• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TOULASE: vidíš to a kdyby měli všichni prémiovku a schovávali historii, tak bys utřela nos :)
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    TOULASE: Naopak:) To je přízeň...
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    baví mě tu číst jedno ID.. začala jsem si ho zpětně vyhledávat v diskuzích.. čtu si jeho komentáře, vtipy, poslouchám jeho muziku..
    (dopisy neobtěžuji a myslím, že jsem neškodná:)
    Je to stalking?
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    Přiznám se už si neobjednavam nic jinyho než erotické pomůcky.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SALVATOR: Protože jsou hnusní!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    KOVOVAMINCE: Drahá, ty si u týhle scény budeš oči zakrývat i v 70.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Ještě pořád si zakrývám oči, když je v Harry Potterovi scéna v pavoučím hnízdě...
    TOREIP
    TOREIP --- ---
    CLOWNZEPPA: Ja Zoufaly manzelky. A bavilo me to.
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Dneska jsem poprvé psala někomu výpověď. Je to hnusný a na Praze 10 dojde červený víno. Je mi strašidelně mizerně.
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    To děcko bylo držák, házel jsem na něj strašně zlý pohledy , ale brek nikde ,větší drsňák než jsem čekal
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    CLOWNZEPPA: Já všechny díly Divokýho anděla.
    IXTREMIST
    IXTREMIST --- ---
    Mam neskutecnou chut dojet za manzelem sestry me zeny a regulerne mu rozbit hubu.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Dnes jsem zažil relaps alkoholikoa, o kterém jsem to nevěděl... Pocity? Dost fujky, vztek, že mám být jinde a dělat něco jiného, než oživovat člověka, co "má chřipku", a trošku zklamání, že všichni ostatní, co o tom věděli byli like ono to přejde samo, už jsme to párkrát zažili...
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Viděl jsem všechny díly Esmeraldy...
    SHEWOLF
    SHEWOLF --- ---
    Včera jsem uvařila k večeři tak výbornou kulajdu, že jsem ji dnes s těžkým srdcem dávala mladýmu do práce a v duchu si přála, ať ji z nějakýho důvodu nechce a já mohla ten zbytek sežrat celej sama.
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    Svým dětem říkám, že aby teď dobře fungovaly musí se teplé oblékat, být najedení a vyspaní...
    (Což sama nedávám a je mi v té fyzické nepohodě příjemně tlumeně)
    CYBORCA
    CYBORCA --- ---
    Na svoji dnesni pracovni moralku nejsem vubec hrda.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Nedavno jsem synka poslal spat o 2h driv s tim ze jsem po pohadce co poustime večer ho zahnal do koupelny...
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Letos mě vůbec nebavěj Vánoce... Akorát mě sere, kolik je kolem toho práce. Kdybych nevěděla, jak je má muž rád, vykašlu se na všechny ty kraviny okolo.

    A taky vůbec nechci nic dávat švagrový, ale společenská konvence si to žádá. Silně zvažuju nejlevnější random kosmetickou kazetu, kterou potkám. Nebo nejhnusnější a nejplastovější fusky. Ještě v blbym čísle třeba...
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    CARLITO: nevidel sem ani jeden z:
    pan prstenu, harry fotr, cokoli se schwarzenegerem a vubec vsecky ty mainstreamovy a hollywoodsky sagy jelikoz sem alergickej na klasicky filmovy schemata a scenare kdy i dialogy z filmu odehravajici se ve stredoveku pripominaj rozhovory dvou teenageru sedicich v mekaci se smartphonem v ruce

    (tim nechci tvrdit ze bych byl nakej silenec do nezavisly kinematografie, muj profil je spis neco mezi filmovym analfabetem a nahodnym objevitelem kdyz mi neco semtam pride pod nos)
    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    nesnášim kočky !
    CARLITO
    CARLITO --- ---
    Neviděl jsem ani jeden díl Star Wars ( ale asi to napravím ).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam