• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Koupila jsem koleno, upekla v pomalém hrnci :) z třaslavých částí je sulc na večeři :) a ty buchty původně měly být šátečky, ale když jsem je viděla.. tak mi bylo jasné, že touží býti buchtami :D celozrnné s povidlama. Do konce dne jídlo hotové :)

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Přes noc v CrocPotu připravený jelení guláš s vínem a povidly podávaný s brusinkovou zavařeninou, 12% domácím jogurtem a cuketovou plackou. Rulandské modré k tomu pasovalo.

    FRENNET
    FRENNET --- ---
    KOCHANSKA_CH: hmm, Grudetky rikas, ty zkusim.
    WRKB
    WRKB --- ---
    KOCHANSKA_CH: grusetky jsem neznal, ale máš za ně velké plus. díky
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Krůtí křídlo z vývaru do omáčky na těstoviny. Muž měl čerstvé tagliatelle z Lidlu, já zůstávám u variace na grusetky.



    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Zkoušeli jste někdy dělat houskové knedlíky v rýžovaru? Byla jsem teda dost napjatá, co z toho tubusu vyndám a jestli jsem tam ten knedlík neměla spíš postavit na výšku :) Ale výsledek překonal očekávání! /nemám normální pařáček do hrnce a vařit ve vodě se mi to po poslednich zkušenostech fakt nechtělo..

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Tvarohovokakaový koláč.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Zvěřina podruhé. Druhý válec daňčí svíčkové s česnekovou máslovou dýní.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Vítejte u lekce vaříme v kávovaru nesspresso - rýžové nudle :)
    Z domova donesen pečený losos a restovana zelenina.



    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Neděle ráno...
    S praženými semínky.

    KASUMI
    KASUMI --- ---
    Konecne jsem se dokopala zkusit ten instgram wrap z omelety a je to dobry
    Ale rukama se to jist nedalo, musela jsem priborem:)

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Červený maso, abysme nebyli chudokrevní. Daňčí hřbet, šalotky, mrkev a restované žampiony prohřáté ve švestkové omáčce s Portským a Merlotem.

    GENEVIEVE
    GENEVIEVE --- ---
    Červené kari z minulého týdne :-)


    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ILLUZE: Boze dala bych si fakt dobry carpaccio
    Skvely maji v kogu
    S kaparama
    Ach...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GEISHA: Esbit byla další ve volbě.

    ALEXIS: Potřebuješ výdrž, široké hrdlo a široký plastový trychtář ;)
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    MAR_TINA, GEISHA: Díky za info. Stanley neznám, ale na Esbit jsem koukala a líbily se mi. Zakládám obojí a až nastane nutnost zas chodit do práce, tak si jednu vyberu. :)
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    SAMOUT: Davl jsem jeste cerstvy cili papricky, ale co ji dite to co my, tak to zatim nehrotim, byt uz je castecne odolny.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Carpaccio s Parmezánem.

    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    FAT: V panvi poradne ze vsech stran orestuju neoloupany burty prerizly na poloviny. Burty vyndam, je-li treba (burty neco pustej) pridam sadlo, na nem "do gulasova" orestuju velky mnozstvi na mesicky nakrajeny cibule, pridam cesnek, nasledne bobolisty, tymian, pepr, cely novy koreni, zarestuju rajcatovej protlak, pridam kecup, opet zarestuju, prileju cerny pivo, provarim aby se spojilo s puvodni lepivou hmotou na omacku, pridam burty a vrazim do predehrate trouby na 180° dokud nema omacka spravnou konzistenci. Vyndam bobolisty, tymian, a pokud najdu tak i nove koreni, podavam.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Špagety se špenátem, smetanou a Parmezánem.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam