• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZERádi jíme...
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    VELCORO: rekla bych, ze jsi je tam mel moc dlouho… ja to vleju do toho vykrajivatka, pockam chvilku, kdyz zacne belat spodek, pak pomalu nozem obkrouzim a pomalu necham “dolejt” na panev zbytek, nen, co je bilek ready, sundavam… asi to vyhledove zkusim nejak natocit, spatne se to popisuje.

    Myslim ale, ze kdybys je nechal o chvilku min, mel bys je bezvadny!
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    VELCORO: luxus
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    VELCORO: To vypada na moc vysokou teplotu, musis jemne :)
    VELCORO
    VELCORO --- ---
    Tak jsem sel na klasiku.

    VELCORO
    VELCORO --- ---
    ACIDQA: Zkusil jsem a dopadlo to takhle :D pls help.

    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Květákové placičky se slunečnicovými semínky & salát

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    DOCKINEZ: Ty jo, ty jsi asi člověk mých chutí ,-)
    Vždycky mi ty tvé fotky připomenou vůni, chutě... škoda, že to nesdílí naše děti a musím vařit o dost složitější jídla, aby to prošlo.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Krémovej květák s parmezánem a špenátem, kuracina a cuketa z grilovací pánve.

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SPIKE411: to je nápad! škoda, že náš toastovač už je zadělanej od toho, jak tam každej dělá toasty a neočistí to pořádně, už vidím, jak do toho ještě bez vyčištění rozklepnou vejce, to by teprve byla jízda :D
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Postní středa si žádá postní oběd, tak dneska norská rybí polévka s extra bramborama, co bylo potřeba sdělat.

    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    SAMOUT: no já v tom právě dosud žila a jak tak koukám, tak asi budu žít dál :-)
    Mrazím v krabičkách od zmrzliny nebo v pytlíkách z IKEA, podle nálady.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    FERRYH: yop. Nesnasim, kdyz ten bilek neni dostatecne tence rozteceny. Volska oka s malym obvodem bilku, zato tlusta pomalu centimetr jsou brekeke😁
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    SPIKE411: tohle jsou krepelci vejce, to leda livanecnik pro panenky :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ACIDQA: předpokládám, že ta vajíčka byla křepelčí.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Používám na vejce lívanečník…
    Rodiče taky používali toustovač na sendviče, tak jsme mívali volská oka trojúhelníková. 🙃
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    ACIDQA: skvely napad! u me bohuzel asi nepouzitelne (alespon teda kdyz budu delat volske oka pro sebe) - ja totiz mam rad ten bilek pokud mozno, co nejtenci, takze pekne rozlitej ... :O)
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    FINSON: staci jedna. ;) Normalne to do ni rozklepnes, a kdyz se chytne spodek vejce, tak ji pomalu das pryc (musela jsem si pomoc nozem), pak uz se nerozleje do sirky a zustanou hezky mrnava…
    FINSON
    FINSON --- ---
    ACIDQA: Áááh, zítra ženě unesu a znásilním formičky! Děkuji!!!
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SAMOUT: jenže v tom uzeným je taky strašně moc soli, což je i na mne moc.

    Fazole s masem jde, i když moje oblíbené jídlo chilli con carné není a já jsem teda nějak vůbec nepřišla na chuť Mexické kuchyni. Burrito jsem vůbec nepochopila, takovej mišmaš, ještě to mohli hodit do mixéru a zmáčknout tlačítko, tam je všechno.

    Ad falafel s hummusem, on se ten hummus má taky jíst v malým množství a mám radši oddělené, hummusem je defacto pomazánka nebo trochu kaše, navíc je tam docela dost tuku v tom. Ale i dnes jsem ho dělala no :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam