• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSPiráti.cz (unofficial) vs. hloupí a zlí trollové, co proti nim vystupují
    Obecně plkací, otevřená a nemoderovaná alternativa k diskuzi "Česká Pirátská Strana". Stávající klub [ Česká Pirátská Strana ] slouží spíše k prezentaci aktuálního dění ve straně a oficiálních názorů strany a jejích členů, případně k debatám s příznívci... a samozřejmě přitahuje pozornost během předvolebních kampaní. No a rozmohli se nám tam odpůrci a trollové, kteří samozřejmě s napětím očekávají moment, kdy začnou být jejich příspěvky mazány, případně kdy dostanou ban. A právě v tenhle moment vzniká potřeba obecného kecacího prostoru, pro různé Pirate-related flamewars, které by v oficiálním moderovaném klubu mátly příznívce a potenciální voliče a vůbec obecně zabíraly prostor.
    rozbalit záhlaví
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: ok, a ty chceš rovnost mužů a žen v politice? a pokud ano, chceš to jako Zelení, tzn. ty plánovaně dělené kandidátky 50:50?

    jako v tomto ohledu skutečně je co napravovat... ale takhle to dopadá, když do strany, která chce dát příležitost ženám, nevstoupí žádné ženy (nebo skoro žádné :-)

    Markéta Gregorová byla už vykopnuta směrem vzhůru do europarlamentu, takže pro parlamentní volby je ze hry. Mě osobně mrzí, že se na nějak zvlášť dobře volitelném místě v Praze neumístila Dana Balcarová (i když zrovna ty by si asi s jejím tématy velký průnik neměl). Sice se očekává, že možná proleze, ale je právě už na takové jen hraničně volitelné pozici na kandidátce, no.

    Podle mě docela zajímavá mohla být Janka Michailidu, ale nevím teď, v kterém kraji kandiduje (pokdu vůbec). Ve Středních Čechách je možné kroužkovat Dominiku Michailidu, protože prostě - proč ne? Obě sestry jsou fajn a těším se, jak by komunikovaly s novináři a jaká témata si vzaly za své... prostě věřím, že jejich působení na média by bylo super.

    Proč do politiky nejde víc žen, je dlouhodobá a složitá otázka, Piráti nezvolili cestu nějakých povinných kvót na kandidátkách, což by ti myslím mělo být spíš blízké... jinak fakt nevím, co k tomu dodat. Podle mě to zdaleka není o tom, že ženy se musí starat o domácnost a o děti a strašně by chtěly dělat politiku, jen nemůžou - fakt ne, žijeme ve 21.století. Bude to nějak souviset s motivací...
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    ‚Kdyby Richterovou umístili do středu, vše by bylo jinak.‘ Koalice sklidila kritiku za málo žen ve vedení | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/zivotni-styl/spolecnost/koalice-stan-a-pirati-olga-richterova-genderova-kritika-jedna-zena-ctrnact-muzu_2105200010_kuc

    Pry chteli rovnost muzu a zen v politice, jakoze pry rovne sance... ale zase se to nepovedlo :-)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Ted je stream s Herdyn s Ivanem Bartosem sympaticke

    Twitch
    https://www.twitch.tv/herdyn
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    MAWERICK: ne, já se chodím hádat sem s váma mě nebaví poplácávat se po ramenou s lidma, co se mnou akorát souhlasí, akorát potřebujou bejt na volitelným místě místo mě .-)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    MAWERICK: no jo, to jsou ty kulty osobnosti :-)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    DANYSEK: na druhou stranu to neni nic az tak divneho... Takovych auditek je tu vic :) Treba to o Muskovi :) Tam se taky nesmi kritizovat :)
    hmmm... a xchaos tam taky chodi :) Nahoda? A co na to jan tleskac? :)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    MAWERICK: ...otevreli si diskusni auditko, ale oni jim tam chodili lidi... diskutovat :D Takze z toho ma XCHAOS jen takovou nastenku... chapej, jsou na tom asi tak spatne, ze potrebuji prostor, kde se maximalne pochvali a poplacaji po zadech, jak jsou dobri... :-)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    VYHULENY_UFO: to je ale "ofiko" tam se asi diskutovat (kritizovat) nesmí :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    mozna by bylo dobry zrusit pro naprosty nezajem uzivatelu to druhe piratske auditko, ktere xchaos vlastni. stejne se diskutuje jenom tady. :D
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DANYSEK: na piratském jitsi
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    HONCKA: no jestli v tyhle dobe kujete pikle v hospode, tak bych se s tim na internetech moc nechlubil... :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    MAWERICK: no tak zase jsme asi jediná strana, která tvrdí, že program před volbami a povolení činy by měly nějak korelovat (i když epidemii a reakci na ní si asi nemohl dát do volebního programu nikdo, že jo)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    DANYSEK: a taky kujeme pikle v hospodě :P
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    DANYSEK: :D tak podivej se k cemu to pak vede ze jo... Najednou se sem tam ukaze ze program vs realita nesedi a pak jsou z toho akorat mrzutosti :D
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    MAWERICK: no ono to phpbb s privatnima sekcema se ne kazdemu libi, takze obcas kujou pikle i na privatnich fb skupinach a dalsich podobnych kanalech :-) To vis, uz jim ta puvodne deklarovana transparentnost taky leze krkem.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    XCHAOS: ja myslel ze kujete pikle na pravatnim foru?
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: no vsak uz tam mate peknej fan-klub... kam se hrabu ja... :-)
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    DANYSEK: ok, ale mě prostě nebaví s ostatními Piráty kout pikle na Facebooku, tak jsem prostě založil nyxí frakci Pirátů. A jak tu správně zaznělo... i když zezačátku to u Pirátů nikdo nyx nebral moc vážně, tak tomu tak nemusí být natrvalo.... už jim začíná docházet, že až si algoritmus Facebooku usmyslí, tak může být s velkou částí jejich popularity na velkých sociálních sítích konec...
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    DANYSEK: na druhou stranu to myslím solidní základnu mají :)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: obe nyxi auditka maji fakticky vzato stopovy vyznam... aneb tvoje mylna predstava o tom, ze vedlesji klubik necemu pomaha je tak nejak zcestna... :-) Se smir s tim, ze NYX volby Piratum fakt nevyhraje :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: zato tě tady ale moc lidí nečte :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam