• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    WRKB
    WRKB --- ---
    SAMOUT:
    BAAL: Díky oběma
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    WRKB: Jak co. Zacatek v celku (riman, seminka cibule, horcice, piskavice, skorice, cernej a zelenej kardamon, hrebicek, bobolist), opect na oleji, pak po pridani a zezlatnuti / zahnednuti cibule, cesneku a zazvoru dalsi mlety (chilli, kurkuma, koriandr atd. dle chuti). Dulezity taky jsou stonky ze zelenyho koriandru, ty rozhodne nevyhazovat, nasekat najemno a sup s nima do omacky, ale az po pridani aspon protlaku, spis i nejaky tekutiny nebo rajcat.
    BAAL
    BAAL --- ---
    WRKB: :-))) Ja jedu mleté
    WRKB
    WRKB --- ---
    BAAL: Asi dotaz level guma, ale to koření má být mleté, drcené, vcelku?? Jinak zrovna jsem se chystal, že si udělám curry ze stejné pixly a úplně mě přešla chuť...damn!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Podzim, zase jíme tykve a hlízy.

    QUANTI
    QUANTI --- ---
    já jsem vlastně french toast asi nikdy nejedla, chm...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VSICHNIMAME:
    :D. Dobrý missclick :D
    VSICHNIMAME
    VSICHNIMAME --- ---
    KOC256: hlasovala jsem tedy o chleBu:)
    KOC256
    KOC256 --- ---

    Chlév ve vajíčku

    49 hlasy od 49 respondentů

      KOCHANSKA_CH
      KOCHANSKA_CH --- ---
      GEISHA: Jé, chleba ve vajcu! :-)
      KOC256
      KOC256 --- ---
      KASUMI:
      Díky...
      Dávám si do pamatováčku, až budu v Praze a náhodou budu mít chuť na sladké :)
      KOC256
      KOC256 --- ---
      KASUMI:
      Ja se teda nedoklikal odpovedi co to je za cukrarnu. Prozradis prosim?
      KASUMI
      KASUMI --- ---
      KASUMI: *si
      KASUMI
      KASUMI --- ---
      BAAL: Nebylo to náhodou tehdy, jak jsi objednával litr mléka a obsluha mu nevěřila, že to myslí vážně?
      QUANTI
      QUANTI --- ---
      Domácí kváskový knäckebrot - recept z
      Kváskový knäckebrot (fotorecept) - recept | Varecha.sk
      https://varecha.pravda.sk/recepty/kvaskovy-knackebrot-fotorecept/71663-recept.html

      GLOBALISTA
      GLOBALISTA --- ---
      Jiná zdravá alternativa na zpracování celere je falešná humrová pomazánka. Uvařený celer nastrouhat, přidat tvaroh, zamíchat, osolit, opepřit, možná pár kapek citronu. Myslím, že ten recept mám odsud a hlavně na začátku jsem se jí mohla doslova “užrat”.
      KOCHANSKA_CH
      KOCHANSKA_CH --- ---
      DEVIL: Myslím, že to bude v pohodě.
      DEVIL
      DEVIL --- ---
      KOCHANSKA_CH: myslis ze to bude hnusny kdyz to udelam z celeru, kterej sem uvaril pred par dnama vcelku? chtel sem z nej delat rizky ale venku je najednou pod nulou a nejak me presla chut to tam fritovat...
      KOCHANSKA_CH
      KOCHANSKA_CH --- ---
      VSICHNIMAME: Bulvu celeru a velkou mrkev jsem nastrouhala nahrubo v robotu a dala povařit v páře. Z jednoho vejce, 200 ml oleje, trochy hořčice, soli, pepře a citronu jsem tyčákem zemulgovala majonézu. K vařené kořenové zelenině jsem ještě nakrájela velkou šalotku a něco kyselých okurek. Po smíchání všeho je to dobré nechat aspoň přes noc nechat ležet v lednici.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam