• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    GREAT_R: prave sem si ho opet vomlatil o planku, viz INDIAN
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    INDIAN: priznavam, ze mne mne tvoje hlava moc netankuje, k vomlaceni mi obcas staci svoje.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    SARAJ: priznam se, ze vzdycky kdyz vidim vyrazy typu peak radosti nebo Mit v hlave bucket list, musim si ho jit vzdycky pak vomlatit vo planku
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Přiznávám se, že poslední dobou na sex prakticky vůbec nemyslím a znepokojuje mě to.
    1KA
    1KA --- ---
    Přiznávám se, že poslední dobou myslím jenom na sex :-)
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    ZUULUU: že jsou temný děsně. Ja myslím že se v životě do žádného nepodivam. Úplně vidím tu tmu bouřku všude vlny a já tam úplně sama .... Uuuuaaaa a pak mi praskne ta žárovka.
    Horor
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    PRASECI_SOIREE: taky jsem se těšila na redukci... A nic moc
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    Občas, když děti už spí, tak si hraju s jejich hračkami, co zůstaly v obýváku. Ne ale se všemi, nejraději mám jednu konkrétní želvu. Má tvrdý plastový krunýř, ale nohy, hlava a ocásek jsou gumové. Ne obyčejně gumové, takové příjemně mačkací gumové. Často jen tak sedím, držím želvu v jedné ruce a palcem druhé ruky ji bezmyšlenkovitě pomačkávám tu její gumovou papulu. Nebo nacpávám nohy a hlavu do krunýřku a zase vyndávám. Je to taková moje relaxační želva.
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Mám obrovské štěstí na lidi. Když je opravdu potřebuji, objeví se
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Kdyz mi veci klapou a jdou, uzivam si 15min peak radosti a pak uz podvedome hledam co dal. Nedokazu stagnovat a obcas je to strasne unavny. Mit v hlave bucket list pro zivot a to do na praci.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    LEJIMADA: To už bych viděl pomalu spíš sem: [ MOC PĚKNÉ ÚCHYLKY, JAKO ]
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Vždycky, když nad námi přelétají stíhačky nebo vrtulník, tak potřebuju vědět, kde všichni členové domácnosti jsou a jdu překontrolovat zásoby ve špajzu. Dělám to od dětství.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Několikrát denně refreshuju coronavirovou mapu a kontroluju, jestli přibývají.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    GREAT_R: zvrhlíku.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MADIETTA: Já si je shlídl taky a dobře jsem se bavil :-) občas si to pustím znova.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    ELIZHANNAH: Ano, na RFB není nic špatného a nikdo nemá povinnost. Tyhle holky to podstupuvaly dobrovolně, protože o to stály. Asi to byly veselý usměvavý paní a tenhle výraz je trápil. Jsou lidi, který zase trápěj vrásky od úsměvu...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    GUMBA: jj a pak koukat na ty zkřivené ublížené xichty, mě regulerně nabíjí :)
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    ADAMIRA: V tech pripadech, kdy se to nehodi, si to zejmena nedokazu odpustit. Ale obvykle pak rikam: "Nechci rikat, ze jsem to rikal, ale ja vam to rikal."
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    I když se to nehodí, neodpustím si "já to říkal", protože výchovnej prvek.
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    GREAT_R: nechápu proč. Na rbf není vůbec nic špatného a nikdo nemá povinnost nechat si upravit operativně svůj výraz, aby se ostatní cítili lépe. Navíc pokud by rbf měl muž, a ne žena, nikoho by ani nenapadlo ho pořád upozorňovat, aby se usmál, natož aby cítil potřebu si kvůli tomu nechat přeoperovat obličej.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Někdy hrozně ječim na děti a třeba je agresivně chytnu za ruku až je to bolí. Bojím se abych jim v afektu neublížila. Nebo komukoliv neublížila. Většinou se na okolí tvářím vážně mile a příjemně a jsem dost splachovací, ale když vypěnim, tak se sama sebe bojím.. To si chci pak někam zalézt a v koutku tiše plakat.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    SALVATOR: ja se cejtim jenom kdyz se par dni nemeju
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam