• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    MARIPOSA: Posílám do pošty :)
    MARIPOSA
    MARIPOSA --- ---
    ILLUZE: Das sem na ne recept, prosim? Diky.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    A zase něco z pečiva - celozrnné housky, minule jsem je zkusila v bagetách.
    Člověk by nevěřil, jak umí být podobný typ pečiva dobrý.





    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Hovězí plec na rozmarýnu s květákovomrkvovou rýží.

    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    KOCHANSKA_CH: mmmmmmm.... takže to zkusím :D
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    ACKO: Na pánvi na plnej plyn
    FAT
    FAT --- ---
    Zdravím, jak připravit leskyni skvrnitou (moon fish)? Něco jednoduchého a kdyby to šlo v češtině. Asi bych to zkousl i v originále, ale google translatoru moc v receptech nevěřím...
    Díky
    ACKO
    ACKO --- ---
    KOCHANSKA_CH: jak pečeš tu dýni? Na plechu v troubě?
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Boloňské ragú se špagetami - pro muže. Já je nahradila oblíbenou přílohou těchto dní - tenké plátky dýně opečené dokřupava na přepuštěném másle, řádně osolené a se spoustou česneku.

    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    KOC256: já měla včera krizi marnosti a smutku, takže jsem se rozhodla bojovat a tohle mi přišlo jako dobrý způsob. Dneska jsem se ještě ani nestihla naobědvat a ani myslet na apokalypsu, takže funguje to! Jenom tímhle stylem brzo zemřu :-D

    A šneci budou asi brzy na řadě, jak na někoukám! :-)
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    KOC256: tak já ho mám už 16 let :D ale ty dva nenažraný bezedný krky celodenně doma jsou poněkud komplikace :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    APRILMOUSE:
    GENEVIEVE:
    Vidím že jste ten HO vzaly poctivě pod krkem :D
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    QUANTI: dělala jsem je podle Maškrtnice, vevnitř je utřený máslo s cukrem a skořicí, navrch jsem nic nedávala dalšího, ono to bohatě stačí :)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    APRILMOUSE: a nejsou promazaný máslem/polevou asi? Protože většinou vídám takový víc lepkavý?
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    QUANTI: no tentokrát jsem to moc nepřeháněla a jen dala celozrnnou mouku a míň cukru :D
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    APRILMOUSE: jak tě znám, tak na to máš nějaký odlehčený recept! :)
    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Dneska je toho hodně, od rána jsem upekla bábovku, uvařila mexickou polévku a ještě mám zaděláno na chleba :-)



    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Přesně ten den, kdy chcete zůstat pod dekou s knihou a upéct skořicové šneky :D to první mi nehrozí, tak aspoň to druhé. A tudíž teda zbytek jídla dneska bude muset být trošku rozumný, abych mohla sníst ke kafi aspoň tři :D



    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    SARAJ: smetanou.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    ANDREJKA: 250g ricotty, zhruba stejne mnozstvi upecene a rozmixovane dyne se soli, cca 3-4 hrnky mouky (dala jsem 1 hrnek hruby a zbytek hladkou), 2 vajicka ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam