• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDAnthem & Outriders - 3rd person GaaS klub
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    já vím, že hodně záleží na otm jaké si zvolím třeba ty granáty, protože třeba ty mrazící mi umožňujou cokoliv zastavit a získat tu sekundu navíc na to, to roztřílet brokovnicí a střelou, případně nějakým tím druhem paprsku, či co to je. jednou mi padl i jeden, kterej uměl přehřívat ty obří střelné věže a hrozně snadno jsem je pak likvidoval i ve strongholdě. Takže asi u rangera dost bude záležet na výbavě a jak vám sedne.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Ranger je Mobile infantry. Doing my part!

    Mid range support s obrovskou variabilitou. Ja si ted oblíbil Beam/Sticky grenade a už nemám problém ani s Plamenometnymi Scars.
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    ranger mi přijde nejvíc nudná postava... v čem je dobrá? ninju chápu, kouzelníka taky, ale blátošlapka to byl přehmat jak svina... chápu že se něco univerzálního musí dát na veškeré materialy, že musí být classa co bude pro všechny ty co se nedokážou rozhodnout... nebo mi vysvětlíte v čem je dobrej?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    VIRIK: jo, sbírání věcí ze země je holt pro pěchotu. Pokud chceš bejt ninja nebo letec, asi to nepotřebuješ, ale my blátošlapové to tak prostě dělat musíme
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    KID_MCHUTT: takže říkáš prostě naučit?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    Já teda hraju rangera a s náboji problém nemám, prostě si je sbírám, když vypadnou. A ranger mimochodem není na long, ale spíš medium/short distance
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Já to mám podobně u Interceptora – zkusil jsem si ho vyměnit za Rangera a je tam ten problém přesně jak říkáš, hlavně s náboji.
    Za toho rychlíka naopak jedu i těžší obtížnosti v partách a docela mi to jde, funguju jako takovej distributor bolesti.
    KORAL
    KORAL --- ---
    Už chápu proč hodně lidí hraje Storma.
    Včera jsem si šel zahrát za Rangera(jinak jedu Storma) a musím říci, že i když jsem ho vybavil dropy na urovni MasterWork, tak stejně dostával hrozně na prdel na GM1.
    Jeho dodge oproti stormu je docela výsměch a ten neustálý problém s náboji, když ho chceš hrát na dálku a ne na kontaktní vzdálenost je triskní.
    Za Storma vydržím víc, mám lepší přehled ze vzduchu a udělám větší bordel, než na jaký se Ranger kdy zvládne dostat.

    Říkám si proč tam ta postava takhle nevyvážená je a nebo proč je Storm tak boostlej oproti němu.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    A teda nerozumím lootu... padly mi obě zbraně, které používám a pak ještě třikrát. Ale nic jiného v MW kvalitě zjevně v loot tabulce není...
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    PIETA: ok, zkusím je příště v chatu ukecat .)
    PIETA
    PIETA --- ---
    _KOFILA_: Na tyhle nekonečné boje a podobné veselosti by mělo fungovat, když všichni v týmu pomřou a hra se resetne do checkpointu.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    Podle logu to sestřeluje pokus stáhnout nějaký update poté, co se hra zeptá, jestli je up-to-date, dostane yes, ale zjevně nevěří a stejně se to pokusí stáhnout a padne na hubu. To skoro vypadá, že ho omylem vydali a zase stáhli...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    dneska je to nějaké celé domrdané

    jednu misi jsem dojel, při druhé to 5x spadlo do systému a od té doby nejde žádná mise spustit, pokaždé to při loadu spadne...
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    10 dni od vydani a jeste to neopravili? cmon!
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    vite co me bavi asi nejvic? quick play... nemel jsem jeste to stesti abych narazil na normalni misi a tak si s ostatnima v javelinu bavim jak jsme v misi plne bagu, v misi ktera nejse opustit jinak nez quit game... narazil jsem na dve... jedna je s ti letanim jak vas to neustale haze do pšucky a druha je ta u toho velkeho 8 valcoveho motoru, na obou stranach portaly, nekonecne objevovani nepratel...

    modlim se abych nemusel to svou zlamabou vychodni dzinglis vzdy poudat:
    voc ap fajs, its a bag or fičr, aj lajk dys gejm, is fůl of suprajsis... si ja bros, maka bros... hev a najs dej...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    RADOWAN: E!E tak to jo :) na druhou stranu, to přerušení by trvalo možná dýl než ta animace :)
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    KID_MCHUTT: na PC "E" na PS4 "X" a na XBOXOne "A"
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    _KOFILA_: to jde? :D
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    Vite co se skutecne divim? Ze jeste EA nezverejnilo zpravu, ze vlez do javelinu nikdo neskipuje :(
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    _KOFILA_: Refund se uz nedava, protoze je to patchnutelne, tvdri udajny zamestnaec SONY supportu na redditu. Osobne jsem zvedav, jestli se kdy dovime cim to bylo a jestli bude patch na Atnhem nebo na PS4 FW :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam