• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    APRILMOUSE: a to mlete neopekas? Prostě syrové zabalit? Čím se to podlévá.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    APRILMOUSE: Todle je pro mě proste naprosto výrazně lepší udělat z vinných listů. To miluju.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    BAAL: já je dělala asi třikrát a vždycky jsem prostě měla zbytek rýže uvařené a smíchala to s mletým a tak nějak osolila opepřila, žádná velká gastronomie :D Výborný to bylo pokaždý.
    MEI
    MEI --- ---
    KOCHANSKA_CH: Mě je strašně líbí, jak o tom jídle mluvíš :-)
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Další várka rajčat v břichách.

    BAAL
    BAAL --- ---
    APRILMOUSE: Rozhodl jsem se, že je čas na trochu východní stravy, dáš mi osvětšený popisek čím naplnit?
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Dnes se točilo jídlo v horkovzdušné fritéze. Kus vepřového, zelenina a jogurtový dip s česnekem.

    MUTHA
    MUTHA --- ---
    APRILMOUSE: u nas se spousta okurek spotrebuje na tohle

    Oi Muchim (Korean Marinated Cucumber Banchan) Recipe
    https://www.seriouseats.com/korean-marinated-cucumber-banchan-oi-muchim
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    APRILMOUSE: Tarator je můj letošní letní hit, dělal jsem snad desetkrát. Jak si to poladíš je na tvojí chuti, já jen doporučím nastrouhanou okurku osolit a vymačkat.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    MAR_TINA: ale tohle zní hodně fér, to zkusim jistě!
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    GEISHA:
    ONDRAT: ani jedno jsem nikdy nejedla, všeobecně polivka na studeno mi prijde zvláštní věc, ale nejspíš nastal cas to zkusit, sumce mam dva!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    APRILMOUSE: studená polívka nebo asijský salát (nakrájené kusy okurky potlouci paličkou, líp sají zálivku, zálivka sojovka, trocha octa, trocha něčeho sladkého a česnek)
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    APRILMOUSE: Tarator
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Tady taky rajcata na milion způsobu, ty prezraly jsem rozvarila a cpu do všeho, už byla rajská omáčka, pizza a největší úspěch u všech uplne pitomá majda na špagety s mletým a kupou bazalky 🤣 dneska bylo lečo a na docpání krků ještě šopak. Zitra nechci rajcata vidět. Ale ptala se me kamoska, jestli nechci naky salatovky, ale ze jsou trosku prerostly. Tak rikam, ze neva a chci. Toť. Do lednice se nevejde, tak nevim, jestli jsem se neprecenila 🤣🤣

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    ACIDQA: Podobnou krásu má Grusovka.
    Recept: Cuketové rollatini | od Lucky Grusové
    https://paleosnadno.cz/recept/cuketove-rollatini/
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    A... Rajčata

    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    MAR_TINA: ja delam z malejch barevnejch cuket tenky prouzky, do kterejch pak jako do cannelloni davam bryndzu. A ty “rulicky”pak pecu v rajcatech s cesnekem, soli, peprem a ruznejma bylinama.
    BAAL
    BAAL --- ---
    BERRUNA: přiměřeně:)

    Jinak za mě je to super, nechutná to v zásadě nijak, takže to musíš hodit do něčeho do chut má. Třeba kombo s višnema s kakaem, čokoladou atd je taky super.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam