• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Carpaccio s Parmezánem.

    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    FAT: V panvi poradne ze vsech stran orestuju neoloupany burty prerizly na poloviny. Burty vyndam, je-li treba (burty neco pustej) pridam sadlo, na nem "do gulasova" orestuju velky mnozstvi na mesicky nakrajeny cibule, pridam cesnek, nasledne bobolisty, tymian, pepr, cely novy koreni, zarestuju rajcatovej protlak, pridam kecup, opet zarestuju, prileju cerny pivo, provarim aby se spojilo s puvodni lepivou hmotou na omacku, pridam burty a vrazim do predehrate trouby na 180° dokud nema omacka spravnou konzistenci. Vyndam bobolisty, tymian, a pokud najdu tak i nove koreni, podavam.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Špagety se špenátem, smetanou a Parmezánem.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Zase jsem pekla od oka. Pšeničnožitné kváskové housky s mákem a sezamem.

    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    TOOMIX: děláme hodně podobně, přidáváme ještě papriku na proužky, protoženám chutná.
    FAT
    FAT --- ---
    TOOMIX: Díky, ten začátek mi dělá problémy... Nepamatuju si...
    :-)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    FAT: dám cibuli, orestuju, přidám špekáčky (neloupu) překrojené podélně na půlky, opeču s cibulí, podleju černým pivem (třeba Kozel), nechám chvíli provařit, přidám kečup (Kand Delikates, má vysoký podíl rajčat), zamíchám, přikreju pokličkou a dám tak na 20 minut do trouby
    FAT
    FAT --- ---
    Prosím, máte někdo nějaký dobrý recept na buřty na pivu? Já je dělal už mnohokrát, ale pokaždé to mělo jinou chuť, i když to bylo dobré. Speciálně si nejsem jistý jak začínat. Tedy, mimo nakrájení cibule a oloupání buřtů.
    Díky
    ;-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ALEXIS: kupovala jsem podle parametrů nejlepší, co jsem našla. Stanley, nalitá uvařená voda (do nevytemperované nádoby) měla po 12 hodinách 85 st.
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    MAR_TINA: Jakou máš termosku? A jak dlouho udrží jídlo teplé.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Páteční ryba. Tuňák na zeleninové rýži (mrkev, brokolice a máslová dýně) obložený veselou barevnou společností.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Domácí voňavé horké čili z termosky. Žádný vystydlý démon z jednorázové krabice :)
    Dobrý řešení jsem konečně našla.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Steak z kotlety, restované žampiony prohřáté v omáčce z připečené pánve, zelenina na másle.

    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    MAR_TINA: mají hodně glutamanu, tak je sem tam hodím do vývaru
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Z leva - červené zelí, růžová kedlubna, hrách, červená řepa a v keramické misce brokolice.
    WRKB
    WRKB --- ---
    KOCHANSKA_CH: zahrádka hezká, co to je všechno?
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Řízky a květáková kaše s tvarohem, sypáno výpěstky.





    CMLKA
    CMLKA --- ---
    GEISHA: no a jak to tedy delas? ;)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Poslední dobou naše obědy připomínají kabinet kuriozit.


    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Dneska k snídani malinový danish


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam