• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    SARGO
    SARGO --- ---
    Dnes akce Zlaté vejce :-)
    Byli jsme čtyři, zastoupeny všechny tři ligy :-D Vytočili jsme si všichni tu samou (luxusní!) lokaci. Tři jsme našli vejce na tom samém místě, nešťastník s nejnižším levelem ho měl jinde.
    A konečně mám Neptuna, ua ua :-))
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    EVILMIND: ok, díky
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KLERIK: ja myslim ze mozna ty zmeny, co sepsali, tam proste davaji postupne, takze je to vic update za sebou?

    Jinak dneska v 13 na Vaclavaku u kone zase startujeme spolecne kopani, kdyby nekdo chtel usetrit lopaty.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Další update. Víme co je nového?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tak jedina zmena je, ze se charged ted nabijeji pomaleji - mozna proto ti to predtim slo i bez objevu kolecka :-)

    jinak jelikoz na horrorconu byla primo z kavarny dostupna arena, tak jsem ji zkousel ruzne trenovat behem dne, nakonec jsem skoncil na lvl 8 bo mi dosly healy, poznatky:
    - 4k prestige do lvl 6, pak 10k
    - bezvadne se na to hodi ta moznost dat si tam dve potvory sam, co ted ma kazdej lvl 15+
    - prestige bonus se pocita za kazdou potvoru, co se realne ucastni boje, tj. kdyz maji tri potvory CP pod obrancem, a dalsi tri jsou vase top, ale na ty uz nedojde, tak dostanete kotel bodu (cca 1800 vs 520). Resp. pocita se to proste pro kazdou potvoru zvlast, a jsou za to i bonusy v expech
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: :-D Nebudu házet kamenem, taky mi trvalo, než mi to došlo :-D
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Omg! Já bílé kolečko hledala, nenašla a to co popisuješ mi přišlo jako prostě nějaký ingame loadování něčeho při pomalým připojení. Jdu se střelit do hlavy.
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: BÍLÉ KOLEČKO jsem ti psala! :-D Když zmáčkneš útok (pokud je nabitý), objeví se nahoře, těsně pod časovým odpočtem. Musíš držet tak dlouho, dokud se nezakroužkuje celý, pak pustit, útok proběhne.
    XSI
    XSI --- ---
    Ale vážně, co dělám blbě? Teď mě hrozně rozdrtila útočící příšera protože se mi za celej battle povedlo spustit přesně jeden charged attack, což vnímám jako silnou zradu. Jak se to změnilo a jak to dělat správně?
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: ta dětská radost když prckove mackaj tlačítko každý 4x za sebou a jeden společně
    XSI
    XSI --- ---
    Objevil se mi tu rift, ale mně se TAK nechce z domu. A navíc nemám jistotu že na něj fakt dosáhnu... Ua

    XSI
    XSI --- ---
    KLERIK: Tohle jsem nikdy úplně nepochopila. V čem je to lepší než líhnout je průběžně?
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Už se to plní. Jen je mi pak líto zlata za inkubátory.....

    XSI
    XSI --- ---
    ALFACAD: Údajně do 5 km, já měla vždycky zatím tak 2-3
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    jaky je okruh od obelisku, pri hledani zlatého vajíčka? Hodilo me to nekam do pole s polnimi cestami a nemuzu najit, diky
    XSI
    XSI --- ---
    Jo a úplně změnili jak vypadá Yogi. Předtím byl lepší.
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Bílé kolečko what?
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: To bílé kolečko nutno nepřehlédnout! :-))
    XSI
    XSI --- ---
    Tyjo PvP je po updatu teda peklo. Ne, že by mi nešlo dodgovat, mně zas za řádnou cenu nešlo udělat charged útok. So much pain.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: ano ale... Bylo to za trest. Čerstvě přeorané pole... Příště radši dal a lépe :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam