• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Věčná otázka - co s masem z vývaru. Obrané, hodně měkké kuřecí jsem nasekala a s kouskem uzeného, vajcem a listopadovou jarní cibulkou a zpracovala do karbenátků. Oválela jsem je v troše LSD a usmežila v sádle. Hodily se k pórkové smetanové omáčce s parmezánem. Muž k tomu fasoval noky, já si orestovala ředkev.

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Jen odbočím, ale páni, ta je dobrá :))

    Je to občas i o práci s vrtačkou, říká Češka, která se svým hororovým dortem vyhrála mezinárodní soutěž - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/zena-styl-je-to-obcas-i-o-praci-s-vrtackou-rika-ceska-ktera-se-svym-hororovym-dortem-vyhrala-mezinarodni-soutez-40451566#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart
    N_I
    N_I --- ---
    zima
    tak zase tom yam kung kotel

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Upekla.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Ještě nevím co, ale asi to všechno upeču

    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Máte tip, kde koupit kvalitní vanilkový extrakt?
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Za čtrnáct dní se koná tradiční večírek ku příležitosti pečení vánočního cukroví, takže utopenci už jsou ponoření. Účastníci se na ně vždy vrhnou. :-)

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Čas zahřívacích polívek nastal. Krémová z mrkve, dyně a pastiňáku ve vyrovnaném poměru. S jednou chilli papričkou z mého pěstebního pokusu hřeje fest.

    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    Linka a musaka ;)

    VELCORO
    VELCORO --- ---
    Za rukav se omlouvam, potreboval jsem vetrat a byla tu strasna kosa.

    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    Prijela na navstevu babicka z vychodniho Slovenska 😍 🥟🥟🥟

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Vepřové karé protknuté slaným špekem se točilo v horkovzdušném grilu. Máslová dýně restovaná na pánvi, řádně osolená a ve finále dodán česnek. Mačkaný hrách a mrkva.

    LYNCH
    LYNCH --- ---
    KOCHANSKA_CH: to je mi jasný:D
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    LYNCH: To jsem letos taky vytvořila. :-)
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    DOCKINEZ: hlavně se ty křupky celkem jednoduše dají pokrájet na kostičky.ten můj by byl schonej tu šlachu sežrat celou naráz
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    LYNCH: My pro psa máme od řezníka vepřový hrtany, to stojí snad 12 Kč za kilo. Kdybych byl ještě kovanější kolenovrt, tak z toho taky zkusím dělat vývar a obírat to, maso na tom furt ještě je :)
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    KOCHANSKA_CH: z máslovky jsem nedávno dělal pyré. kostky jsem opekl v troubě, sůl a pepř, trocha másla. víc nebylo třeba
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    DOCKINEZ: dostávám je od kámoše řezníka zadarmo, dělám z nich vývar pro sebe na polívku a pro psa ke granulím. vařený maso miluju takže se mu snažím nechat co nejvíc
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    DOCKINEZ: začínám se těšit na štědrovečerní večeři ,-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam