• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    Augmented reality hra pro Android/iOS, decentní ripoff nepovedené podobné hry od Nianticu.

    Oficiální novinky
    rozbalit záhlaví
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: BÍLÉ KOLEČKO jsem ti psala! :-D Když zmáčkneš útok (pokud je nabitý), objeví se nahoře, těsně pod časovým odpočtem. Musíš držet tak dlouho, dokud se nezakroužkuje celý, pak pustit, útok proběhne.
    XSI
    XSI --- ---
    Ale vážně, co dělám blbě? Teď mě hrozně rozdrtila útočící příšera protože se mi za celej battle povedlo spustit přesně jeden charged attack, což vnímám jako silnou zradu. Jak se to změnilo a jak to dělat správně?
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: ta dětská radost když prckove mackaj tlačítko každý 4x za sebou a jeden společně
    XSI
    XSI --- ---
    Objevil se mi tu rift, ale mně se TAK nechce z domu. A navíc nemám jistotu že na něj fakt dosáhnu... Ua

    XSI
    XSI --- ---
    KLERIK: Tohle jsem nikdy úplně nepochopila. V čem je to lepší než líhnout je průběžně?
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    Už se to plní. Jen je mi pak líto zlata za inkubátory.....

    XSI
    XSI --- ---
    ALFACAD: Údajně do 5 km, já měla vždycky zatím tak 2-3
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    jaky je okruh od obelisku, pri hledani zlatého vajíčka? Hodilo me to nekam do pole s polnimi cestami a nemuzu najit, diky
    XSI
    XSI --- ---
    Jo a úplně změnili jak vypadá Yogi. Předtím byl lepší.
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Bílé kolečko what?
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: To bílé kolečko nutno nepřehlédnout! :-))
    XSI
    XSI --- ---
    Tyjo PvP je po updatu teda peklo. Ne, že by mi nešlo dodgovat, mně zas za řádnou cenu nešlo udělat charged útok. So much pain.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    XSI: ano ale... Bylo to za trest. Čerstvě přeorané pole... Příště radši dal a lépe :D
    SARGO
    SARGO --- ---
    XSI: Jop

    XSI: Ale jsou roztomilá. :-D
    XSI
    XSI --- ---
    Hele a měli jste někdy někdo zlatý vejce fakt blízko prvnímu obelisku? Jako třeba že ta mapa byla do kilometru od něj?
    XSI
    XSI --- ---
    XSI: A tak jsem si všimla že na jednoho Smaugra mám zrovna candy na boost a on vylezl asi o 10 CP (myslím, zrovna mi to překrývala notifikace). Tak teda díkčau.
    XSI
    XSI --- ---
    SARGO: Já jednoho chytla wild! CP 300, takže asi tak. :-D A kdyby mi nechodily z 10 km vajec a dokonce i ze zlatýho maximálně tygromanti, co evolvujou za 125 candy, tak by byl můj svět taky o dost lepší. Jako nechci se litovat, ale v top 4 mám furt dva Smaugry, co jsem dostala asi třetí den hraní. Jako tahám jednoho podle možností nahoru, ale toho druhýho ne a jasně to demonstruje, jak moc mě to nemá rádo!
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Tady mi ty cesty do práce možná krapet chybí. :-D

    XSI: I to máme společné, sestro! A to jsem ještě v nějakém běsném nočním rozpoložení tuhle zvýšila počet denních PvP - to chci vidět, jak to dám dohromady :-D Ani nemluvím o tom, že místo mé oblíbené trojky mi začaly posílat nějaké namachrované šílence - kam sakra lidi na ty draky chodí? Leviathana jsem neviděla ještě ani z rychlíku. :-D
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Lucky you. My co tramvají nejezdíme zas akorát utřem. :-D
    Třeba dneska mi zoufale chybí potiony, ještě jsem nedala ani jeden PvP protože mám sestavu furt polomrtvou. Nah.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    SARGO: na druhou stranu uz neni nutne mit sloup aby clovek mel bally, v tramvaji fakt ted nenakliknes jen kdyz jede hodne hodne rychle, nekde na periferii. Takze vetsinu casu travim tim ze neco vyhazuju z baglu.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Absence dlouhých rukou je přesně tak frustrující, jak jsem očekávala. To nemohli dát ten pitomej Sloup o pár metrů blíž? :-D

    XSI: To jsem moooc "ráda", že nechodí ptákoviny jenom mně :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam