• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDAnthem & Outriders - 3rd person GaaS klub
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: to bude i bez tlačení moc dopředu, neboj. A jsi ještě v té jednoduché části, ono to přitvrdí.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Jo, a jeste me stve, ze kdyz tlacim moc dopredu, tak je mi hra schopna spawnovat moby do zad. Moc prijemne.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Dal to bylo uplne v pohode. Je to vetsinou o dementni mape. Peak mam hotovej, zbyva mi tam uz jenom Alchemist.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: my furt necháváme automaticky zvětšovat obtížnost. Ale pokud máš problémy tady, připrav se na veselý boj o kus dál... Už to bude jenom horší ;)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: Ano, jsou mista kde je to fakt na pest. Naproklad mapa, kde se dostavas k radiove vezi, ta z bunkru ven, kolem beneden doelva, schopvat ze, uprotred vybechnou dva brokovnici a Ironcalad, pak vylze Mortar a ponem banda melee s Captaionem, kteri te zatlaci dozadu a reset, protoze hrac tam nemuze, ale Captain uplne v pohode. Na pest. Hral jsem to nescetnekrat. Nakonec jsem vymekl a prepnul na chvili na story tier.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    TRAGED: jj, vypada to relativne rozumne
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Outriders maji uplne skvelej krafting! Prehazovani modu, leveling a atd je co my v looterech chybelo.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ( A porad me stve ta kamera, obcas umiram a vubec netusim na co, protoze si nevidim pod nohy, nebo se seknu o prekazku za zady, Chtelo by ji to o kus vic vzadu, aby byla vydet cela postava.

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    GANDHI: JJ, maj velkej problem, na tohle se jim lidi brzo vykaslou. Acariho jsem nakonec dal. ale ted me to koplo v pulce Divine intervention.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    heh, tak jsem chtel psat, ze mem kliku a vykoplo me to vzdycky jen na zacatcich questu:p Tak ne:p ted mi to crashlo takrka pred koncem questu ... ty servery jsou fakt na picu
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Jo tak ty by jsi chtel hrat solo? Tak tu mas Molten Acari a jeji 3. fazi.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Tak jsem potkal Screechery a dost bych ocenil moznost nastvani kamery. Kdyz tam jsou dva a ja pri mireni nahoru nevidim cervene oblasti zasahu je dost naprd..
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    za sebe musim rict, ze je to docela chytlavy:) Teda pokud se cloveku podari pripojit - to je skutecne pain in the ass:p
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: jo, je to povedené, uvidíme, co bude po konci příběhu... :)

    mimochodem, s tou uvěřitelností postav si fakt vyhráli, jenom si tak nějak nejsem jistý, jestli kopu za správnou stranu...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Tak se to docela slibne vyviji :-)

    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: no, zjevně se to nepovedlo každému ;)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT:

    Core Components - Major Outage
    Outriders status page Status
    https://status.outriders.net
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    já jsem v lobby, co vy? :)

    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: my byli v mp :) možná je to "táhni Evropo?" :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KID_MCHUTT: servery, levely, bába nebo sníh...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam