• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    baví mě tu číst jedno ID.. začala jsem si ho zpětně vyhledávat v diskuzích.. čtu si jeho komentáře, vtipy, poslouchám jeho muziku..
    (dopisy neobtěžuji a myslím, že jsem neškodná:)
    Je to stalking?
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    Přiznám se už si neobjednavam nic jinyho než erotické pomůcky.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SALVATOR: Protože jsou hnusní!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    KOVOVAMINCE: Drahá, ty si u týhle scény budeš oči zakrývat i v 70.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Ještě pořád si zakrývám oči, když je v Harry Potterovi scéna v pavoučím hnízdě...
    TOREIP
    TOREIP --- ---
    CLOWNZEPPA: Ja Zoufaly manzelky. A bavilo me to.
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Dneska jsem poprvé psala někomu výpověď. Je to hnusný a na Praze 10 dojde červený víno. Je mi strašidelně mizerně.
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    To děcko bylo držák, házel jsem na něj strašně zlý pohledy , ale brek nikde ,větší drsňák než jsem čekal
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    CLOWNZEPPA: Já všechny díly Divokýho anděla.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    Mam neskutecnou chut dojet za manzelem sestry me zeny a regulerne mu rozbit hubu.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Dnes jsem zažil relaps alkoholikoa, o kterém jsem to nevěděl... Pocity? Dost fujky, vztek, že mám být jinde a dělat něco jiného, než oživovat člověka, co "má chřipku", a trošku zklamání, že všichni ostatní, co o tom věděli byli like ono to přejde samo, už jsme to párkrát zažili...
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Viděl jsem všechny díly Esmeraldy...
    SHEWOLF
    SHEWOLF --- ---
    Včera jsem uvařila k večeři tak výbornou kulajdu, že jsem ji dnes s těžkým srdcem dávala mladýmu do práce a v duchu si přála, ať ji z nějakýho důvodu nechce a já mohla ten zbytek sežrat celej sama.
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    Svým dětem říkám, že aby teď dobře fungovaly musí se teplé oblékat, být najedení a vyspaní...
    (Což sama nedávám a je mi v té fyzické nepohodě příjemně tlumeně)
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    Na svoji dnesni pracovni moralku nejsem vubec hrda.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Nedavno jsem synka poslal spat o 2h driv s tim ze jsem po pohadce co poustime večer ho zahnal do koupelny...
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Letos mě vůbec nebavěj Vánoce... Akorát mě sere, kolik je kolem toho práce. Kdybych nevěděla, jak je má muž rád, vykašlu se na všechny ty kraviny okolo.

    A taky vůbec nechci nic dávat švagrový, ale společenská konvence si to žádá. Silně zvažuju nejlevnější random kosmetickou kazetu, kterou potkám. Nebo nejhnusnější a nejplastovější fusky. Ještě v blbym čísle třeba...
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    CARLITO: nevidel sem ani jeden z:
    pan prstenu, harry fotr, cokoli se schwarzenegerem a vubec vsecky ty mainstreamovy a hollywoodsky sagy jelikoz sem alergickej na klasicky filmovy schemata a scenare kdy i dialogy z filmu odehravajici se ve stredoveku pripominaj rozhovory dvou teenageru sedicich v mekaci se smartphonem v ruce

    (tim nechci tvrdit ze bych byl nakej silenec do nezavisly kinematografie, muj profil je spis neco mezi filmovym analfabetem a nahodnym objevitelem kdyz mi neco semtam pride pod nos)
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    nesnášim kočky !
    CARLITO
    CARLITO --- ---
    Neviděl jsem ani jeden díl Star Wars ( ale asi to napravím ).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam