• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDAnthem & Outriders - 3rd person GaaS klub



    Anthem Game - Official EA Site - Electronic Arts
    ANTHEM | OUTRIDERS

    @Outriders | Server status

    #AnthemGame | #BioWare | r/AnthemTheGame | Anthem world map | Anthem archive
    Inscriptions HOWTO

    Zde NENÍ NEXTGEN klubik, tak si prosím osobni injektiva a výpady šetřete do něj. Díky.
    rozbalit záhlaví
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    _KOFILA_: to jde? :D
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    Vite co se skutecne divim? Ze jeste EA nezverejnilo zpravu, ze vlez do javelinu nikdo neskipuje :(
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    _KOFILA_: Refund se uz nedava, protoze je to patchnutelne, tvdri udajny zamestnaec SONY supportu na redditu. Osobne jsem zvedav, jestli se kdy dovime cim to bylo a jestli bude patch na Atnhem nebo na PS4 FW :-)
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    ja jsem o refund pozadal... jsem zvedav jak odpovi... neni problem si to koupit obratem zpet, mam tu hru rad... jen me zajima vse kolem a rad si zkusim nepoznane... nikdy jsem hru nevracel a jeste po dohrani... ale pada a pada do fs...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    (a navíc ho viděla kamera z PlayStationu)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    PIETA: já už půl roku nesmím pít...
    PIETA
    PIETA --- ---
    KID_MCHUTT: A jsi si jistý, že to byl Anthem?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    VIRIK: buď rád, ušetříš za holiče! Mně vyžral lednici, vychlastal bar a pak se poblil do postele, to je horší!
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Když jsem spal, Anthem mi oholil kočku :(

    zažádal jsem o refund, ale mé kočičce to již nepomůže :(
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    TRAGED: u me porad dobry, trosku me to vydesilo a mozna pockam na nejakej patch - stejne se k tomu do vikendu nedostanu a tohle asi bude v Bio primarni problem, takze ocekavam patch velice brzo. Refund nebudu ani zkouset, stejne bych to pak kupoval, takze klidne vydrzim :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADOWAN: Uz se ti PS4 taky pri Anthemu vypla a rozsypal se ti FS? Nebo je to zas nejakej reddit bogus, kdy uz je z Anthemu takovej reddit Kalousek? ;-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    The ultimate map (full of spoilers)

    https://i.redd.it/ddkk10ovvyj21.jpg
    WRATA
    WRATA --- ---
    TRAGED: No takhle castka me uplne odrazuje od hrani protoze to realne hitnu treba za tri mesice? Porad mas v tom craftingu hon za idealnim rollem zejo
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WRATA: Ono to smysl dava. 5,5k by jsi hytnul za mesic a pri moznosti vyroby by jsi uz nebyl motivovanej hrat, kdyz by jsi si vsechno mohl vyrobit. Tech par potencialncih legendarek by te u hry neurdrzelo.
    WRATA
    WRATA --- ---
    TRAGED: Ja cekal twk 7500, jelikoz denne se muzes spolehnout tak na 200 pro kazdou za normal+hc kontrakt. Zbytek musis lovit ve free a quickplay. Rozhodne nejvetsi opich jsou Sentinels protoze maji nejmin misi. Ale dostavas 5 repky za sbirani crafting mats
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WRATA: Kdyby sis vsechno vyrobil, nepotrebovakl by jsi loot ;-) Ale 50k je teda enormni cislo. Cekal bych tak max 9k.
    WRATA
    WRATA --- ---
    Tak ja konecne hitnul 3k repky za kazdou frakci abych se podival co je potreba pro MW komponent blueprinty. 50k za kazdou frakci sem teda necekal
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Anthem Archive - The World's First Item Database for Anthem
    http://anthemarchive.com/
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    TRAGED: myslis ze kdyby udelali mapu oblivionu vs velky mapy v bf...
    rekneme mozna i creation by pak mohl byt srovnatelny s novyma frostbitama...
    mi porad prijde bf engine na "mensi"
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    TRAGED: precti si prvni vetu u VIRIK

    a prosim te vysvetli mi rozdil :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: To chapes spatne, Frostbite neni spatnej engine, jen je od zacatku psanej pro MP FPS na relativne omezenych mapach bez rozsahlych interieru. V tom si je velmi podobnej s Gamebriem od Bethesdy. Kazdej presun je pres loading.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam