• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDAnthem & Outriders - 3rd person GaaS klub
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    btw. zjistil jsem, ze se mi furt vali v knihovne Remnant:From the Ashes. Urcite se tu najde nejakej harcovnik co hral oboji a dokazal by par slovy napsat nejaky srovnani:)
    KORAL
    KORAL --- ---
    Kdyby nebylo těch lagů, tak sem si tu hru náramně užil. I když je příběh lehce děravej, tak má spád a vtánul mě do sebe. Ale to lagování ve 3 lidech mě málem donutilo s tou hrou přestat, protože se to prostě nedalo.

    Když jsem hrál s Kidem duo, tak to občas zalagovalo, ale docela málo. Pak se k nám přidal kamarád ze Slovenska a tomu to lagovalo permanentně a mě začalo také. Takže to, že to nejede na jejich serverech je očividné ...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: chová se to tak.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    TRAGED: ale v zasade to odpovida tomu, co pisou llidi v commentech na Steamu
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KID_MCHUTT: To mi chcers rict, ze MP je v tom udelanej tak, ze se jednoho stane server, jen routovanej pres jejich servery? To se mi nejak nezda.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    WRATA: netuším, jak je to solo, kromě toho, že s pyro jsem měl problémy tam, kde jsem je předtím s techno neměl, ale dva a tři lidi jsou obtížností dost podobní, ten hlavní rozdíl je v tom, že ve třech to dvěma brutálně laguje a ve dvou to laguje jenom jednomu a ne moc.
    WRATA
    WRATA --- ---
    KID_MCHUTT: Angry Joe si stezoval ze ve trech lidech je to silene nevybalancovane oproti tomu kdyz jdes solo nebo duo
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    tak jo, cca po 40 hodinách dohráno story.
    - žádný nečekaný zvrat
    - v posledních možná dvaceti videích totálně rozsynchronizovaný zvuk
    - lagů jak nasráno, poslední boss díky tomu nešel zabít na 30/15, protože když člověka oneshotne neviditelný bordel a boss s každým dalším pokusem sype o jednu střílející chujovinu víc, nedá se to. Ani s full healing buildem, tankem a DD, které vydrží jak ženská.

    je tam vidět, že to vydávali kurva narychlo, celkem dlouho před tím, než měli - ta poslední cca třetina vypadá nedodělaně a komplet neotestovaně. A to, že to při loadu najednou udělá brutálně hlasitý zvuk, který skoro urve hlavu, jen tak, protože může, je třešnička na dortu.
    Jo a závěrečné titulky, stejně jako úvodní animace, nemají regulovaný zvuk, takže jedou na max. Asi aby na to lidi nekoukali. Viděli by, že tým víc šukal, než vyvíjel a testoval...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    GANDHI: mně fascinuje, že to tam nechávají vyhnít a nemažou to po sobě...
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    KID_MCHUTT: ono se to nastrada, kdyz ma jeden ten report kolem 300MB:p
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    GANDHI: 37Gb :-O
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    KID_MCHUTT: C:\Users\****\AppData\Local\Madness\Saved\Crashes
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    GANDHI: dík :) já tam totiž asi budu mít podobné obludy taky...
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    KID_MCHUTT: na nejaky obskurni misto, ale ted to z hlavy nedam, az mi to zas crashne tak to postnu
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    GANDHI: kam je to sype?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    GANDHI: jo přes prime time to dneska drželo, ale lagovalo to jak prase... Jinak my už jedeme lvl 30/14 :)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    lol, tak jsem to asi zakrikl - dneska uz to vecer startuju tak napodesaty, a kdyz uz se konecne dostanu za ten podelanej filmecek, tak to klekne na anticheatu:p a funfact nadavkem - crash logy zabiraly na disku peknejch 8GB:p
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Kbelik 2.0

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Hmm, koukam ze na ty outage maji i historii!

    Outriders status page Status - Incident History
    https://status.outriders.net/history?page=1
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    TRAGED: ja se uz od vcerejska pripojuju docela v pohode a hra drzi(nepadlo mi to ani jednou, zadny zaseky v questech) - vlastne jediny problemy, se kterejma se jeste pravidelne setkavam jsou, ze to nastartuje az napodruhy (napoprvy to crashne po uvodnim videu) a semtam pote selze anticheat, ale jakmile jsem ve hre tak naprosta pohoda. Ale taky teda jedu zatim striktne solo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam