcas kujou pikle i na privatnich fb skupinach a dalsich podobnych kanalech :-) To vis, uz jim ta puvodne deklarovana transparentnost taky leze krkem.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    XCHAOS: ja myslel ze kujete pikle na pravatnim foru?
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: no vsak uz tam mate peknej fan-klub... kam se hrabu ja... :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: ok, ale mě prostě nebaví s ostatními Piráty kout pikle na Facebooku, tak jsem prostě založil nyxí frakci Pirátů. A jak tu správně zaznělo... i když zezačátku to u Pirátů nikdo nyx nebral moc vážně, tak tomu tak nemusí být natrvalo.... už jim začíná docházet, že až si algoritmus Facebooku usmyslí, tak může být s velkou částí jejich popularity na velkých sociálních sítích konec...
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    DANYSEK: na druhou stranu to myslím solidní základnu mají :)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: obe nyxi auditka maji fakticky vzato stopovy vyznam... aneb tvoje mylna predstava o tom, ze vedlesji klubik necemu pomaha je tak nejak zcestna... :-) Se smir s tim, ze NYX volby Piratum fakt nevyhraje :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: zato tě tady ale moc lidí nečte :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam