• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XCHAOSPiráti.cz (unofficial) vs. hloupí a zlí trollové, co proti nim vystupují
    Obecně plkací, otevřená a nemoderovaná alternativa k diskuzi "Česká Pirátská Strana". Stávající klub [ Česká Pirátská Strana ] slouží spíše k prezentaci aktuálního dění ve straně a oficiálních názorů strany a jejích členů, případně k debatám s příznívci... a samozřejmě přitahuje pozornost během předvolebních kampaní. No a rozmohli se nám tam odpůrci a trollové, kteří samozřejmě s napětím očekávají moment, kdy začnou být jejich příspěvky mazány, případně kdy dostanou ban. A právě v tenhle moment vzniká potřeba obecného kecacího prostoru, pro různé Pirate-related flamewars, které by v oficiálním moderovaném klubu mátly příznívce a potenciální voliče a vůbec obecně zabíraly prostor.
    rozbalit záhlaví
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    XCHAOS: trpis jarni depresi nebo co? :D
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VYHULENY_UFO: jasně... správný antikomunista se pozná podle nenávisti ke střední třídě, jo jo. Hele, proč ty se nekamarádíš vlastně spíš s Okamurou? ten sdružuje tuhle sortu lidí...

    Vlastně nevím, co jsem ti provedl já. V Pirátech se už nikam ani necpu, není to pro mě. Janka s Ivanem hrají svojí hru, díky které média vědí o obou, že pořád existují. Já Janku vlastně ani moc neznám, je tam věkový rozdíl. Podle všeho blbá rozhodně není.. .je někde tam, kde já v jejím věku.

    Popravdě, jestli někoho nechápu, tak jsi to ty. Tvoje popularita na NYXu je vskutku závratné. V počtu lidí, kteří tě mají v double ignore, si překonal všechny rekordy. Ale co jsem ti vlastně udělal já? Předpověděl, že Bitcoin krachne, jednoho dne? Můžu osobně za to, že navzdory tvým sžíravým proroctvím se Piráti dostali nejen do Parlamentu, ale postupně až do vlády?

    xChaos a Piráti můžou za tvůj posraný život? Nebo jak to je?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MAKROUSEK: dyk to je jasny, jakoze zitra rano vyjde slunce :D
    stejne se , podle toho co vidim na internetech a nyxech, jenom trapi.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    VYHULENY_UFO: Vzdyt odejdou, uz v pristich volbach.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    podle kviceni v piratskych auditkach vidim, ze pirati jsou fpici a bylo by pro ne nejlepsi, kdyby odesli za stranou zelenych ci unii svobody.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    Janka by mohla s Chaosem zalozit novou stranu. tema by meli a radi by jiste dali do placu sve rodinne majetky.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    https://twitter.com/PiratIvanBartos/status/1660179512036917248


    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    myslim, ze pirati klepou posledni volebni obdobi. rip nebo F levicova strano pomatencu z internetu.
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    MEMNON666: dobry :))))
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MRAKY: Co stojí za 6 tisíci lety patriarchátu? ;)
    MRAKY
    MRAKY --- ---
    https://twitter.com/JakubSzanto/status/1653693516474613760



    tohle je nejaky fake, nebo je to opravdu fotka z mejakeho piratskeho mecheche? :)

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ipv6, neverending story...
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    Tak Bartosova DIA funguje tak skvele, ze si hned na uvod vytreli prdel narizenim NUKIB :-)
    Sice mame DANE od 1.1.2023 povinny, ale kdo by se s tim sral, zejo... :D

    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    VITEX: já jsem taky nevěděl, že jsem skončil, ale když to píše VYHULENY_UFO, musí to být pravda!
    VITEX
    VITEX --- ---
    VYHULENY_UFO: Safra on skončil ?!?! Se mi ani nepochlubil ... já se taky dycky všechno dovim poslední. Co teď s piráty bude ? xCh byl moje divoká karta a s kámoši anarchisti jsme si vždycky před volbami dělali chutě že esli se xCh dostane do sněmovny tak ji rozloží takovým způsoběm že se republika už nedá dohromady a teď toto no :(
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    MAWERICK: no protoze ten neni tak radikalni, jak by si borci z "Posledni generace, z.s." prali :-) Zeleni se k tomu celkem pridavaj - i kdyz nekteri uz take zacinaji chapat, ze si tim muzou vic nasrat do bot. Co jsem tak koukal, tak nikdo moc nezkouma mozny dopat i do MHD, ktera to zpomaleni asi taky schyta :D
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    DANYSEK: no tak jasne to ja vim. jen mi teda neni jasny proc a za co to chyta houbickar? Jako ze uz to davno nezavedl?
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    MAWERICK: ne, ze padesat, nedejboze vic je moc a vsude chci tricet :D https://www.novinky.cz/clanek/krimi-aktiviste-v-praze-bojuji-za-30-km-h-blokovanim-aut-mate-smulu-vzkazal-ridicum-magistrat-40424942
    Zejtra prej vyrazi odpoledne zas :D
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    DANYSEK: Jakože je 30 a mělo by to být 20 nebo rychlost chůze manika s červeným praporkem? :)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    MEMNON666: tak si najdi na twitteru flejmy kolem plosnych tricitek tedka... :D Hrib to tam od pumpickaru a treba i Zelenejch docela schytava.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam