• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Tak kdyz uz tady jedem tu lasku, ja se priznam, ze jsem zamilovana. Jako to jelito. Jsem pracovne a tvorive uplne k hovnu. Asi je to hezky, ale moje vnitrni prakticke ja to vlastne trochu sere a tesi se, az z silene zamilovanosti bude jen hezka laska.
    N_I
    N_I --- ---
    maluju na zamrzlý auta smajlíky sluníčko nebo 23

    vždy mě to bavilo, když jdu s dcerou nebojim se tak, že na mě nekdo vyběhne co mu čmárám jako po autě...když jdu sám, čekám že mě jednou někdo ztolčokuje...
    MIORIEL
    MIORIEL --- ---
    Postreh: musim uznat, ze po rozchodu vypadame oba lip...
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Hehe.. zjistila jsem, že masážní proud na naší sprše je fajn nejen na záda :D
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    FEDAJKIN: Potom co jsem si tady od tebe přečetl už celkem chápu proč ti lidi dávaj ty mínusy....
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FEDAJKIN: ty vole, ja sem rad :D jinak bych tu nebyl..
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    VYHULENY_UFO: to že se chovám jak kreten neznamená že se mi musíš kvalifikovat a vysvětlovat proč děláš něco nějak, to je tvoje věc. Mej se rád, nemáš potřebu se obhajovat.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FEDAJKIN: chodim sem odpocivat, kdyz nemam co na praci. k tomu snad diskusni servery s nekonecne recyklovanymi diskusemi, ktere v obdobnych podobach najdech na okounech, hofacich, fejsbukach a buhvikde, existuji, ne?? platim si premiovku, nedelam si multaky, kdyz si me das do ignoru, vis, ze na me nikdy vic nenarazis. beru to jako hospodu, kde taky nektery navstevniky nemusim, ale pivo nam toci jeden clovek se svymi pomocniky.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    FEDAJKIN: Vyprávěla mi ženská, že prý bydlí 20 let někde ve Španělsku na vsi a místní jí mají pořád za cizinku a prakticky nikdo se s ní nebaví. Nemyslím, že je to česká specialita a zaprděnost, ale lidi to prostě mají kolikrát v povaze.

    A nějaký to přiznání. Před měsícem a něco jsem začal běhat a od té doby mě trápí běhavá nemoc.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    VYHULENY_UFO: vim to dlouho, teď se přiznávám. Z tebe jsem mimochodem taky znechucenej, ten ta tvoje dychotomie smazky a snahy zapadnout do pseudo intelektuální politický debaty tim že tam děláš RSS nezajímavých zpráv, jak maskujes hloupost kvantitou a nalhávas si že tim děláš někomu službu, nevím proč to máš zapotřebí.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FEDAJKIN: je dobry, zes na to prisel... me to taky trvalo par let.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    VYHULENY_UFO: Který v tomhle případě jen multiplikuji realitu.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FEDAJKIN: lol.. vzdyt jsme na internetech. :D
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Přijde mi hrozně směšný jak tribalne funguje česká zaprdla společnost a Nyx je toho zrcadlem. Hlavní hodnota je rodák, našinec, místní. Ve společnosti se to projevuje taky, že když se pristehujes třeba na vesnici, tak dalších patnáct let posloucháš že ses náplava a ne rodák. Na nyxu je obdoba to, že když postnu úplnou sracku do auditka kde mě znají, protože jsem tam aktivní posledních deset let, dostanu desítky lajku, a když postnu něco docela dobrýho do auditka, kde jsem poprvé, tak úplné ticho. Pořád se rozhoduji jestli mi to prijde vtipný nebo ubohy a zavržení hodné. Spíš ubohé, ale až budu v lepší náladě, nenávidět tenhle svět míň a po min pivech, bude to zas vtipný.
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Začínám být závislá na svých hodinkách a jiných měřidlech, co mi monitorují sportovní výkony. A teď jsem naštvaná, protože jsem si zapomněla zapnout hodinky před svou TRX lekcí.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    ROARCK001: A co ti, co tomu budou navěky říkat "ekšn"?
    MONROE
    MONROE --- ---
    Nesnasim Michala Davida.
    ROARCK001
    ROARCK001 --- ---
    mám strašnej despekt k lidem kteří vyslovujou event jako "ívnt"
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Jsem hrozně línej!
    CARLITO
    CARLITO --- ---
    jsem přežranej smaženýma řízkama a to ani neni neděle .. :-/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam