• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MELDACyberpunk 2077 - Nová, dlouho očekávaná hra od CD PROJEKT RED
    HNIZDO
    HNIZDO --- ---
    HOWKING: tohle má opravit příští patch
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HOWKING: smrt během letu jsem btw nikdy neviděl
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    BUCKOWSKI: Proboha, proč. Dyť vůbec nic neprozrazuju. Kdo to nehrál, tomu to neřekne nic. (a našel jsem řešení - před nastoupením do Delamainu je třeba říci "počkej", pak zobrazit mapu a skrýt a pak nastoupit a neumře se)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HOWKING: to by si i zasloužilo spoiler div, já kromě DLC dohrál všechny konce, ale jsou tu tací, kteří ne
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Já tu verzi s apartmánem nikdy nedohraju. Předtím jsem si to pokazil sám, že jsem se do toho střešního bytu dostal ještě v průběhu hry a "vyraboval" ho. Pak Delamain nechtěl odletět, protože jsem neměl bundu. Teď jsem hrál konečně ten skrytý konec jen s Johnym a zvolil, že chci žít a taky skončil v tom střešním bytě s Judy, která mi dala následně kopačky. Teď tam bundu v šatníku mám, ale po nástupu do Delamainu při jeho první větě "letového smalltolku" umřu. (asi bug - mám 2.01) :-(
    SWAMP_ASS
    SWAMP_ASS --- ---
    JVMLOK: Fear and Loathing in Las Vegas!!
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    TENENTE: Taky je tam John Wick a ne Silverhand
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    TENENTE
    TENENTE --- ---
    to by nemuselo byt zle... (koncept ;-))
    Cyberpunk 2077 Movie (2024) - Ryan Gosling, Keanu Reeves | Concept Version
    https://www.youtube.com/watch?v=kMQHRcnn-CM
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    LOGO: Taky mám místo, kde je můžu ničit nonstop - nahoře na tom stožáru, co je nad výkupním automatem nejbližším bytu Judy. Neumí za mnou vylézt, ale jejich přísun je v takovém případě tak pomalý, že MaxTac nepřiletí - tak nevím, co by dělal se mnou na tom stožáru. Ale už jsem neměl problém ucpat okolní ulice desítkou vraků policejních aut.
    LOGO
    LOGO --- ---
    ROBIN_SNNS: já jsem je teď bombil schovanej ve skalách, tak nějak šikovně, že tam byl příchod jen mezi takovou průrvou a padali jak mouchy. 5 hvězd. Pak mě to přestalo bavit, neboť to bylo furt dokola. Utekl jsem zase mezi skály a hvězdy v mžiku zmizely.
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    HOWKING: Pokud jsi někde v průmyslové zóně, tak se dá sem tam zdrhnout a ukrýt na dostatečně dlouhou dobu, aby se zrušil poplach. Mě se to podařilo seskokem z mostovky do průmyslové zóny. Naopak ve Watsonu je to vcelku marné. Tam mne uhonili skrývání navzdory a zabili.
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HOWKING: viděl jsem videa, kde je V ničí tak dlouho, že přestanou, ale osobní zkušenost nemám
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Dá se v 2.0 s policajty zcela vyhrát? Viděl jsem video kde frajer přežil tři přílety MaxTac po sobě, ale nakonec ho stejně dostali. Je jediné řešení jak to přežít prostě utéct?
    P_T
    P_T --- ---
    HOWKING: musím říct, že s DLC je to o dost lepší...
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Byl jsem v Dogtownu bez DLC :)
    DogTown without Liberty DLC
    https://www.youtube.com/watch?v=E0lXsXEiK5M
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    HOWKING: každopádně film nebo další seriál o Rory by mi vůbec nevadil
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    více informací v roce 2013...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam