• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    A zcela bez šťouralství, cejtíte se vždycky nějak? Nikdy nijak? Já se naprostou většinu času necejtim nijak, nebo to aspoň nevnímám, jestli to vůbec jde. Myslím emoce.
    Bohuzel mám asi dost rbf syndrom, takže se mě pak takový podobný NEI pokoušej rozesmát v domění, že sem smutnej, což mě akorát nasere, protože mi většinou vyhovuje necejtit se nijak :-D
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    ROARCK001:
    FAIRIELLA: Berte to tak, že to že se někdo cítí dobře, nebo líp, než ostatní... Že se vždycky může lusknout prstem a lidi se budou cítit blbě a hůř, než ostatní. Klidně se ciťte dobře. Klidně soutěžte, kdo je lepší. Já budu luskat do rytmu.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Já se přiznám, že mi asi chyběj nějaký mozkový buňky. Nechápu některý způsoby lidský komunikace. Hlavně třeba pomocí náznaků. Jak vůbec může někdo očekávat reakci na něco, co nebylo řečeno na rovinu. A pak eště bejt nasranej, když reakce očekávatelně nepřijde. Nechápu spoustu forem umění, lyrická poezie je pro mě většinou peklo, pokud není formulovaná jasně, takže symbolismus sem nesnášel a naprosto sem chápal akmeismus. Asi obecně je pro mě nepochopitelná strašná spousta metafor a hyperbol. Nechápu expresivní tanec. Ne že bych mu chtěl upírat estetický kvality, to ne. Spíš jen nechápu, jak z toho může někdo něco chápat. A jak tak čtu tady Fairiellovou, tak zjišťuju, že nechápu, jak se někdo může takhle nimrat ve svejch emocích a pitvat svoje pohnutky a řešit svoje prožívání. A nemyslím to špatně i když by to přes zvolený slova tak mohlo vypadat. Asi sem nějakej rozbitej, nebo co.
    TERA79
    TERA79 --- ---
    Těším se, až odejde. Celý příští týden mám sama pro sebe!
    ROARCK001
    ROARCK001 --- ---
    Bojím se lidí, kteří usilovně nebojují proti touze cítit se lepšími než ostatní a tenhle pocit nepovažují za svoje lidské selhání.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Tak já se taky přiznám, mám rád starý seriály, Profesionálové a Magnum
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Asi bych do toho šel...

    Sice bych se pak asi týden v kuse sprchoval, herák bych ze sebe dostával tak půl roku, ale mohl bych říct "šukal jsem Janis Joplin" :)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    ...Chlapci a chlapi, Dynastie Nováků, Byl jednou jeden dům a Dnes v jednom domě...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Miluju starý a často nenáviděný seriály - Žena za pultem, Plechová kavalerie, Rozpaky kuchaře Svatopluka, Synové a dcery Jakuba skláře, Nemocnice na kraji města, Vítr v kapse, My všichni škokou povinní, Tajemství proutěného košíku, Chalupáři atd.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Mame v rodině hostorku, ze jedna příbuzná dělala v papiňáku jelita. Jelita se protlacily tlakovým ventilem a výstříkly se na strop.
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    Máme doma na stropě fazole, které unikly z papiňáku.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Mám iracionální strach z papiňáku a proto ho vůbec nepoužívám.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KOVOVAMINCE: coz je morbidni samo o sobe....
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Ja zboznuju The great pottery throw down. Talentova soutez pro krehke duse.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Zbožňuju americký a britský reality shows. Nejlepší jsou ty, kde se morbidně obézní lidi snaží zhubnout. :D
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    priznam se, ze me hreje u srdicka ze nejsem sam v mych hudebnich nepreferencich a ze se NELLAS pujde upalit.

    (a mohli bysme si na to zalozit nakej specialni klubiki, pac uz sme to tu imho slusne zas*ali)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    A jinak mám ráda většinu kapel a zpěváků, na které se tu nadává. Asi se půjdu upálit :))
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Pop a Oldies nebo jak se tomu říká mi nevadí, dokonce ani ty Český radoby rockový kapely mě nějak moc neserou, ale až na pár vyjimek jako jsou třeba Mandražé (jak se ta sračka píše nemám tušení, a ani mít nechci), Chinaski, Nightwork a další podobnej odpad, za to by se mělo upalovat za živa. A jedno velmi speciální pobodání za Kryštof! To totiž přesahuje snad i hranice vesmíru svojí strašnou špatností!

    A Nohavica, z toho se mi taky otevírá kudla v kapse.
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Jsem nevymazlená a berou mne chutě... to zas bude den! Obdivuju lidi co žijí v celibátu dobrovolně a léta.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    GONZA223: Většinu hudby mám ráda jen z nostalgie.
    GUMBA: Sudý nebo 5.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam