• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRKODLAKKratom - Mytragina speciosa
    RSZ
    RSZ --- ---
    Vláda chce v Česku dočasně zakázat prodej produktů s HHC - Aktuálně.cz
    https://zpravy.aktualne.cz/domaci/valek-pristi-tyden-vlade-predlozi-zarazeni-hhc-na-seznam-zak/r~e3d6073ec5e511eebd640cc47ab5f122/


    Vláda se ve středu shodla na zařazení HHC i některých jiných substancí na seznam zakázaných látek.

    dělal bych zásoby:)
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    SCHWAB: Mel jsem v planu na tom zacit delat tady v Ekvadoru, ale ukradli mi tu novej notebook co jsem si bral prave na praci a tvorbu obsahu o rostlinach. Takze casem :-)
    Ted mam na mysli stejne vic psani o kaktusu, houbach, ayahuasce a zazitcich z latinsky Ameriky, ale aspon na tom blogu kde to bude se pracuje.
    Tyvoe to je odpoved tak typicka pro jizni Ameriku "jsem okradenej, ale pohoda nekdy to bude" :D
    Ukradli mi i moje bylinky, kavu kavu, tongkat ali, epickej kratom co jsem mel na surfing a ceremonialni kakao, ale nouzi rozhodne netrpim :-) Dava to tu solidni vibes.. Pritomnost..
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    BBAN4N: dokopal?
    B42
    B42 --- ---
    zkousel jsem zamichat do Many; spis nedoporucuju
    MARTYZAN
    MARTYZAN --- ---
    ne ale do špenátu nebo pistáciové zmrzky by se asi hodil ;)
    STUPID_141
    STUPID_141 --- ---
    RSZ
    RSZ --- ---
    RSZ: dorazilo asi po 4 dnech, materiál imho ok
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    MATT: prodávaj I liquid ...
    MATT
    MATT --- ---
    Kamoš vyprávěl, že mu někdo dal pokouřit kratom z vape penu, ale co jsem v rychlosti googlil, tak mi přijde, jestli to spíš nebylo HHC z "kratom shopu". Můžete mi moji domněnku potvrdit či vyvrátit?
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    RSZ: Dneska zrovna resime toto tema na FB v e-shop skupine. Ze si lidi nechodi pro dobirky. Me samotnyho tohle fakt sere (mam e-shop) , ze si lidi neco objednaji jen kvuli dopaminu z nakupu a nedojdou proto a pak maj dementni vymluvu. Tim chci rict, ze platba predem nevypovida tolik o tom, zda je e-shop duveryhodnej :-) Zaroven chapu jak uvazuje zakaznik, kor kdyz jde o prvni nakup 😉
    RSZ
    RSZ --- ---
    Platba jen předem, je to ok eshop?
    XARGH
    XARGH --- ---
    WTK: fér nabídka 😉

    Nesloží se pár Pražských idecek?
    Hlaste se v poště do 10.
    WTK
    WTK --- ---
    STICKYGREEN: jj super green tam maji asi nejlepsi
    STICKYGREEN
    STICKYGREEN --- ---
    WTK: Doporučuji Super Green nebo Green Spirit
    WTK
    WTK --- ---
    prej ze nejlepsikratom.cz slavi treti vyroci a tak mezi 8-10.12. davaj akci na vsechny kilovy baleni za 1490
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    Kecam vlastně dva:)
    BRUTOL
    BRUTOL --- ---
    Všem co si dokážou dát něco z těchto látek jen občas strašně závidim :) phenibut mi jeden měsíc pomohl od kratomu ale po měsíci ...... Delší dobu se zabývám závislosti na kratomu a můžu říct že jsem zatím potkal jen jednoho člověka který se dokázal z krataku dostat na dobro po 5 letech neúspěšných pokusu vyabstinoval v léčebně.... Jinak k tomu fenibutu jestli s tím někdo chce experimentovat bych doporučil si najít nějaký videa z YouTube kde jsou lidi co se dostali na X gramů a musejí snižovat po malinkých částech....
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    tyjo přítelkyně si na to taky stěžuje na tinnitus po kafi. je něco, co ti na to pomáhá, kromě toho nepít kafe? :-)
    dělá ti to veškerej kofein, i v matéčku, wayuse, guarana, kola ořech?
    XCIDER
    XCIDER --- ---
    Phenibut je fajn, ale z bezpecnostnich duvodu si ho davam max 3-4x do roka. Ale prijde mi, ze ta euforie je i po letech +- stejna, na rozdil od kratomu, kde pri podobny frekvenci uzivani mi prislo, ze oproti prvnim par davkam je to jen odlesk toho prvotniho rause. Pricitam to rozdilny dynamice adaptace GABA vs. opioidnich receptoru, ale samozrejme to muze byt jen moje domnenka...
    XARGH
    XARGH --- ---
    ze sis nasadil nejakou "lat`ku" co chces prodavat a co uz ne, toho si cenim (i jen tak, bez nejakeho pitvani onech duvodu. :) )
    kofein nemuzu vubec (peklo na tinnitus) ale K. na to neva, takze je to o frekvenci a mnozstvi (nektery lidi jsou posuci a prehanej ;) . ale to je u vseho). na dopaminove fronte je to docela ucinny budic. nic jineho tak instantniho a legalniho :-/ jako kofein si proste nedopreju. a na kofeinu stoji nase civilizace, ze jo :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam