• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DWAYConan Exiles
    O hře Conan Exiles: Novinky, tipy, servery, případné spoluhraní :)

    Conan Exiles wiki 
    Manuál ke hře

    server je online. Kdyby jste si nekdo chteli zahrat, tak me pingnete pro URL a Heslo

    Pravidla serveru:
    1) Chovejte se slušně. Na serveru jsou převážně lidi z tohoto klubu

    discord: https://discord.gg/zqd7tA6 (prevazne pro kontaktovani, ohledne restartu nebo znovuspusteni kdyz to spadne)

    epicky mod:
    [ JCD @ Conan Exiles ]
    rozbalit záhlaví
    DORIAN
    DORIAN --- ---
    DWAY: Jinak z navrhovanými módy nemám problém krom skimpy armoru - vím, že je to zvláštní, vzhledem k tomu, že nechávám postavu běhat prostoprsou, ale to je právě ten důvod - tyhle zbroje berou možnost volby. Navíc sundat některé části brnění stojí za to už jen proto, že to dává zase jiné výhody, jak tuVIRIK už zmínil, takže já bych tohle nechal na volbě toho kterého. Navíc některé kusy jsou opravdu pěkné na pohled a ten mód je spíš zprasil.
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    DWAY: Urcite bych dal tenhle

    Steam Workshop :: Less Building Placement Restrictions
    https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1369743238

    Umoznuje ti vytvaret uplne nove tvary tim ze muzes dat pres sebe vic ruznych objektu. Kdo je sikovny dokaze pak postavit hodne zajimave veci spojenim nekolika ruznych modelu.
    CAIA
    CAIA --- ---
    VIRIK: Ja jsem teda CE zacal hrat v nejake pradavne prelease verzi a dlouho me to nebavilo. Zmenilo se to opravdu tak moc nebo jsem jen prisel na veci, ktere jsemd driv nevidel?
    JCD
    JCD --- ---
    DWAY: a co planujes za mody?

    mne zaujal tento ;)
    Conan Exiles - Beyond Limits Mod 1.7 Updated! 15-02-17
    https://www.youtube.com/watch?v=MDQOGJLq7Ng
    JCD
    JCD --- ---
    Je to tak. Uz dlouho mne v zadny hre tak nezaujala mapa a lokace.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    JCD: má příběhy, má lore, má konec, má toho hromadu, jen to nesměj lidi hrát jako Rust. Ale zas eje dobrý, že jim to vlastně nikdo neřekne, takže to pitomce automaticky odfiltruje a ve hře nestraší.
    Je tam toho docela dost, ono mi přišlo, že halvní tvůrce ve FunCom patří i mezi vzácný lidi co pochopili, v čem je i kouzlo her jako Dark souls. Nejen různý druhy bojů a pohybů odvyslích od výbavy, ale i – všimněte si toho – design prostředí (těch cestiček, propojovátek, tajných chodbiček, podvodních sifonů, kterejm se kamkoliv můžete dostat, odtamtud postavit malej můstek a máte cestu rovnou, všude poschovávaný NPC, deníčky, duchy, nemrtvé, dungoeny a další tajemství.
    Na první pohled jsou to jen pláně, vysočina a džungle a pak začnete hledat, potápět se nebo vylezete na horu... taky najdete různý klíče nebo indicije a zkusíte je použít jinde a ono to něco dalšího otevře. A nechává vyprávět i to prostředí.
    Ona je to neskutečně bohatá hra.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    JCD: ten už mám, můžu ti vyrobit
    JCD
    JCD --- ---
    Spoilers, jsem vubec nevedel ze ta hra ma konec :)
    Conan Exiles Ending
    https://www.youtube.com/watch?v=dmRS3gDn36A
    JCD
    JCD --- ---
    mne cim dal tim vic bavi lukostrelba...chci si poridit ten stygian archer armor
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    plus spotřeba stanimy. V heavy se stěny teda nechytnete a nikam nedolezete, v lehké je můžete povyběhnout a skočit.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    délka skoků, schopnost pohybu, uhýbání (některé zbroje maj doslova perky na ninju), kotrmelce nebo dokonce přeskakování, rychlost střelby a zaměřování lukem – to všechno vám dají jednotlivé kusy nebo sety brnění.
    DWAY
    DWAY --- ---
    VIRIK: jj ja cetl akorat o dykach a backflipu. Uvidime dal, zatim mi vyhovuje medium. Jestli se mi povede nahodit mod na snizeni vahy brneni tak pak zvazim heavy :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    DWAY: tak počítej, že sety brnění ti mění pohyb. Inspirace Dark souls je tu jasně vidět (a ono to není španě, naopak, každej si vybere to svoje).
    DWAY
    DWAY --- ---
    VIRIK: treba se chytit zdi. Moje oblibena kratochvile.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    mne to poprvé trochu vyděsilo, když mi udělala postava při boju normálně hvězdici místo kotoulu a navíc jsem s tím nepočítal a bylo to směrem do propasti, do které jsem se zřítil, samozřejmě :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    VIRIK: nevsiml, jeste porad sem obleceny v zakladnim medium setu. Ale uz se chystam na pavuky abych si udelal nejaky ten shemite set :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    DWAY: Někdy jo a někdy ne. Některý oblečení dává pravda, důležitý vylepšení dovedností, ale někdy je lepší být hbitejší, než zakovaný.
    Všiml sis, že nejen zbraně, ale i oblečení dává jiné sety pohybů? Kombinacé třeba dýk a lehký zbroje od darfari (stačí spodek) a to už nejsou kotrmelce, ale při odskoku akrobacie hodná ruskému cirkusu :) Jako hezky rozanimované a neuvěřitelně rychlé s bonusem do síly.
    DWAY
    DWAY --- ---
    VIRIK: no zatim neimplementovali faktor rozptyleni kdyz bych zautocil bez obleceni, takze preci jen brneni stale prinasi jiste vyhody.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    DWAY: jak pomalu, ty si zakrýváš pinďu/bradavky?
    DWAY
    DWAY --- ---
    VIRIK: no prece to do ktereho vlezes jako prvni jeste pomalu nahy :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    JCD: to nejsem ani já (mračím se a nabíjím trebuchet)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam