• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Několikrát denně refreshuju coronavirovou mapu a kontroluju, jestli přibývají.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    GREAT_R: zvrhlíku.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MADIETTA: Já si je shlídl taky a dobře jsem se bavil :-) občas si to pustím znova.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    ELIZHANNAH: Ano, na RFB není nic špatného a nikdo nemá povinnost. Tyhle holky to podstupuvaly dobrovolně, protože o to stály. Asi to byly veselý usměvavý paní a tenhle výraz je trápil. Jsou lidi, který zase trápěj vrásky od úsměvu...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    GUMBA: jj a pak koukat na ty zkřivené ublížené xichty, mě regulerně nabíjí :)
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    ADAMIRA: V tech pripadech, kdy se to nehodi, si to zejmena nedokazu odpustit. Ale obvykle pak rikam: "Nechci rikat, ze jsem to rikal, ale ja vam to rikal."
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    I když se to nehodí, neodpustím si "já to říkal", protože výchovnej prvek.
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    GREAT_R: nechápu proč. Na rbf není vůbec nic špatného a nikdo nemá povinnost nechat si upravit operativně svůj výraz, aby se ostatní cítili lépe. Navíc pokud by rbf měl muž, a ne žena, nikoho by ani nenapadlo ho pořád upozorňovat, aby se usmál, natož aby cítil potřebu si kvůli tomu nechat přeoperovat obličej.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Někdy hrozně ječim na děti a třeba je agresivně chytnu za ruku až je to bolí. Bojím se abych jim v afektu neublížila. Nebo komukoliv neublížila. Většinou se na okolí tvářím vážně mile a příjemně a jsem dost splachovací, ale když vypěnim, tak se sama sebe bojím.. To si chci pak někam zalézt a v koutku tiše plakat.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    SALVATOR: ja se cejtim jenom kdyz se par dni nemeju
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    SHEWOLF: To jsi šťastná osoba. Několik jsem jich zběžně zhlédla a poslechla v rámci sebevzdělávání, abych nebyla před dětma za boomera, a teď toho hořce lituji.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Jsem majitelkou resting bitch face vyrazu, kdyz chci a opravdu to neni smutnej vyraz. Ani nahodou.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SALVATOR: Já jim zase odpovídám (když už jsem ulovena) značně studeně "že nejsem smutná, ale normální". To je většinou odradí aspoň od další konverzace.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    KOVOVAMINCE: Jo, já to mám dobrý, že až na výjimečně odolný jedince, moje držka lidi spíš odrazuje od mluvení na mě.
    SHEWOLF
    SHEWOLF --- ---
    Neslyšela jsem ani jednu písničku a neviděla ani jeden videoklip od Billie Eilish...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    KOVOVAMINCE: nedávno byl někde článek, že si ženy nechávají operovat resting bitch face výraz na nejaky veselejší.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Překvapí někoho, když řeknu, že to mám podobně jako kolega vlkodlak?
    Ale mám k tomu obličej, kterej ostatní nutí k zjištování, proč jsem tak smutná. Nejčastěji jsem obětí důchodců v mhd. Dokonce i v obchodě.
    Což mě vede k přiznání, že se vyhybám starejm lidem. Hrozně se bojím, že na mě budou mluvit.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Mám se blbě, ale do dubna se to snad spraví.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    A zcela bez šťouralství, cejtíte se vždycky nějak? Nikdy nijak? Já se naprostou většinu času necejtim nijak, nebo to aspoň nevnímám, jestli to vůbec jde. Myslím emoce.
    Bohuzel mám asi dost rbf syndrom, takže se mě pak takový podobný NEI pokoušej rozesmát v domění, že sem smutnej, což mě akorát nasere, protože mi většinou vyhovuje necejtit se nijak :-D
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    ROARCK001:
    FAIRIELLA: Berte to tak, že to že se někdo cítí dobře, nebo líp, než ostatní... Že se vždycky může lusknout prstem a lidi se budou cítit blbě a hůř, než ostatní. Klidně se ciťte dobře. Klidně soutěžte, kdo je lepší. Já budu luskat do rytmu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam