• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDAnthem & Outriders - 3rd person GaaS klub
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Slevu na dalsi uzasny product EA na Originu! :-)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: slevu na co? :) a jak jsem to tak googlil, nejsem sám, takových lidí je spousta
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Pak uz jedine EA suppoert, aspn dostanes slevu :-]
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: ne a ne
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: A nepomohl ani relog? A neni to nedokumentovaná featura a schovávají se u obchodníka v rewards?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    jenom teda nevím, jestli to už není sabotáž odněkud zevnitř BW/EA - vypustit ven neotestovanou novou funkčnost potom, co jim lidi serou na hlavu kvůli tunám chyb... hnus.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    tak je to SUPER! dostal jsem emote a materiál z elysian chest!

    ...ale ve forge je nemám...
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Na PC jsem na poslední šel namakanej jako prase, ale tady to jdu s grupou, tedy to jede hodně rychle a ty kontrakty přicházej po misích. Ale když je jedna v noci a ráno je třeba pracovat, nemůžu dodělávat před tím mise, notabene když to teď řve, ať nejdřív dodělám ty mise, jinak se na nástěnkách nic neobjeví /že by úprava včerejším patchem, chce to splnění povinností?
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: jen kontrakty a ty fialový se mi ani ještě neukazujou, protože mám nízkej level. XOX verzi hraju od soboty.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Hmm, ja jsem posledni misi odkladal veeeelmi dlouho, dobehal jsem mezi tim komplet Arcanist i Freelancer mise, coz jsou vlasnte contrkaty, jen teda nemuzu zarucit, ze se pocitaji i do techto daily pro klic, do obyc deaily se mi na 99.9% pocitaly.

    Ovsem hral jsem velmi specificky, stravil jsem mrte casu ve Freeplay plnenim challenges, takzed jsem se pomerne casto vracel do Tarsis menit equip a vzdy prokecal kazdeho kdo mel u sebe bublinu.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    respektive pro sentineli jsem dělal dva, ale to jedno nebyl kontrakt, ale mise. A po ní s euž žádný kontrakt neukázal, jen to řve ať jdu dohrát příběh.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: nejsem idiot, protě tam žádný nemám, nic tam není, prostě jsem všechno vyzobal a teď to čeká na dokončení příběhu.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    Complete every daily challenge to collect the maximum amount of Elysian Keys, and a reward will always be waiting for you at the end of a tough Stronghold. You’ll have to move fast, though, because Anthem’s world is always changing, and the Elysian Chests won’t be around forever.

    hm.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: my šli s Koralem a měli klíče, zbylíci klíče neměli. K posrání
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Jarred a Sentinelove davaji urcite mise i jeste pred dokonceim pribehu.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    TRAGED: jo, už vím, já jsem včera se na XOX koukal, že ale nemám nikde kontrakt, jen jeden (jsem před pslední příběhovou misí) a pak už jsem šel spát.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VIRIK: Je to pod daily challenge, za dva splnene kontrakty dostanes klic. Nejsem si ted jist, jestli je to za kazde dva, nebo ma kazdy narok jen na jeden klic denne.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    včera jsme to šli, klíč měl jen jeden a zrovna v ní něco bylo.
    Nám ostatním došlo až potom, co je ta divná nová ikonka, a skoro nikdo si nebyl jistý jak přesně se to získává. By bylo možná dobrý ozřejmit, tragede, když máš takovej přehled.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A je to resene tak, ze na konci Strongholdyu jsou 4 truhly, takze to fakt chce, aby mel klic kazdy. Co kdy by jste otevreli jen ty 3 "spatne"! ;-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT:

    Get Special Stronghold Rewards with Elysian Caches
    https://www.ea.com/games/anthem/news/elysian-cache-keys
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam