• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    I zdravé jídlo umí být opravdu chutné - aneb Receptář těch, co si jídla užíváme -:)
    Vítány fotky, recepty, tipy na stravování.
    rozbalit záhlaví
    XAJA
    XAJA --- ---
    XAJA: inak je crudaiola jedno z mala jedal, kde taliani toleruju rybu so syrom na jednom tanieri.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    XAJA: ja jim sama :))
    XAJA
    XAJA --- ---
    ACIDQA: crudaiola. plus je super na take tie spolocne vecere, ked okrem velkej misy nachystas misticky s prisadami (olivy, tuniak, ...) a kazdy si svoju porciu dochucuje, cim chce.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Teď se tu vsakuje bulgur do rajčat s lilkem a v práci na to kydnu řecký jogurt.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BAAL: podle pradobrot, dobrý, tvarohový ;)
    BAAL
    BAAL --- ---
    MAR_TINA: kolace ❤️
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    A koláč s malinami

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Nové brambory s tvarohem.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Pečené mačkané cukety.
    K tomu celozrnný chleba a syreček roztavený v troubě.

    Vůbec hodně peču, na to, že je léto. Ale spousta zeleniny je lepší pečená a pak vychlazená. Nebo i teplá.

    Různé saláty a bulgury a brambory s tvarohem a mléčné výrobky s ovocem a lupinkama nebo weetabixem.
    ACIDQA:

    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    ACIDQA: ja se chystam tenhle tejden zkusit tohle
    Mediterranean Diet Plan 🇺🇸 on Instagram: "Chickpea Chicken Salad Cre by @fooddolls Recipe: 1 ¼ cups chicken breast (cooked and chopped (can sub with rotisserie chicken)) 1 15 ounce can chickpeas, rin...
    https://www.instagram.com/reel/CtBydxwASto/?igshid=Y2IzZGU1MTFhOQ%3D%3D

    A pak tohle
    Nicole Keshishian Modic | KALEJUNKIE® on Instagram: "Spicy Cucumber Avocado Salad, follow @kalejunkie for more easy recipes! This is a super simple salad that packs a big punch—its tangy, refreshing, ...
    https://www.instagram.com/reel/CqBAhWuOjXu/?igshid=Y2IzZGU1MTFhOQ%3D%3D

    A pak hodne jidla z quinoi, uvarim ji a smicham s cimkoliv co me napadne. Je to lehky a syty
    MUTHA
    MUTHA --- ---
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    ACIDQA: Panzanella - saalat z rajcat a suchyho chleba. :) https://www.cuketka.cz/?p=7174
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    MUTHA: kdo se s tim nechce motat, tak staci smichat vse v misce a chutna to taky dost dobre :)
    MUTHA
    MUTHA --- ---
    vietnamsky zavitky goi cuon
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    ACIDQA: Včera jsem dělala tortilly (s máslem - potřebovala jsem ho zdělat, a nic jinýho mě nenapadlo - nemám troubu, a byly lepší, než s olejem), s ricotou, salátem/rajčaty, šunka/sýr... rychlojídlo na cestách.
    GALE
    GALE --- ---
    ACIDQA: Bun Bo Nam Bo, kde jediná teplá složka je maso. Zbytek pokojová teplota.
    MUTHA
    MUTHA --- ---
    ACIDQA: tarator, gazpacho, chlodnik etc neasi!

    Easy Cold Soup for Warm Weather
    https://www.foodandwine.com/soup/cold-soup/cold-soups
    MIST
    MIST --- ---
    ACIDQA: kureci salat (waldorf - kure, ovoce, mayo/jogurt, orechy), pasta salat - dva tri druhy s ruznou zeleninou, a pak pomazanky s toastem a zeleninovou oblohou.
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Nevim, co v tomhle vedru jist.

    Nejaky tipy?

    (Pomodoro, salat - zalivka med, citron, dijon, olej, pepr)

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    KAREN: takhle mi ji podobne dela zena a je top. Jede mi i bez prilohy :)
    KAREN
    KAREN --- ---
    FERRYH: Ještě mi chutná verze na česneku s arašídama a sojovkou (nebo rybí nebo co kdo preferuje) - upražit arašídy, přihodit na olej blanšírovaný kapusty s drceným sekaným česnekem, zastříknout to tou sojovkou či čím, dá se asi přidat i chilli. Já to jím takhle třeba s tofu/tempehem a rýží nebo nudlema, ale může to bejt příloha k masu "po asijsku". A samozřejmě, kdo si nemůže pomoct, může to ještě pojmout ve verzi "slizký" omáčky, po zahuštění škrobem.
    KEMENTARI
    KEMENTARI --- ---
    FERRYH: Mam, ale je to na troubu:

    - prepulene kapusticky, olivac, sul, pepr, horcicne seminko (hodne, je v tom bozi), cervena cibule na prouzky, vsechno promichat
    - pect 30–40 minut na 190 C nebo dle tve trouby, chces je skoro spalit, museji poradne chytit barvu, pec je v jedne vrstve nebo v pulce peceni promichej, at maji barvu vsechny
    - zalivka: smichat balsamico, med, horcici (davam vetsinou dijon), eventuelne dalsi sul, pepr
    - vytahnout z trouby, zalit zalivkou a promichat ===> je je to bozi :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam