• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDAnthem & Outriders - 3rd person GaaS klub



    Anthem Game - Official EA Site - Electronic Arts
    ANTHEM | OUTRIDERS

    @Outriders | Server status

    #AnthemGame | #BioWare | r/AnthemTheGame | Anthem world map | Anthem archive
    Inscriptions HOWTO

    Zde NENÍ NEXTGEN klubik, tak si prosím osobni injektiva a výpady šetřete do něj. Díky.
    rozbalit záhlaví
    PIETA
    PIETA --- ---
    _KOFILA_: Na tyhle nekonečné boje a podobné veselosti by mělo fungovat, když všichni v týmu pomřou a hra se resetne do checkpointu.
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    vite co me bavi asi nejvic? quick play... nemel jsem jeste to stesti abych narazil na normalni misi a tak si s ostatnima v javelinu bavim jak jsme v misi plne bagu, v misi ktera nejse opustit jinak nez quit game... narazil jsem na dve... jedna je s ti letanim jak vas to neustale haze do pšucky a druha je ta u toho velkeho 8 valcoveho motoru, na obou stranach portaly, nekonecne objevovani nepratel...

    modlim se abych nemusel to svou zlamabou vychodni dzinglis vzdy poudat:
    voc ap fajs, its a bag or fičr, aj lajk dys gejm, is fůl of suprajsis... si ja bros, maka bros... hev a najs dej...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    RADOWAN: E!E tak to jo :) na druhou stranu, to přerušení by trvalo možná dýl než ta animace :)
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    KID_MCHUTT: na PC "E" na PS4 "X" a na XBOXOne "A"
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    _KOFILA_: to jde? :D
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    Vite co se skutecne divim? Ze jeste EA nezverejnilo zpravu, ze vlez do javelinu nikdo neskipuje :(
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    _KOFILA_: Refund se uz nedava, protoze je to patchnutelne, tvdri udajny zamestnaec SONY supportu na redditu. Osobne jsem zvedav, jestli se kdy dovime cim to bylo a jestli bude patch na Atnhem nebo na PS4 FW :-)
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    ja jsem o refund pozadal... jsem zvedav jak odpovi... neni problem si to koupit obratem zpet, mam tu hru rad... jen me zajima vse kolem a rad si zkusim nepoznane... nikdy jsem hru nevracel a jeste po dohrani... ale pada a pada do fs...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    (a navíc ho viděla kamera z PlayStationu)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    PIETA: já už půl roku nesmím pít...
    PIETA
    PIETA --- ---
    KID_MCHUTT: A jsi si jistý, že to byl Anthem?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    VIRIK: buď rád, ušetříš za holiče! Mně vyžral lednici, vychlastal bar a pak se poblil do postele, to je horší!
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Když jsem spal, Anthem mi oholil kočku :(

    zažádal jsem o refund, ale mé kočičce to již nepomůže :(
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    TRAGED: u me porad dobry, trosku me to vydesilo a mozna pockam na nejakej patch - stejne se k tomu do vikendu nedostanu a tohle asi bude v Bio primarni problem, takze ocekavam patch velice brzo. Refund nebudu ani zkouset, stejne bych to pak kupoval, takze klidne vydrzim :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN: Uz se ti PS4 taky pri Anthemu vypla a rozsypal se ti FS? Nebo je to zas nejakej reddit bogus, kdy uz je z Anthemu takovej reddit Kalousek? ;-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    The ultimate map (full of spoilers)

    https://i.redd.it/ddkk10ovvyj21.jpg
    WRATA
    WRATA --- ---
    TRAGED: No takhle castka me uplne odrazuje od hrani protoze to realne hitnu treba za tri mesice? Porad mas v tom craftingu hon za idealnim rollem zejo
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WRATA: Ono to smysl dava. 5,5k by jsi hytnul za mesic a pri moznosti vyroby by jsi uz nebyl motivovanej hrat, kdyz by jsi si vsechno mohl vyrobit. Tech par potencialncih legendarek by te u hry neurdrzelo.
    WRATA
    WRATA --- ---
    TRAGED: Ja cekal twk 7500, jelikoz denne se muzes spolehnout tak na 200 pro kazdou za normal+hc kontrakt. Zbytek musis lovit ve free a quickplay. Rozhodne nejvetsi opich jsou Sentinels protoze maji nejmin misi. Ale dostavas 5 repky za sbirani crafting mats
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WRATA: Kdyby sis vsechno vyrobil, nepotrebovakl by jsi loot ;-) Ale 50k je teda enormni cislo. Cekal bych tak max 9k.
    WRATA
    WRATA --- ---
    Tak ja konecne hitnul 3k repky za kazdou frakci abych se podival co je potreba pro MW komponent blueprinty. 50k za kazdou frakci sem teda necekal
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam