• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    I zdravé jídlo umí být opravdu chutné - aneb Receptář těch, co si jídla užíváme -:)
    Vítány fotky, recepty, tipy na stravování.
    rozbalit záhlaví
    REONA
    REONA --- ---
    SPIKE411: Já dnes už nedělám tak moc kaše a využila bych to spíš na rozpouštění čokolády apod. To už by v tom mlékovaru bylo vyloženě na prd. Mám na rozpouštění másla / čokolády program v mikrovlnce, takže taky neběžím do obchodu hned. Já mít velkou kuchyň, tak mám takových blbůstek a serepetiček spoustu :-)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    REONA: Dunno, můj mlékovar nepíská. 🤷🏻‍♂️ Vyšší užší nádoba to je, ale asi mi to za výměnu nestojí.
    REONA
    REONA --- ---
    SPIKE411: Prinicpem ano, konstrukcí ne. To pískání mlékovaru je fakt otravný, navíc je to užší vysoká nádoba (v pro mě zbytečně velkém objemu), takže se v tom dělá hůř, než v misce / rendlíku.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    REONA: Není to to samý?
    REONA
    REONA --- ---
    ACIDQA: Hm, to asi taky potřebuju a mlékovar půjde pápá...
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    ACIDQA: To potřebuju na holandskou omáčku, sezóna chřestu klepe na dveře! :-)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ACIDQA: “Tohle” je neviditelne :).
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    mlecnou rejzi je nejlepsi delat v rejzovaru, co ma ten neprilnavej povrch, tam se da nastavit jen hrati a nechat nacucnout rejzi mlikem tam bez neustalyho starani se jestli se to nepali, ale zas to trva dyl
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    ACIDQA: co ze to mas? Mlecna ryze by u nas taky sla, ale nechce se mi s tim michat a hlidat to. Staci tortura s krupicnou kasi.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    A nepiska to
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    SARAJ: ja mam tohle.
    Asi vetsi. V orionu to stalo tak 350,- a pouzivam to na hodne veci ;)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MAR_TINA: :D zase tolik ji nepotrebuju! Ja pomalej hrnec nemam, bude az bude vesti pracovni plocha.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SARAJ: a mléčná rýže jde dělat v pomalém hrnci. jen jsempořád přilívala mlíko, až jí byla tak dvě kila....
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    REONA: mozna to bude pro mne ta spravna cesta, obcas mam tendence se zasekavat u jine cinnosti.
    REONA
    REONA --- ---
    SARAJ: To je mlékovar. Já ho koupila a nějaký čas docela dost používala na ranní ovesné kaše a tak. Jako pokud máš hodně ráda mléčnou rýži, třeba bys ho přeci jen využila. I když to pískání je otravné...
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MAR_TINA: dik, pripadam si min jak mimon. Plyn mi proste nejak porad nejde, ac na nem varim uz 2 roky.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SARAJ: to je on.
    ale kovová miska v hrnci s vodou nebo dva v sobě stačí taky.

    Na elektrice jde mlíko umíchat, ale na plynu asi ne.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MAR_TINA: ne asi:D jsem si vzpomnela na takovej rendlik co mela mamka, lila se do nej voda, z boku mel takovou pistalu.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SARAJ: připaluje se to mlíko, neasi :)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MAR_TINA: hmm, by mohlo zabrat. Ja jsem si rikala, jestli vynechat maslo, dat jinej cukr.. nechapu to. Normal rejzi mam tendenci na plynu spis rozblemcat a mlecnou skoro pokazdy nejak pricmoudnu:/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam