• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDDraconius GO
    SARGO
    SARGO --- ---
    EVILMIND: Nám skončila přímo uprostřed střeženého objektu. Obešli jsme ten zadrátovaný a zakamerovaný plot velmi pečlivě celý, ale nééé, byla fakt pečlivě naaranžovaná :-D :-D

    Jinak teda musím se pochvalně poklepat po rameni, povedlo se mi dvakrát vychytat z truhly "nejlepší potiony pro váš level" a mít v té chvíli čas na vytáčení - a posledních pár dní jsem zase ve velkém plusu, že se stíhají obnovovat víc než vydávám. Od třicátého levelu jsem navíc zjistila, že existují i "vyléčí vše", jestli se budou při tomhle bonusu vytáčet tyhle, tak to bude úplná pohoda. :-)
    LUDEKTATA
    LUDEKTATA --- ---
    KLERIK: Jo jo, já už tu hru začínám omezovat, jde to od deseti k pěti.

    1. PvP souboje jsou jen k tomu, jak si vyplýtvat lektvary, mám pět potvor nad 2000, počkám si na CP zlepšení (takže nejsilnější potvoru pak mám kolem 3100) a stejně dostanu někoho, kdo mě naprosto převálcuje. Pokud vyhraju jeden souboj z pěti a pak ještě dostanu malou odměnu neodpovídající kupě lektvarů, které do toho člověk musel vložit, tak to fakt nemá smysl jít do soubojů.

    2. Odměny za denní úkoly se skládají jen ze zkrácení časů pro výběr z věží (knihovny držím nevybrané, ať nedostávám zkácení i tam) a ze sladkostí. Navíc plno úkolů mi zabere více dnů, takže taky pro mě úplně ztrácejí důvod je hrát, mnoho námahy za minimální odměnu.

    3. No a teď úplně zmrvili i arény, nejbližší oblast (okruh cca 1 km) má obsazenou rodina (modří), já jako červený musím kus dál, na to mám čas jen o víkendu (a to ještě ne vždy), navíc ztrácí význam si arény obsadit ve větším počtu, protože pak se stejně všichni najednou vrátí domů, deset nebo dvacet, stejně je to jedno.

    Prostě nemám čas to hrát 8 hodin denně, asi se vrátím k pokemonům.
    SARGO
    SARGO --- ---
    No prosím, jdu sem zaventilovat své ranní megrapřekvápko, a už jsem si i rovnou přečetla, co se děje :-D
    Protože po dlouhém období samoty tak ráno vykouknu z okna a v gymu červený chlapík s divným jmémen, a ještě na čtyřicítce? Ať si mě nepřeje. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tohle je pekna tabulka prepoctu kouzel na bile runy (po zmene v tehle verze)

    [Analysis] New magic recipes : DraconiusGO
    https://www.reddit.com/r/DraconiusGO/comments/7gh6xg/analysis_new_magic_recipes/
    XSI
    XSI --- ---
    Ok, viděla jsem z tramvaje že rifty s dračicí existujou. Ale když jsem vystoupila tak rift byl samozřejmě bez.
    XSI
    XSI --- ---
    Sotva ten bug v updatu opravili, tak mi dneska přišel – ten se 0 HP v boji. Super, no. :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Teď jsem vykouzlil snovej portál, musel jsem od něj jít 200m než se objevila dračice na obzoru, a ještě mám pocit, že se tam nedá dostat...
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    EVILMIND: bral jsem to z pohledu koupě artefaktů. Teď je to úplně zbytečný když tam stejně musíš. Protože na jeden souboj nikoho nevyhodis. Musíš s každým bojovat 3x. Nebo alespoň já musel... Takže pokud tě nechají na artefakt nakliknout a vybojovat si ok. Pokud ale každý souboj bude vedený jako jedno použití... Nevím nechám se překvapit... A jen tak.... Chci zpět vyšší rychlost vytáčení... :D
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: Chci k tomu teda vyšší potion drop. Vyšší obecně drop. Míň candy drop, těch mám plnou prdel, ale o sféry mám každou chvilku nouzi a na potiony mám enchantnutej sloup kolem kterýho chodím jednou až pětkrát denně a stejně už většinu času nedělám PvP, protože je všechno dead.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    KLERIK: me to treba prijde jako dobrej napad, zvlaste vzhledem k male hracske zakladne. Co je problematicke je ten dopad na artefakty. Ted to vlastne bylo jako v PoGO, realne coiny uplne zadarmo - ale zatimco v PoGO je to proto, ze hra je v gymech ted az dementne lehoucka a vsechno je tam zadarmo, tady to bylo proto, ze neni dostatecna populace, aby se o areny bojovalo. Tohle je proste zpusob, jak to resit. Pokud ten interval utoku NPC sampiona nebude nejakej moc brutalni (tj. kdyz treba zustane tyden), tak mi to prijde spravne, zaslouzit si proste ty gymy/coiny.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    EVILMIND: nevím jestli to přijde jen moji osobě... Ale jak to pěkně začalo... Tak to začínají pěkně ojeb*vat...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ale tady je videt, ze to je presne jak rikam
    takze bude mit smysl bojovat o nejake areny, ke kterym se dokazes pravidelne fyzicky dostavat, abys je znovu obsazoval, takove ty na soukromem uzemi, co jsem si ted hezky dohazoval na 200 metru, budou nedostupne :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: to prave ze nebude, teda pokud je pravda co pisou jinde (v Praze jsem zatim zadnou takovou arenu nevidel).
    UBU
    UBU --- ---
    XSI: Já měl dnes líhnutí 5-ti desítek. To že jsem to poté hned vypnul a raděj zapnul po-go mluví i o mém rozpoložení :-)
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: ano když tam bude prostě volnej slot v tvojí barvě?
    XSI
    XSI --- ---
    Musím se pochlubit, čtvrtek rift v řadě bez dračice. Poslední jsem viděla minulý pondělí.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: tak championi areny jsou udajne defaultne level 2, coz uz zacina byt problem - pokud to bude fungovat jak si myslim ze bude, tak se postupem casu vsechny zlute neutralni zmeni na champion areny jedne z barev, a tim padem vzdalene obsazeni budovy nebude fungovat vubec nikdy. To je trochu smutne... :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jsem to vecer napsal omylem do jineho klubu :-)
    ---------------------------
    dalsi dnesni novinka, za vyplaneni dotazniku muzete ziskat 1000 coinu, pokud vas vyberou :-) jde o feedback od PoGo hracu vysokych levelu

    An Interview with Professionals
    An Interview with Professionals
    https://draconiusgo.com/news/an-Interview-with-professionals
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Právě se změnily recepty na věže, už v nich jsou jen dvě červený, takže jsou mnohem sesílatelnější!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam