• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    I zdravé jídlo umí být opravdu chutné - aneb Receptář těch, co si jídla užíváme -:)
    Vítány fotky, recepty, tipy na stravování.
    rozbalit záhlaví
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    XMARGE: když se stavíš zítra, ještě tu snad bude.
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    MAR_TINA: já bych prosila ten číský dort!
    FITH
    FITH --- ---
    MAR_TINA: Tedy vy mate dneska vyslovene smolika,dobrou chut :o)!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    On nám ještě nějaký syčák podstrčil do lednice cheesecake.



    FITH
    FITH --- ---
    MAR_TINA: Trosku se vam to vymklo,ale tohle je proste neporazitelne duo,mnam :o)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Měla jsem vymyšlený lehký letní nedělní oběd. Tak vídeňský bramborový salát muž opravil půl sklenicí tatarky a telecí řízky jsem obalila... Ale bylo to moc dobrý.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    A teď ještě čeká překvapení, že existují odrůdy rajčat, které se loupaji snadno i bez spařování. :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    SARGO: s tema rajcatama me to taky desne prekvapilo, od ty doby je loupam skoro do vseho, kdyz z nich varim :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    ... tak jsem taky zkusila to jemné lečo z kuchařky pro dceru.
    - Spařím rajčata. Proč mi nikdy nikdo neřekl, že je tak snadné je oloupat?
    - Jejda, všechny tři cibule jsou zkažené.
    - Ti mamlasové z Rohlíku mi místo paprik poslali celer!
    - Došel pepř?!
    Ale musím říci, že ta směs rajčat a červených paprik (co jsem sebrala dětem) na chilli byla se správně prolévaným vajíčkem opravdu úchvatně jemná a lahodná. :-D
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Silný slepičí vývar, jemné zeleninové nudle - lék na má, z cestování roztržitá střeva.
    Vepřová panna a další věci na klacku.
    A nové, zcela praktické suvenýry z cest, mlýnky COLE & MASON. :-). Muž je kdysi viděl, nekoupil, nadával, tak jsme prolezli pár obchodů s kuchyňským zbožím a zadařilo se. :-) Já ty obchody miluju, u spousty věcí ani nevím, k čemu to je, ale chcu to! :-)



    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    CHARIZMATIK
    CHARIZMATIK --- ---
    KOCHANSKA_CH: je to rukola?
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Vepřová panna z grilovací pánve s vločkovou solí s medvědím česnekem, zelenina trochu na způsob musaky.

    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    APRILMOUSE: Jdu s křížkem po funuse a fotku taky nemám, ale hergot, udělala jsem tohleto lečo a je to ultimátní! Tak dobrý lečo jsem v životě nejedla. Tisíceré díky.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    APRILMOUSE:
    Ve chvíli kdy na první pohled vidím, že to je "nadizajnovaný", tak je mi jasné že to bude APRILMOUSE... :)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    vepřový guláš, celozrnný bulgur

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: tak pocitam, ze to půjde i z bezlepkove mouky :-) jako nezbyl ani kousicek :-)
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    APRILMOUSE: bezlepkovou variantu bych potřebovala pro muže, vypadá to božsky! :)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    DEVIL: dobrej postreh. Jj hub je dost a pizzar ze me nikdy nebude :)
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    POHODAVOLE: lol ty hribky tam ;) je videt ze letos houbova sezona je v plnym proudu
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Včerejší oběd - celozrnné špagety s mletým hovězím s domácím rajčatovým protlakem, bazalkou, Parmezánem a kapary.

    A jahodová zmrzlina s kokosem :)



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam