• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    PRAASHEK: to mam nejradsi. seskrabavat z patra hroudy soldifikovanyho lsd! :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Pokud chcete někdo vyzkoušet, jak moc je lahůdkové droždí lahůdkové, nedávejte si plnou lžičku do úst. Případně si připravte škrabku na patro.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    ZLOKOCKA
    ZLOKOCKA --- ---
    KOCHANSKA_CH: Asi blby dotaz, ale co je LSD? :)
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    KOCHANSKA_CH: Zkoušela jsem neúspěšně najít přesný recept, nakonec jsem to smíchala od oka, trochu jsem improvizovala v surovinách (psylium místo xanthanu, ovesná mouka místo lupinové) a výsledek byl ok. Samotné mi vyšly spíš suché, ale jako příloha k omáčce super. Dík za tip.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    BEBERA: Jo, low carb výmysl. LSD, vajca, prdopeč, trochu lupinové mouky a špetka xantanu, bála jsem se, že to bez lepku nebude držet. Jsou nadýchané a umami. :-)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    POHODAVOLE: Hmm a ten kmín asi měl bejt římskej... A místo petržele by to chtělo koriandr.
    FAITH
    FAITH --- ---
    Koprovka zo vcera zbieraneho kopru zo zahrady, zemiaky takisto zo zahradky. Chcela som k tomu vajicko, ale mama mi doniesla holandsky rizek, tak co s nim. Uvarena presne jedna porcia.
    Neni to moc fotogenicke, ale bolo to skvele.

    BEBERA
    BEBERA --- ---
    KOCHANSKA_CH: drožďové lívance myslíš normální kynuté, nebo je to nějaká low carb specialita?
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Mexická vlna.

    WERKA
    WERKA --- ---
    Dýňové muffiny s nutelou (a protože došla, tak pár s kostičkou čokolády uvnitř))

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Špikované, pomalu a dlouho konfitované farmářské hovězí zadní v cibuli, grilovaných paprikách a oleji, ve kterém byly naložené. Část potom mixnuta na omáčku, zjemněno smetanou. Příloha drožďové lívance.

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Zeleninový krém s modrým sýrem.

    ARMADA
    ARMADA --- ---
    POHODAVOLE: jen srandička ;)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    ARMADA DEMENCE: to me vůbec nenapadlo, tak díky za upozornění 😃
    ARMADA
    ARMADA --- ---
    POHODAVOLE: fujky
    Uncle Roger Review Matty Matheson Butter Chicken
    https://youtu.be/-9pS4yEz7jw?t=133
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    POHODAVOLE: Oliváč do Asijske kuchyne nepatri... HAAAYYAAAAA :( nebuď jak Jamie Olive Oil...
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Vcera jsem delal prvne dahl a byl dobry, tak nahazuji recept. Foto pokrmu tentokrat radeji vynecham :D

    1KA
    1KA --- ---
    Do práce :-)

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    S celerovým salátem dnes grilovaná panna.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam