• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    KOVOVAMINCE: ja ho zrovna před hodinou objevila že existuje.
    Jako není to vsechno můj šálek kávy ale věřím tomu jak píše zeppa že je to vyrovnaný fajn člověk.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    KOVOVAMINCE: Poznal jsem ho osobnĕ a přišel mi fajn. Na nic si nehraje a je svůj. Vàží si lidí, co ho nesnàší, protože mu dĕlají skvĕlý promo
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KOVOVAMINCE: to jsme dva. Je to jak xindlx, jahelka a podobny. Jedno jako druhy stejny.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Nesnáším Pokáče.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    MADIETTA: To se nedivim. V pořàdku to jistě není. Jà to màm teda zcela opačně, ale nejde vyloženĕ o pud jako spíš o průchod fantazie a hravosti. Občas je ta frekvence fakt halůz. Obzvlàště tahle zima na mě měla až jarní vliv. Urcitě to není nedostatkem. Jà to v tomhle màm, že s jídlem roste chuť. Přeju ti ať se to zlepší. Obraz bez barev nemá takový glanc.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    PRASECI_SOIREE: kdo viděl Mr. Hands, Equus a další hrůzy, ten ví, co jsou koně zač.
    AMANT
    AMANT --- ---
    koně jsou divný. maj nohy velký jako já. stačí jeden pohyb a vyrazí ze mě duši. vědí to nebo ne? táto, to je strach?:)
    1KA
    1KA --- ---
    MADIETTA: myslet na sex je tak osvobozující :-))
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    INDIAN: priznavam, ze mne mne tvoje hlava moc netankuje, k vomlaceni mi obcas staci svoje.
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    ZUULUU: seš lidumil já to vidím podobně ale bez jediného člověka...
    To by se teprve hezky žilo .... Těm zvířatům.

    INDIAN
    INDIAN --- ---
    SARAJ: priznam se, ze vzdycky kdyz vidim vyrazy typu peak radosti nebo Mit v hlave bucket list, musim si ho jit vzdycky pak vomlatit vo planku
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Přiznávám se, že poslední dobou na sex prakticky vůbec nemyslím a znepokojuje mě to.
    1KA
    1KA --- ---
    Přiznávám se, že poslední dobou myslím jenom na sex :-)
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    ZUULUU: že jsou temný děsně. Ja myslím že se v životě do žádného nepodivam. Úplně vidím tu tmu bouřku všude vlny a já tam úplně sama .... Uuuuaaaa a pak mi praskne ta žárovka.
    Horor
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    PRASECI_SOIREE: taky jsem se těšila na redukci... A nic moc
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    Občas, když děti už spí, tak si hraju s jejich hračkami, co zůstaly v obýváku. Ne ale se všemi, nejraději mám jednu konkrétní želvu. Má tvrdý plastový krunýř, ale nohy, hlava a ocásek jsou gumové. Ne obyčejně gumové, takové příjemně mačkací gumové. Často jen tak sedím, držím želvu v jedné ruce a palcem druhé ruky ji bezmyšlenkovitě pomačkávám tu její gumovou papulu. Nebo nacpávám nohy a hlavu do krunýřku a zase vyndávám. Je to taková moje relaxační želva.
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Mám obrovské štěstí na lidi. Když je opravdu potřebuji, objeví se
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Kdyz mi veci klapou a jdou, uzivam si 15min peak radosti a pak uz podvedome hledam co dal. Nedokazu stagnovat a obcas je to strasne unavny. Mit v hlave bucket list pro zivot a to do na praci.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    LEJIMADA: To už bych viděl pomalu spíš sem: [ MOC PĚKNÉ ÚCHYLKY, JAKO ]
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Vždycky, když nad námi přelétají stíhačky nebo vrtulník, tak potřebuju vědět, kde všichni členové domácnosti jsou a jdu překontrolovat zásoby ve špajzu. Dělám to od dětství.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Několikrát denně refreshuju coronavirovou mapu a kontroluju, jestli přibývají.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    GREAT_R: zvrhlíku.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MADIETTA: Já si je shlídl taky a dobře jsem se bavil :-) občas si to pustím znova.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam