• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    I zdravé jídlo umí být opravdu chutné - aneb Receptář těch, co si jídla užíváme -:)
    Vítány fotky, recepty, tipy na stravování.
    rozbalit záhlaví
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    APRILMOUSE: krása - v čem je to zabalený?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    APRILMOUSE: Řepánky! Co já se ještě na stará kolena nenaučím. Díky za tip!
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    APRILMOUSE: Ještě, že jste tak zodpovědní! :-D
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    KOláč ála řepánky s makem :) /sledování detektivky nás s přítelem tak rozrušilo, že jsme zvolili večerní procházku před spaním, abychom neměli zlé sny. Po cestě jsme potkali náklaďák vezoucí cukrovou řepu, kterýžto řezal zatáčky do kopce takovým způsobem, že mu několik bulev popadalo. Nemohli jsme riskovat, že řepa způsobí nehodu, takže jsme ji šetrně odstranili ze silnice a z jedné z nich jsem ukuchtila zákusek :) Ostatní dostaly slepice, štastlivkyně :)

    TESSS
    TESSS --- ---
    KOCHANSKA_CH: diky, o funkci xantamu vim, rozpocet me zajímal jen abych mela prehled :)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    TESSS: Xantanová guma v těstě supluje lepidlo lepek, pokud by při jejím obstarávání selhaly zdravé výživy, tak na internetech bude určitě. Porce pro mě, což bude ten menší strávník, činí tak pět šest kusů, záleží, jak velký je vytvoříš a co vše s tím na talířu máš. Kalkulaci nemám, naštěstí nemusím vařit na rozpočet.
    TESSS
    TESSS --- ---
    KOCHANSKA_CH: kde se da koupit xantanova guma? Mam jeste dalsi dotazy. Kolik je porce pro jednoho spis mensiho stravnika a mas k tomu kalkulaci? Vypadá to vyborne z obrazku urcite, z popisu i chutne. :) Jen si chci udělat obrazek o vyrobe. Diky
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Útroby mrazáku vydaly sekanou s očima a špekové zelí. Někdy je uvařeno fakt rychle.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    KOCHANSKA_CH: Právě že vůbec :))
    Celé roky jen tiše obdivuji, co dokáže Cherryn nebo Aether, já jsem levá jak ta šavle...

    Ale donaty vyřešila forma a vaflovač od Tefalu, ta poleva vyšla skvěle v mixéru :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    A co překvapilo, tak květáková polévka s kuřecím masem chutnala také...

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    ILLUZE: Paní, vy jste aj cukrářka? :-) Jů.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Tak ještě něco z neděle - premiéra...
    Nadšení u dětí veliké :)





    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    MISHACZEQ: Připojuju recept na těsto. Narvala jsem ho do plnícího pytlíku a nasadila zdobící trysku a vytlačovala na pečpapír.
    (Ano, jela jsem kvůli tomu vyplenit Tescomu)

    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    KOCHANSKA_CH: jak se delaji ty pusinky, pls?
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    KOC256: Cibula - jedna střední. Křen - jeden celý velký kořen. Uzený vývar - cca 1,5 litru. Smetana - asi půl krabičky 33%. Porcí vyjde šest určitě.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOCHANSKA_CH:
    Já jsem chlap...
    Nerozumím právě takovým těm "orestuju strouhanej křen v co největším množství". Jak velké je co největší? Dalo by se napsat kolik křenu, kolik smetany a kolik vývaru třeba na X porcí? Děkuji...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KOCHANSKA_CH: dik! Mam v mrazaku jeste kus zeber, tak je jasno :) vyvar uz dosel..je cas na novy:)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    SARAJ: Koupila jsem na vývar do CrockPotu uzená žebra, maso je obráno z nich. Na přepuštěném másle začnu s cibulí, pak orestuju strouhanej křen v co největším množství. Doporučuju někde sehnat moravskej, maďarskej bývá hořkej. Zaleju smetanou, nechám probublat, doliju uzenej vývar a vařím do měkka. Po té ponorným geretem mixuju a dochutím. Bramboru na kostky jsem si uvařila bokem a přidala s krájeným uzeným masem. Čerstvej křen na posyp dodá grády.
    Půl vývaru zbylo, bude i zelňača.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KOCHANSKA_CH: maso nejdriv na panvicce a kren strouhas?
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Polívky vařím celoročně, ale v zimním čase jsou obzvlášť potěšující. I když nefotogenické.
    Křenová z uzeného vývaru s masem a bramborou.

    BAAL
    BAAL --- ---
    Zdrava vyziva v nedeli, Langose podle cuketkova receptu, prasarna ale bozi:-)

    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    PALEONTOLOG: Neni vyfocen
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam