• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PSYSBEEElektrokola
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Mám zřejmě stupidní dotaz: nová elektrokola mají skoro bez výjimky akumulátory zabudované v rámu, a nabíjecí zdířka je v rámu pod ním. Jak se to řeší, když není zásuvka v dosahu (typicky někde na dovolené v hotelu, kde kolo zůstane v kolárně a akumulátor se vezme na pokoj nabít)? Dá se k akumulátoru koupit nějaká redukce?
    PEPAZZ
    PEPAZZ --- ---
    nebo jdi cestou repase za pulku
    Bosch Powerpack Powertube ebike baterie REPASE - Pardubice - Sbazar.cz
    https://www.sbazar.cz/Lukas1722/detail/129090918-bosch-powerpack-powertube-ebike-baterie-repase
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    KURE: dvacítku jen za baterku, to si člověk docela rozmyslí kupovat z druhé ruky ebike bez baterky.
    KURE
    KURE --- ---
    NECROMAN: internet říká, že to mělo bosh cx, 500wh.
    a rychlý náhled tě nejspíš nepotěší:
    Baterie | AKUMO.cz - archiv elektrokol
    Baterie | AKUMO.cz - archiv elektrokol
    https://www.akumo.cz/baterie?page=1&ma=17

    je to jen ilustrační příklad, co čekat za cenu. Podle typu kola musíš najít přesně tu baterku co potřebuješ.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dotaz, na kolik tak může vyjít náhradní baterka pro Ebike Scott z roku 2016, který původně stál nějakých 80 tisíc, a přes koho jí v ČR případně objednat? Asking for a friend.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    BIGGIE:
    tyjo parada, kolik to vazi?
    BIGGIE
    BIGGIE --- ---
    MARASAN: Vidis to mi nedoslo! Dik!
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    BIGGIE: na remen bys potreboval rozdelavaci zadni stavbu.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    BIGGIE: Pokud ti jde o velký dojezd -jen takový tip. Na kola MATE X dělá týpek z Rumunska (na FB je DATE X2)nějakou krabičku,že můžeš kombinovat 2 (klidně různé) baterie najednou.
    BIGGIE
    BIGGIE --- ---
    EXCITE: Protoze jsem prisel k relikvii v super stavu, RB dragster fr... je to L velikost, mam 184cm a je to akorat, klamou ty kola mozna , dneska uz ne to oldschool jak jsem zjistil pri koupi plastu 26" na DH jsem uz tlustej a vybatej, tak jsem si tohle poridil na jezdeni na vylety do hor (doufam ze vyjedem kazdej kopec) a prazsky honeni egicka cestou na zahradky pri vyprave za pivem , musim tomu vychytat par much a do budoucna bych rad tunning- prehazku za planetovou prevodovku do naboje a remen misto retezu... zatim jsem ae tomu moc nevenoval, vim ze to jde , ale po kramech a servisech co jsem se ptal , na me cumeli jak na debila... jinak je to skvely! uzkostny stavy z toho ze me ceka x kopcu a to utrpeni jsou vyreseny, jsem zvedavej jestli dame i 100km+ na tu baterku, ale pochybuju
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    BIGGIE: Hmm, to kolo je tedy pěkná příšera:) přidje mi nějak malinký, není to 3/4?
    vybral jsi kvůli tomu silnýmu rámu nebo proč?
    BIGGIE
    BIGGIE --- ---
    EXCITE: Komplet s kolem praci atak 55k,
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    BIGGIE: Kolik byl ten low budget? Na tom Amazonu už není cenovka
    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    BIGGIE: To je dobrý, ale k čemu vozíš ten záchranný kruh? :)
    BIGGIE
    BIGGIE --- ---
    PSYSBEE: https://www.amazon.com/Bafang-Lastest-Electric-Bicycle-Conversion/dp/B07FF6HPW9?th=1&psc=1

    V podstate je to tohle... teaim se na Prvni vyslaplou horu! Bohuzel mam kolo porad v servise /tlumic atak/
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    BIGGIE: ty krávo, slušný monstrum! :)

    Techspec motoru a baterky?
    BIGGIE
    BIGGIE --- ---
    Az jsem prekvapenej, kolik ten kw dava!

    BIGGIE
    BIGGIE --- ---
    Nikoho to nezajimalo,ale udelal jsem si low budget fulla s 1000w bafangem

    ARMADILLO
    ARMADILLO --- ---
    ARMADILLO: Zkoušel jsem i Comp Carbon a je to možná o chlup lepší. Dá se koupit nejlevnější Comp Carbon a upgradovat komponenty a uděláš si S-Works za méně peněz (rám Carbon a S-Works je stejný).
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    btw: Shimano predstavilo novej motor - EP8

    Shimano EP8 Motor - All you need to know!
    http://www.youtube.com/watch?v=cdILL316bgM
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam