• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDAnthem & Outriders - 3rd person GaaS klub



    Anthem Game - Official EA Site - Electronic Arts
    ANTHEM | OUTRIDERS

    @Outriders | Server status

    #AnthemGame | #BioWare | r/AnthemTheGame | Anthem world map | Anthem archive
    Inscriptions HOWTO

    Zde NENÍ NEXTGEN klubik, tak si prosím osobni injektiva a výpady šetřete do něj. Díky.
    rozbalit záhlaví
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Muj Ranger je Titansmasher v Mosazi!

    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: tak to leda :)

    já mám lvl30 už dlouho a teda takhle žlutý rozhodně nejsem... ale těch MW mi za večer běžného hraní (ne když to drtíme s Koralem) popadá cca 8-10 (jenom nejsou k ničemu, ale na to jsem zvyklý od začátků WOW a dalších podobných her, kde je RNG)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Sem svine a prvni, a zatim stale jedina, MW mi padla uz na LVL25 :-]

    Jo a to nejsem ja, ja mam teprve LVL26. Tohle je

    Legendary Ranger : AnthemScreenshots
    https://www.reddit.com/r/AnthemScreenshots/comments/b0iu4t/legendary_ranger/
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Jo, jdi doprdele! :D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: a ty jdi taky do prdele, jo? :P Mně sice věci padají (na drop si stěžovat nemůžu, i když to nejsou legendárky ale jenom MW), ale rng stojí za hovno... Ale asi to nehraju 24/7 jako ty :P
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Not dropping at all!!

    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KID_MCHUTT: ...klatě, špatnej rok :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    PIETA: to je sice pravda, ale tak by bylo dobré ty lidi nějak motivovat, ne jenom nasírat
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    PIETA: je to tak. Když se uklidním, taky vyplňuju ticket :)
    PIETA
    PIETA --- ---
    Jinak teda ono všechny online hry závisí na tom, aby jim hráči hlásili problémy a chyby, čili hráči jsou vždycky zároveň testeři. Vzhledem k tomu, že hráči pár minut od vydání hry mají odehráno víc hodin, než celý testerský tým za celou dobu vývoje, tak těch chyb prostě najdou víc.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Tak mně se taky včera stala věc, po který jsem chtěl rozmlátit PC, padl mi Anthem a když jsem se chtěl uklidnit ve F76, tak ten mi nakonec zamezil vypnutí hry a musel jsem dát tvrdej restart. Jak šťastný jsem pak zapnul svůj Xbox a hrál na něm, funkční normální stroj...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ZAREK: ale to třeba taky
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    KID_MCHUTT: devky jen na to aby si mel z ceho snupat ten kokain predpokladam
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    PIETA: flétna. kokain. možná děvky.
    PIETA
    PIETA --- ---
    KID_MCHUTT: Online hry se strašně blbě kradou.

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KORAL: Celou dobu jsem si rikal, whatever, quikplay stejne nikdo nepouziva a pak jsem dojel pribeh a dostal Legionary challenge quest....
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ...nebo začnu hrát na flétnu a šňupat kokain, možná to bude levnější a uspokojivější než hraní her.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Vcera jsem konence hitnu 26 a "nucen" dodelat Weapon challenges jsem vytahl do Freeplay s Colossem....

    ... a musim rict, ze zacatek byl peklo, ale jakmile jsem se vybavil a zacal prichazet na zpusob jak Colosssa hra, tak se ze me zacalo stavat "peklo na nozickach". Torrent autocannon + plamenomet + Shield charge. Uff,, musim rict ze s nim nejaky cas vydrzim.

    BTW je zajimave, jak me v Demu nejvic oslovil Storm a Interceptor, zatrim co Colossus mi prisel uplne nejvic nudnej, zatim co v retailu to mam naprosto obracene. Ale pocitam, ze to je casem kterej tomu clovek ted muze vecnovat, protoze nespecha vsechno hned vyzkouset.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KORAL: mě nasralo. Asi ty se vrátím zpátky ke kradeným hrám jako zamlada.
    KORAL
    KORAL --- ---
    Tohle mě vážně pobavilo :D
    Anthem beta Tester to QP >/D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WRATA: No nevim, ja beham s Rangerem nejradeji Warden//Devastator
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam