• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Přiznávám se, že poslední dobou na sex prakticky vůbec nemyslím a znepokojuje mě to.
    1KA
    1KA --- ---
    Přiznávám se, že poslední dobou myslím jenom na sex :-)
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    ZUULUU: že jsou temný děsně. Ja myslím že se v životě do žádného nepodivam. Úplně vidím tu tmu bouřku všude vlny a já tam úplně sama .... Uuuuaaaa a pak mi praskne ta žárovka.
    Horor
    SWATKA
    SWATKA --- ---
    PRASECI_SOIREE: taky jsem se těšila na redukci... A nic moc
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    Občas, když děti už spí, tak si hraju s jejich hračkami, co zůstaly v obýváku. Ne ale se všemi, nejraději mám jednu konkrétní želvu. Má tvrdý plastový krunýř, ale nohy, hlava a ocásek jsou gumové. Ne obyčejně gumové, takové příjemně mačkací gumové. Často jen tak sedím, držím želvu v jedné ruce a palcem druhé ruky ji bezmyšlenkovitě pomačkávám tu její gumovou papulu. Nebo nacpávám nohy a hlavu do krunýřku a zase vyndávám. Je to taková moje relaxační želva.
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Mám obrovské štěstí na lidi. Když je opravdu potřebuji, objeví se
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Kdyz mi veci klapou a jdou, uzivam si 15min peak radosti a pak uz podvedome hledam co dal. Nedokazu stagnovat a obcas je to strasne unavny. Mit v hlave bucket list pro zivot a to do na praci.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    LEJIMADA: To už bych viděl pomalu spíš sem: [ MOC PĚKNÉ ÚCHYLKY, JAKO ]
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Vždycky, když nad námi přelétají stíhačky nebo vrtulník, tak potřebuju vědět, kde všichni členové domácnosti jsou a jdu překontrolovat zásoby ve špajzu. Dělám to od dětství.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Několikrát denně refreshuju coronavirovou mapu a kontroluju, jestli přibývají.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    GREAT_R: zvrhlíku.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MADIETTA: Já si je shlídl taky a dobře jsem se bavil :-) občas si to pustím znova.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    ELIZHANNAH: Ano, na RFB není nic špatného a nikdo nemá povinnost. Tyhle holky to podstupuvaly dobrovolně, protože o to stály. Asi to byly veselý usměvavý paní a tenhle výraz je trápil. Jsou lidi, který zase trápěj vrásky od úsměvu...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    GUMBA: jj a pak koukat na ty zkřivené ublížené xichty, mě regulerně nabíjí :)
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    ADAMIRA: V tech pripadech, kdy se to nehodi, si to zejmena nedokazu odpustit. Ale obvykle pak rikam: "Nechci rikat, ze jsem to rikal, ale ja vam to rikal."
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    I když se to nehodí, neodpustím si "já to říkal", protože výchovnej prvek.
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    GREAT_R: nechápu proč. Na rbf není vůbec nic špatného a nikdo nemá povinnost nechat si upravit operativně svůj výraz, aby se ostatní cítili lépe. Navíc pokud by rbf měl muž, a ne žena, nikoho by ani nenapadlo ho pořád upozorňovat, aby se usmál, natož aby cítil potřebu si kvůli tomu nechat přeoperovat obličej.
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Někdy hrozně ječim na děti a třeba je agresivně chytnu za ruku až je to bolí. Bojím se abych jim v afektu neublížila. Nebo komukoliv neublížila. Většinou se na okolí tvářím vážně mile a příjemně a jsem dost splachovací, ale když vypěnim, tak se sama sebe bojím.. To si chci pak někam zalézt a v koutku tiše plakat.
    INDIAN
    INDIAN --- ---
    SALVATOR: ja se cejtim jenom kdyz se par dni nemeju
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    SHEWOLF: To jsi šťastná osoba. Několik jsem jich zběžně zhlédla a poslechla v rámci sebevzdělávání, abych nebyla před dětma za boomera, a teď toho hořce lituji.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam