• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSPiráti.cz (unofficial) vs. hloupí a zlí trollové, co proti nim vystupují
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    GIOMIKY: JA nejak aktivne nehulim, takze asi uplne nechapes:) Ale legalizaciu stale podporujem, pretoze nas sucasny pristup "k drogam" je proste retardovany. Tak si spravme zoznam podla skodlivosti, a podla toho zakazujme/povolujme/regulujme, ale toto je proste blbo.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    MEMNON666: Ne, děkuji, jsi hodný.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    MEMNON666:
    NIEKT0:
    MEMNON666:
    Chápu vaši lásku k návykové droze, ale možná to není úplně legální ji takto veřejně podporovat.
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    GIOMIKY: tak to budeš mít těžký i jinde :D "Marihuana patří v Evropě k nejrozšířenějším drogám, alespoň jednou ji vyzkoušelo 75,1 milionu dospělých Evropanů. Před dvěma lety statistiky udávaly číslo o dva miliony vyšší."
    NIEKT0
    NIEKT0 --- ---
    GIOMIKY: Ja neviem... a nezil si doteraz v nejake inej krajine? V CR aj SK viac nez polovica mladych ludi ma skusenosti s THC, napriek tomu ze to stale nie je legalne, a o nejakej kontrole kvality sa mozeme nechat iba zdat."Paradoxne", prave legalizacia (a teda aj regulacia) je to, co ti situaciu s kvalitou moze zlepsit, ak sa to spravi aspon trochu sikovne. Kope ludi ten chystany system asi uplne nesadne, "registre hulicov" nie su uplne nieco co by clovek chcel, ale tak postupne a hlavne racionalne sa snad niekam dostaneme.
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    GIOMIKY: jakože není nad přímou anekdotickou zkušenost? to asi nesouhlasím, btw pro legalizaci se vyslovují i adiktologové a vyhulit, co hoří můžeš i teď - "Čeští studenti pak statistiku s marihuanou zcela vedou: čtyřicet procent z nich s ní má zkušenost." [2016]
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    MEMNON666: Tak když už něco podporuje, tak by o tom měl alespoň něco vědět. Jinak mi to nedává smysl. Je mi líto, že ke všem těm průserům, co tady jsou s nezaměstnaností, chtívejma korporacema, developema bořící všechno možný přibyde ještě módní trend vyhulit, co hoří. Toť vše.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: prestat jde se vsim... je to jen o hlave.
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    GIOMIKY: Hezký pokus ale mimo terč. On člověk musí hulit aby mohl podporovat legalizaci?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    MEMNON666: Já ti hulení neberu. Je to tvoje zdraví.
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    GIOMIKY: "nekontrolovaná spotřeba" je přece status quo, ne?
    Alkohol v české společnosti - Časopis Vesmír
    https://vesmir.cz/cz/casopis/archiv-casopisu/2020/cislo-12/alkohol-ceske-spolecnosti.html
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    MEMNON666: Ach jo.
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    GIOMIKY: v tom případě poprosím i o kriminalizaci alkoholu, včera bylo pozdě!
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    MEMNON666: Radši kontrola drog než nekontrolovaná spotřeba.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    XCHAOS: Co s člověkem neudělá dobře pohnojená palička, že jo. Kam se hrabe formaldehyd z cigaretek.
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    GIOMIKY: prospívá nám nějak její kriminalizace?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    MEMNON666: Co já vím. Je to jiný. Po chlastu ti odejdou ledviny. Po hulení příčetnost, sexuální život, sociální vazby a plíce. Asi bych to ani nesrovnával. Teď je zrovna v USA v módě legalizovat konopí, tak předpokládám, že na tuto "NOVOU MÓDNÍ VLNU" nakočí i ČR.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    GIOMIKY: na stíhy stačí i 12 let :-) (nesměj se hulit skunky, což jsem věděl vždycky, jenže jsem byl moc sociální, asi..)

    MEMNON666: no, s hulením se dá přestat. s chlastem v podstatě ne, dokud nejde o život (lze to redukovat a držet v sociální rovině)
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    GIOMIKY: Buďme k sobě upřímný, je to horší než po 30 letech každodenního pití?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam