• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Už se to plní. Jen je mi pak líto zlata za inkubátory.....

    XSI
    XSI --- ---
    ALFACAD: Údajně do 5 km, já měla vždycky zatím tak 2-3
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    jaky je okruh od obelisku, pri hledani zlatého vajíčka? Hodilo me to nekam do pole s polnimi cestami a nemuzu najit, diky
    XSI
    XSI --- ---
    Jo a úplně změnili jak vypadá Yogi. Předtím byl lepší.
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Bílé kolečko what?
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: To bílé kolečko nutno nepřehlédnout! :-))
    XSI
    XSI --- ---
    Tyjo PvP je po updatu teda peklo. Ne, že by mi nešlo dodgovat, mně zas za řádnou cenu nešlo udělat charged útok. So much pain.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: ano ale... Bylo to za trest. Čerstvě přeorané pole... Příště radši dal a lépe :D
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: Jop

    XSI: Ale jsou roztomilá. :-D
    XSI
    XSI --- ---
    Hele a měli jste někdy někdo zlatý vejce fakt blízko prvnímu obelisku? Jako třeba že ta mapa byla do kilometru od něj?
    XSI
    XSI --- ---
    XSI: A tak jsem si všimla že na jednoho Smaugra mám zrovna candy na boost a on vylezl asi o 10 CP (myslím, zrovna mi to překrývala notifikace). Tak teda díkčau.
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Já jednoho chytla wild! CP 300, takže asi tak. :-D A kdyby mi nechodily z 10 km vajec a dokonce i ze zlatýho maximálně tygromanti, co evolvujou za 125 candy, tak by byl můj svět taky o dost lepší. Jako nechci se litovat, ale v top 4 mám furt dva Smaugry, co jsem dostala asi třetí den hraní. Jako tahám jednoho podle možností nahoru, ale toho druhýho ne a jasně to demonstruje, jak moc mě to nemá rádo!
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Tady mi ty cesty do práce možná krapet chybí. :-D

    XSI: I to máme společné, sestro! A to jsem ještě v nějakém běsném nočním rozpoložení tuhle zvýšila počet denních PvP - to chci vidět, jak to dám dohromady :-D Ani nemluvím o tom, že místo mé oblíbené trojky mi začaly posílat nějaké namachrované šílence - kam sakra lidi na ty draky chodí? Leviathana jsem neviděla ještě ani z rychlíku. :-D
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Lucky you. My co tramvají nejezdíme zas akorát utřem. :-D
    Třeba dneska mi zoufale chybí potiony, ještě jsem nedala ani jeden PvP protože mám sestavu furt polomrtvou. Nah.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: na druhou stranu uz neni nutne mit sloup aby clovek mel bally, v tramvaji fakt ted nenakliknes jen kdyz jede hodne hodne rychle, nekde na periferii. Takze vetsinu casu travim tim ze neco vyhazuju z baglu.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Absence dlouhých rukou je přesně tak frustrující, jak jsem očekávala. To nemohli dát ten pitomej Sloup o pár metrů blíž? :-D

    XSI: To jsem moooc "ráda", že nechodí ptákoviny jenom mně :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: je to blby kdyz chces neco silneho, ale zase diky tomu, ze tam je fakt vsechno, tak driv ci pozdejc zaplnis bestiar, no... :-)
    XSI
    XSI --- ---
    Dobrý, no, z 10 km vejce mi přišel CP 658 Gardrg a z 2 km CP 680 Eskimo. Ten mě teda potěšil vlastně víc, bez ohledu na to z čeho vylezl. Fakt win ty vejce.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jo to zmenili, a je to jako docela challenge - ale ztim jsem teda pokazdy dostal 3 dobry runy ted, nevim jestli stesti nebo i to zmenili...
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: Z divokých příšer začínám mít taky špatné spaní, začíná mi to posílat čtyř tisícové a občas už je to krapet problém :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam