• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDAnthem & Outriders - 3rd person GaaS klub
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    VIRIK: ne
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    KID_MCHUTT: to dělám, a nic víc není? Nějaký utajený mise za zlatem? :D
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    VIRIK: spousta toho je za daily, něco je za instance, něco je za splnění všech těch výzev
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    KORAL: a kde vyděláváš nejvíc Coin, nebo to neřešíš a prostě máš?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KORAL: protože máš víc štěstí než rozumu, kurva. Padají ti použitelné věci, kdežto u mě je to jako ve všech RNG hrách - prostě hovno.
    KORAL
    KORAL --- ---
    TRAGED: Si pis, mám ho někde kolem 650 a miluju nabíhat do nepřátel, pak je zmrazit elektrikou a praštit do země . Pak popoletet zase ve vzduchu ještě zmrazit a s impacktem dopadnout na zem s pořádnou ranou.

    Nejradši bych hrál za všechny najednou, každý má své kouzlo v každém se dá najít něco co tě uchvátí. Jen storma má každý, a hned po něm potkávám nejvíc Colosuse, tak jsem si řekl, že Ranger bude fajn jako doplněk k těm ostratním a zatím s ním jsem v 90% případu největší drtič na GM2 :-D
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    já se udělal na intercepteru a colosu, oba mi vyhovujou – a ty ty ostatní se taky plánuju naučit a bavit mne nakonec budou všichni stejně hodně. Se štítem to řeším poměrně často, ale ty osttaní útoky, to mne nikdy nepřestane bavit, včetně acidu :D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KORAL: A uz jsi zkousel Colosa? Roztocit Torrent a pritapet plamenometem a do toho "tesla" coil praska do kazdeho kolem! A kdyz dojdou naboje, vyathnmes stit, udelas dva kroky zpet a vsechny rozchagujes :-)
    KORAL
    KORAL --- ---
    No já doteď mastil Storma, mám na něm 710+, ale Kid tak moc brečel, jak dostává klepec, až jsem si ho vzal a za týden na něm udělal 704. A musím říci, že Storm není špatný, ale za toho Rangera je to výzva a zábava.
    A ta jeho Ulti , ten pocit, když zaměřím 10 a víc nepřátel a nebo jen Bosse a pak to odpálím a oni lehnout a nemu mu zmizí Půlka HP, to je k nezaplacení :-)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: tak část protáčet můžou, ale tady jsou v obchodě jen ty protáčecí :)
    Líbí s emi i nějaký materiály, ale musím počkat až zase budou, protože skrze tejden to nestíhám ani sledovat.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Presne tak, chci sveho Ranger Doomguye ASAP
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Jezne to by jsi mel moc male nutkani to koupit :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KORAL: Urcite nebyl, tu helmu jsem videl poprve az tady po ukonceni story. Byl tam Sentinel.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    ale taky mne sere to protáčení. Ať udělaj normální obchod a nám možnost si to kompletovat, a ne tohlectu čtyřdenní vystavení.
    KORAL
    KORAL --- ---
    TRAGED: Nejsem si úplně jist, ale myslím, že už byl v nabídce, hned z kraje druhého týdne.
    Určitě ho zase protočí a uvidíme, jestli to byl on.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: to vypadá ale fakt dobře, jde se farmit

    z čeho je vlastně nejvíc coinů?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: to je Anthem, ne Doom :P
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: no právě proto říkám, že jsem se přehlídl
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A osobne doufam az, jestli, se v shopu objevi Corvus armor pro rangera - ti dva v zadu:

    KORAL
    KORAL --- ---
    TRAGED: tedy oba vypadají aspon díky té přilbě hmizoidně:-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam